Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Svakinja je kupila poročno obleko preko interneta s Kitajske za 80 evrov

Svakinja je kupila poročno obleko preko interneta s Kitajske za 80 evrov

Jaz sem tudi gledala obleke na ebayu s kitajske… Pa brala forum moja poroka. Ene so bile ful zadovoljne, ene pa razocarane… Tak, da nisem hotela pol riskirat. Se mi vseeno zdi, da moras obleko prej probat.
Je pa res, v sloveniji cel kup butikov prodaja tocno te obleke po trikratni ceni.

Sem pa narocila s kitajske “krznen” bolero, bil je desetkrat lepsi, kot tisto, kar so mi ponujali v salonu

jaz pa mislim, da je ena “kitajska zanič obleka” še vedno več vredno od hinavske, zajedljive svakinje.
očitno je tvoj brat veliko boljši od tebe.

In kaj je narobe s tem ? Hvala bogu, ženska se je znašla in kupila ceneje. Tukaj bi za isto obleko plačala 5 x več. Za isto obleko !!
Ali je res pomembno, kako drago si oblečen za poroko ? Važna so čustva. Važno je, da je zakon iskren, srečen, da se dva prava najdeta, ne pa da se z čim dražjim okrancljaš, pa še listek gor z ceno pustiš, da bodo vsi videli, kako drago je bilo…

Pa ne zaradi obleke, ampak zaradi bratove žene!
Upam le, da je tale tvoj post samo provokacija…

Ko boste nekega dne zaplankanke odkrile kako dobra in poceni je spletna ponudba raznih večernih in poročnih oblek ne boste niti več stopile v trgovinice, ki to isto robo prodajajo po navitih cenah. Izbira oblačil na spletu je res ogromna in, če slučajno kaj kiksneš pri številki pač neseš k šivilji. Drugače pa še vedno misli, da gre za butasto provokacijo, ker imaš preveč cajta in si prelena, da bi počela kaj konstruktivnega.

Sem sedaj pogledala, kakšne obleke prodajajo ti Kitajci in priznam, da je ponudba res božanska. Neveste so videti prekrasne v poročnih oblekah. Še sama bi se poročila v njih, če bi imela pogum naročiti brez provat….

Poročila sva se oblečena v kavbojke.
In že zelo dolgo sva skupaj. Ljubiva se.

Kaj je pa una micka rekla pa kaj je un ivanček mislil o tem nama je pa čisto vseeno 😀

Kaj te briga in zakaj si faušna? Če nji odgovarja bodi tudi ti vesela za njo, ne pa da jo šimfaš. Upam in verjetno ona ni tako primitivna kot ti.

🙂 Jaz sem imela tudi kitajsko obleko preko ebaya… super je bila, krasne kvalitete in zelo dobro sem jo prodala naprej.. 🙂

drugače pa sem bila v poročnem salonu na gorenjskem in se pogovarjamo (sem šla probati kak model mi paše) in mi pove tista, k izposoja, da ko je prala obleke v stroju doma je šla etiketa dol – obleka naj bi bila kao iz Španije, ko jo je oprala je šlo pa tisto dol je pa pisalo Made in China 🙂 🙂

No moja obleka je bila sanjska – zelo dobre kvalitete in po meri!! Poslati je treba namreč zelo natančne mere.

Pa sej je danes itak vse narejeno na kitajskem, kar preberi na cunjah in čevljih!! Hvala bogu, da se punca znajde in sama naroči, ker če tukaj kupiš, dobiš isto kvaliteto, samo preplačaš!! Pa mi ni jasno, zakaj gre tebi to v nos, namesto, da bi bla vesela zanjo!

http://www.jjshouse.com/Empire-Sweetheart-Floor-Length-Chiffon-Bridesmaid-Dress-With-Ruffle-007016755-g16755

Ko sem dobila paket nisem mogla verjeti, da sem dobila točno isto obleko kot sem naročila. Podložena z modrčkom in troslojnim materialom. Same pohvale res. Da ne govorim o internetni pomoči, glede plačila, prevzema paketa. V 9ih dneh je bila pri meni. Naročila sem jo 3 tedne pred poroko. Sicer sem naročila številko večjo, za vsak slučaj, in jo odnesla k šivilji, da jo zrihta. Vse skupaj me stalo 150 eur s stroški dostave in predelavo pri šivilji.

Definitivno kupim pri njih še kdaj.

To je moja obleka s poroke:

Živjo,

same zadovoljne ebay neveste jaz pa razočarana da se mi bo zmešal.Pred tremi dnevi sem dobila mojo obleko ki pa še zdaleč ni sanjska.Materjal kot zavesa kar je na sliki zgledalo da so kamenčki so gor neke poceni perlice,en sam kič.Prevelika mi je za ene tri številke,predolga….ko pa jo oblečem nebi nihče rekel da je to obleka,ki je bila na sliki.Vglavnem jaz se s kitajci ne grem več.Obleko tudi prodajala ne bom ker ne želim nobeni da bi na poroki zgledala tako ceneno.
Sedaj imam čas en mesec da mi jo naredi šivilja Klara.Upam da bom imela več sreče saj jo po forumih zelo hvalijo.

Vsem bodočim nevestam želim veliko sreče pri nakupu obleke.

Oj,

pa se bom še jaz vmešala v pogovor.Pred dnevi sem dobila obleko ki sem jo naročila s kitajske in tudi jaz nisem zadovoljna.Materjal ki naj bi bil saten se sveti kot kresnička je čist tanek tako da se mi hlačke vidijo skozi.Nisem dala veliko tako da se ne sekiram preveč 115 eur .Meni obleka pomeni veliko,ker že poroke ne bova imela nevem kaj da mi vsaj lspe slike ostanejo.
Ta teden šibam po poročnih salonih in si jo bom verjetno izposodila.Zdaj vem moraš probat in videt.

l.p.

Hoj,

evo moja obleka včeraj prispela s kitajske po dveh mesecih.
Sem brez besed.Ne vem zakaj sem bila tako naivna.Mal dnarja mal muske.
Poslala sem mere,kot da jih nebi obleke niti nase ne dobim.
Materjal se tako mečka da se še zlikat ne more.Kar je bilo na sliki videti kot lepa čipka je tukaj kar nekaj čez blago pošito kot bi bila idrijska čipka,ki pa na obleko iz satena sploh ne paše.Če se temu lahko sploh reče saten.
Jaz nisem dala tako malo ,obleka je bila 220 eur potem sem morala pa plačat še carino in stroške 60 eur.Jezna sem sama na sebe.
Sem se pa odločila da si jo bom dala delat po meri,kroj sem že probala tako da vem kaj mi paše.

V vednost,vsem puncam polagam na srce,da kitajska roba ni vredu!!!

Se strinjam s predhodnico da kitajske obleke niso vredu.
Jaz sem pol leta zberala obleko všeč mi je bila ena od pronovias.
Skratka na ebayu imajo original sliko od pronovias ista manekenka ista obleka.Delajo pa ponaredke ki pa niti približno ne zgledajo tako kot slika.Original pronovias moja obleka pride 2800 eur iz kitajske pa sem jo dobila za 540 ker sem želela isto in mi je prodajalec obljubil da bo fantastična.Ko sem jo dobila niti približno ni bila fantastična.En sam kič.Kroj vredu,zašita vredu materjal pa tak da se s tako obleko ne moreš pokazati pred 80 svati.Meni je žal da sem jo naročila in verjela .Jaz sem jo poslala nazaj.Poštnino in carinske stroške ne dobite povrnjeno.Zato so ponavadi obleke po 1 eur poštnina pa 100 eur.Meni so s paypala nakazali 350 eur ostale stroške krijem sama.
Obleko ki si jo želim sem si rezervirala izposojo bom plačala 600 eur vem pa kakšna je in kako sem videti v njej.
Moje mnenje je da bolje da jo vidiš,potipaš,probaš kot da kupiš mačka v žaklju.

Pa srečno vsem bodočim nevestam.

Pozdravljene nevetice,

jaz sem zarad ferbca naročila eno pocen obleko za 120 eur iz kitajske .Pred dnevi sem jo dobila,kar je bilo zelo hitro.Nanjo sem čakala 28 dni.Obleka pa KATASTROFA!!!!!!!!!!!!!!!
To je res ena pocen,pocen čipka ki niti ni raztegljiva in me rokav tako veže da se mi je že pri prvi probi strgal po šivu.Na dekolteju je srčkast izrez levi bilj visok od desnega tako da zgleda prav hecno kot da imam eno dojko nižjo od druge.Zadaj je na zadrgo ki pa jo ful vleče tako da je ko jo zapneš zadaj kar valovito.
Sem pa se odločila da jo bom na bolhi podarila ,če je katera pripravljena dat denar za popravilo.

Toliko o ebay poročni-če se temu lahko sploh tako reče-obleki.

Spoštovane bodoče neveste,

tako kot večina nevest pred menoj sem tudi sama razočarana nad obleke s kitajske.
Ne razumem kako jim lahko dovolijo da objavljajo take slike ko pa dobiš obleko ji ni pa niti malo podobna.
V mojem primeru je za 15 cm prekratka o materjalu nebi niti govorila.
Malo me jezi ker nismo nič zaščiteni glede nakupa ki ni to kar oni oglašujejo.
Vem,da sem kriva sama da sem tako naivna,rada bi samo vsem nevestam položila na srce.Pejte v salon ,trgovino,bolho……….probajte,potipajte in če je vse ok plačajte.
Ni fajn če se poročne priprave začnejo s tako grenkim priokusom.

Malči

Ravno ta teden sem dobila obleko iz ebaya in moram reči da je popolna.
Čisto enaka kot je bila na sliki in sem presrečna.
Moram pa poudarit, da ko kupuješ preko ebaya je vedno dobro preverit tistega ki obleko prodaja,
pogledati oceno in prebrati komentarje. To namreč zelo veliko pove o obleki ki jo boste dobili.

Lp in srečno vsem :))

New Report

Close