Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Superca .Zmagal je g. Janković Zoran

Superca .Zmagal je g. Janković Zoran

Bravo Ljubljančani.
Čestitam.
Butli ostanejo butli.
Še dobro, da sem se pravi čas odselil.

Jankovića, bože mili, pa kje vam je pamet?

Resnično, narod omejencev!
Ne vem, kaj drugega bi lahko rekel na takšno klečeplazniško, slaboumno in sramotno odločitev. Pa sem Ljubljančan, da ne bo pomote. Poznam pa vsaj štiri pridne, poštene privatnike, ki zaradi vaše ponovno izvoljene barabe ne morejo več preživeti svojih družin. Bili so grdo prevarani in načrtno uničeni za umazane cilje pohlepnega gospoda. Vi pa ga le volite, da bo postavil še kakšno klopco. ALI VAM RES NI MAR, NA ČIGAVIH SOLZAH IN TRPLJENJU STOJI LEPOTA NEKEGA MESTA?

Pa kaj vsi mešate Jankoviča in stadion v Stožicah? Je tip sam ničkolikokrat že v kamere povedal, da je stadion projekt Grepa in ne njegov. Občina je samo podarila neka zemljišča za gradnjo.

A zdej sem pa ić. Pa bolj ko študiram, ni nobenega v naši rodbini, pa konec koncev tudi, če bi bil.
Zakaj, vraga, rinete v grdo Ljubljano? V bistvu vam je bilo fajn, dokler ste se lahko cijazili in parkirali kjerkoli, zdaj, ko pa tega ni več, je pa panika, a ne?
Glede šol itd. Ja, pač pritisnite na svoje župančke. Jaz bom čist happy, če se ne bo vse zgrinjalo sem.

tu se točno vidi, kakšni so ljubljančani, na državni ravni je jankovič totalno pogorel, v lj za župana pa tako močno zmagal…tak bednik in lopov lahko zmaga samo ob podpori enako mislečih…
zraven pa vnuk s hilfiger jakno, pa armani j. mikico…še naprej vas bo lahko

Itak. Ostali boste pa še naprej blejali, kako je Ljubljana grda in kako faj ne imate na periferiji. Saj to ste skoz poudarjali in to imate. V čem je problem?

ker ste provinca, problem je ker je JU scentralizirana do take mere, da na koncu, ob zapletih, lahko rešiš le v Lj, problem je, ker se ljubljančani ne zavedate, da se brez nas nič, nula zerro, problem je, ker volitve in izvoljeni vplivajo tudi na nas ne in naše žepe (prenos kreditov za stožice v slabo banko) in na koncu še največji problem, če bi bili tak zelo sposobni, se neljubljančani ne bi vsak hudičev delvnik drenjali v lj.
Ja in lj je grda, samo po šmartinki, mimo žal na vodnikovo se zapelji, pa blokovsko naselje Na jami…., pa Bežigrajski stadion in podrtija okrog njega……

Jaz vas ne rabim. Se ne vozim na periferije, vi se sem. Torej?
Mi smo nesposobni? Ni se treba sem vozit, na svoji ljubi periferiji delaj, kje je problem?
Šmartinka, Vodnikova itd. me ne zanimajo. Zakaj bi me? Zgleda, da si ti iz periferije obsedena s temi deli? Jaz pač nisem. Tudi BTC City me ne zanima, za razliko od tistih, ki jim je to višek turizma :p

Ob taki omejenosti, se izvolitvi jankoviča sploh ne čudim.

Dajte naredite zid, ogradite se, me zanima kdo bi prej crknil.

vaše smeti vas zadušijo, če jih ne bi vozili ven iz Lj. Torej zaprite se z vsemi + in -, pa vas požro podgane v 1 mesecu. Si za?

Če bi si po temle hoteli ustvarit neko splošno sliko o Ljubljančanih, bi bila ta precej klavrna!

ker ste provinca, problem je ker je JU scentralizirana do take mere, da na koncu, ob zapletih, lahko rešiš le v Lj, problem je, ker se ljubljančani ne zavedate, da se brez nas nič, nula zerro, problem je, ker volitve in izvoljeni vplivajo tudi na nas ne in naše žepe (prenos kreditov za stožice v slabo banko) in na koncu še največji problem, če bi bili tak zelo sposobni, se neljubljančani ne bi vsak hudičev delvnik drenjali v lj.
Ja in lj je grda, samo po šmartinki, mimo žal na vodnikovo se zapelji, pa blokovsko naselje Na jami…., pa Bežigrajski stadion in podrtija okrog njega……[/quote]

Kot da so Ljubljančani nekaj centralizirali. Kaj zmeraj Ljubljančane krivite za tisto, kar oblast počne?

Kaj pa to, da volijo človeka, ki je pravnomočno obsojen in sedi, pa se vozi v parlament? Pa ga niso volili Ljubljančani. Kdo je zdaj tle nor?

Kaj pa to, da volijo človeka, ki je pravnomočno obsojen in sedi, pa se vozi v parlament? Pa ga niso volili Ljubljančani. Kdo je zdaj tle nor?[/quote]

SDS je v LJ dobila približno takšen odstotek glasov kot drugje, v eni volivni enoti malo manj od slo povprečja, v drugi malo več. Torej, Janša ste kar lepo izvolili TUDI Ljubljančani. Ne zdaj te odgovornosti prelagat na druge.

Dvomim, da smo eni in isti volili oba?

Kaj pa to, da volijo človeka, ki je pravnomočno obsojen in sedi, pa se vozi v parlament? Pa ga niso volili Ljubljančani. Kdo je zdaj tle nor?[/quote]

sodniki ki so krivega ali nekrivega obsodili brez najmanjšega dokaza…vidi se torej zakaj zoki ni v arestu čeprav so metri dokazov proti njemu in janša sedi brez enega borega stavka dokaza

ljubljančani..le kaj boste pripovedovali svojim vnukom? isto kot jaz da niste šli na volitve? hehhe

ma smejim se čeprav me je groza ob kakih opicah živim…takih ki ne znajo brati, ki jim je samo podoba všeč

Kaj pa to, da volijo človeka, ki je pravnomočno obsojen in sedi, pa se vozi v parlament? Pa ga niso volili Ljubljančani. Kdo je zdaj tle nor?[/quote]

sodniki ki so krivega ali nekrivega obsodili brez najmanjšega dokaza…vidi se torej zakaj zoki ni v arestu čeprav so metri dokazov proti njemu in janša sedi brez enega borega stavka dokaza

ljubljančani..le kaj boste pripovedovali svojim vnukom? isto kot jaz da niste šli na volitve? hehhe

ma smejim se čeprav me je groza ob kakih opicah živim…takih ki ne znajo brati, ki jim je samo podoba všeč[/quote]

Se ti ne zdi v tem primeru hecno, da ne gremo na ulice zaradi Janša in znorimo ob takšni v nebo vpijoči krivici?

Meni je žal samo to, ker bo razsodba zelo verjetno res padla, samo pravici s tem niti pod razno ne bo zadoščeno.


No, pa jih napiši! Se da vse takele čveke preverit! MOL je vse svoje račune plačal, če privatnikom ni plačal Grep ali kdo drug, naj ga tožijo v stečajni masi! Kot da bi bili edini! Zakaj pa s šli vposle kot podizvajalci, ne šli, grebli so se! Pametni obrtniki imajo dovolj drugega dela, šalabajzerji pa delajo poceni in zanič! Predvsem pa, napiši kaj so ti tvoji štirje pridni in pošteni privatniki delali!

Kaj pa to, da volijo človeka, ki je pravnomočno obsojen in sedi, pa se vozi v parlament? Pa ga niso volili Ljubljančani. Kdo je zdaj tle nor?[/quote]

sodniki ki so krivega ali nekrivega obsodili brez najmanjšega dokaza…vidi se torej zakaj zoki ni v arestu čeprav so metri dokazov proti njemu in janša sedi brez enega borega stavka dokaza

ljubljančani..le kaj boste pripovedovali svojim vnukom? isto kot jaz da niste šli na volitve? hehhe

ma smejim se čeprav me je groza ob kakih opicah živim…takih ki ne znajo brati, ki jim je samo podoba všeč[/quote]

Kdor vsaj malo spremlja politiko in ne posluša samo enih in istih vetrov iz domačih logov, ve, kako je s tem. istega mnenja kot naše sodstvo so tudi tuji pravni strokovnjaki. Ampak tistega se raje ne obeša na veliki zvon, ker bi verjetno spet skočili v luft, da gre za blatenje in podtikanje.

Mene je vsakič groza, ko vidim tisto peščico s svečami za sodiščem.

Braaaaaavo čestitke!

New Report

Close