Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu SUŽENJSKI SEX II

SUŽENJSKI SEX II

Jezik imaš po moje zapeljiv in živahen,ko je v fazi delovanja.

Kokr kdaj in kokr za koga

Ti ne prdneš nikoli?

Ne. Ko nisem sama pod odejo že ne. :))

No včasih ti pa uide priznaj:-))))

Ma to je nočna mora! Jaz sem imel nekoč eno, ki je bila dobesedno mahnjena na to. In ker sam ne zmorem niti malo poškodovati ženske, sva se lepo razšla…

moja prijateljica je enkrat naletela na takega tipa, je bla čist paf, ker ga najprej ni razumela kaj sploh on hoče.

Jaz sem tudi naletela na enega takega.
Pa ti moram rečt, da ni bla glih nočna mora… Ker tip ni na silo izživljal tega, kar bi mu sicer pasalo. Znal je bit tudi nežen in se je znal it “normalen” seks… včasih (ko je videl, da sem itak že čist not padla) je uporabil kak močnejši prijem, ki ga je poznal s tiste scene. Moram rečt, da sem bila pozitivno presenečena. Sva pa šla narazen, ker je hotel več tega, to pa res… in sva pogruntala, da sem jaz čist preveč mehka duša zanj! našel je eno, ki mu je podobna… Mislim, da sta ostala skupaj!

Ja.
Meni “sado-mazo” seže tudi samo do tu – puhaste lisičke. Pri vsem ostalem me pa srh spreleti že, če kako čudno spletno stran odprem… kjer je vse v modricah in potpludbah…. pa s krvavimi madeži… pa tiste domine z biči… in ženske, zvezane ko kakšna mrežna pečenka…
Ne… ni to zame…

Veliko tega in še grobejšega in neokusnega smo gledali pred nekaj leti v oddajah JERRYJA SPRINGERJA

New Report

Close