Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Svakinja pozitivna gre v službo

Svakinja pozitivna gre v službo

Včeraj me kliče svakinja, da ima oba otroka +, če ju lahko čuvam. Vprašam ja kaj pa ti? Ja jaz sem tudi pa grem v službo (proizvodnja 50+ljudi). Me vrže na rit. Kako to misliš? Saj mi nič ni…malo smrkam pa malo me grlo boli.  Testirat se ne rabim, ker sem cepljena. Bom se delala, da nič ni, da nič ne vem. Rabim denar in službo. Šef nas ima že na tapeti vse….

 

Odgovor na objavo uporabnika
naj gre v se skup nekam, 25.01.2022 ob 09:02

Včeraj me kliče svakinja, da ima oba otroka +, če ju lahko čuvam. Vprašam ja kaj pa ti? Ja jaz sem tudi pa grem v službo (proizvodnja 50+ljudi). Me vrže na rit. Kako to misliš? Saj mi nič ni…malo smrkam pa malo me grlo boli.  Testirat se ne rabim, ker sem cepljena. Bom se delala, da nič ni, da nič ne vem. Rabim denar in službo. Šef nas ima že na tapeti vse….

 

Daj ne nakladaj. Najprej navajaš “oba otroka +, če ju lahko čuvam. Vprašam ja kaj pa ti? Ja jaz sem tudi”

Potem pa “Testirat se ne rabim ker sem cepljena”

 

Dolgočasni ste že s temi covid zgodbicami.

Ne boste vrjeli, ampak jaz sem tudi cepljen in se doma vseeno pakrat na teden samotestiram. Eventuelno bi lahko doma bil + na samotestiranju in šel lepo tiho na šiht. Kdo bi pa vedel?

Dajte bit malo bolj izvirni z zgodbicami noooo. Tista izmišljena tema o anonimni prijavi je že malo bolj dodelana. Saj bo.

Ženska začne v sredo z novo službo, v četrtek zaradi pozitivnega sina ostane doma. Ampak moža pa vseeno pošlje v službo.

Takle mamo.

Pa nekateri pozitivni v lekarno po potrdilo hodijo, takoj ko dobijo + test. Ljudje so katastrofa! ne vem, kaj pa, če ima kdo, ki ga tak okuži, hude posledice in zanj ni samo prehlad? A takih ljudi nič krivda ne muči?

Res da se vam lub no! A nimate čist nč za počet? Če druzga ne pejte na sonce ven ..

Odgovor na objavo uporabnika
iz onega drugega foruma, 25.01.2022 ob 09:15

Ženska začne v sredo z novo službo, v četrtek zaradi pozitivnega sina ostane doma. Ampak moža pa vseeno pošlje v službo.

Takle mamo.

A moža pošlje v službo???? 🙂 Hvala za smeh.

Sicer pa kje piše, da je mož pozitiven. Kolegica (moja kolegica in ne od kolegice od kolegice kolegica) pozitivna, ravno tako otroci, vsi brez simptomov, mož pa res čisto fertik, prehlajen, vročina, kašlja, pa negativen. Pa bod pameten.

Ljudje so tudi prej hodili bolni, gripozni, prehlajeni v službo. Zakaj bi sedaj bilo kaj drugače?

Odgovor na objavo uporabnika
385214, 25.01.2022 ob 10:28

Pa nekateri pozitivni v lekarno po potrdilo hodijo, takoj ko dobijo + test. Ljudje so katastrofa! ne vem, kaj pa, če ima kdo, ki ga tak okuži, hude posledice in zanj ni samo prehlad? A takih ljudi nič krivda ne muči?

Se strinjam. Taki ljudje kot si ti ste katastrofa. Zganjate paniko in nabijate občutek krivde vsakomur in vsem. Obleči si skafander, vzemi xanax in se poberi v klet. Ne boš umrlo od korone, od infarkta kot posledica konstantnega stresa pa res. Vsi bomo umrli. Eni prej eni pozneje.

Eni pa poti do smrti ne bomo preživljali v strahu in groznjah. Boš dojelo?

Odgovor na objavo uporabnika
ker heci, 25.01.2022 ob 10:34

A moža pošlje v službo???? 🙂 Hvala za smeh.

Sicer pa kje piše, da je mož pozitiven. Kolegica (moja kolegica in ne od kolegice od kolegice kolegica) pozitivna, ravno tako otroci, vsi brez simptomov, mož pa res čisto fertik, prehlajen, vročina, kašlja, pa negativen. Pa bod pameten.

Mož ni pozitiven, ampak tudi ona ni. Njej se pač ne ljubi v službo in se vadi na karanteno. Ta za moža zgleda ne velja.

Jaz imam pa tako rada pozitivne ljudi. A ni lepo, če človek, enkrat za spremembo, pride na šiht ves pozitiven in širi to svojo pozitivo na druge?

?

kaj pa tebi ni jasno? In kako misliš prideš do testov; tako z asamotestiranje, kot pri izvajalci za eneg ain druegga: a misliš, da se vsi umaknejo s poti, tako na licu emsta kot an poti do tja’ …povsod se trosi virus v tem priemru, ne, če smo že natančni in načelni. Je kriza ja, če je sama organizacija odgovornih poden – in potem pričakuješ od ljudi, da bodo “zabetonirani”, ker so “potencialna bomba na dveh nogah”…

 

za “385214”

Odgovor na objavo uporabnika
nehaj no, 25.01.2022 ob 09:06

Daj ne nakladaj. Najprej navajaš “oba otroka +, če ju lahko čuvam. Vprašam ja kaj pa ti? Ja jaz sem tudi”

Potem pa “Testirat se ne rabim ker sem cepljena”

 

Dolgočasni ste že s temi covid zgodbicami.

Kaj je tu nenavdanega? Otroka in ona so pozitivni. Ok. Mulci bodo doma, zanjo, če je cepljena, karantena ne velja in te nikjer ne testirajo, če si cepljen, razen na lastno prošnjo. Pri nas v službi naprimer necepljeni vsak drugi dan – test. Jaz sem cepljena, se mi  ni treba in v bistvu bi lahko komot pozitivna prišla v službo. Nihče ne bi vedel. Zato zgodbica sploh ni tako nemogoča.

Sej do petka jih bo že 20000 pozitivnih na testu …

Pol bodo pa ukinili testiranje 🙂 😉

Prijavite anonimno službo v kateri dela na inšpektorat pri Ministrstvu za zdravje, upam da noste pazili njenih otrok, če ne drugače bi tako vsaj preprečili da gre v službi.

Meni se tudi ne zdi neka znanstvena fantastika čisto možno pri takih ljudeh kot so nekateri postali v tem času.

Kaj imate od tega, da pišete te zgodbice za lahko noč?

saj vas ne bo nihče silil, da se cepite.

Morate pa vedet, da večino okužb trenutno širijo necepljeni otroci.

Še dobro, bodo vsaj tako  dobili imunost. Škoda da ne tudi imunosti na debilne odločitve njihovih staršev.

Nismo vsi taki invalidi da 3x kihnemo pa smo mesec dni na bolniski. Poznam kar nekaj privatnikov ki so oddelali 40 let delovne dobe brez dneva bolniske. To se je delalo tudi s 40 vrocine ce je blo treba, ne pa to sraje zaj. Edino pozitvno glede ceplenja je to da lahko normalno delas tudi ce si prehlajen, za kaj druga tak ocitno ne pomaga.

Odgovor na objavo uporabnika
Še enkrat, 25.01.2022 ob 10:36

Se strinjam. Taki ljudje kot si ti ste katastrofa. Zganjate paniko in nabijate občutek krivde vsakomur in vsem. Obleči si skafander, vzemi xanax in se poberi v klet. Ne boš umrlo od korone, od infarkta kot posledica konstantnega stresa pa res. Vsi bomo umrli. Eni prej eni pozneje.

Eni pa poti do smrti ne bomo preživljali v strahu in groznjah. Boš dojelo?

…nabijate obcutek krivde.. si ok???

=bi se resno! Povozi enega bolnika, ker je že itak bolan in ima pridruzene bolezni..: taki kot ti spiz… jo oooo =bemo kam smo prisli… ljudje vedno bolj sebični… karma je prasica…

Kar vrjamem temu kar opisuje. Moja predraga tašča je tudi rekla da gre v službo, kaj sej sem cepljena. Pa zagotovo je dobila od necepljenih🤔🤦‍♀️ jaz sem ji povedla da to ni ok, alamirala tudi sina da jo naj k pameti spravi. No je šla potem na pcr in ostala v karanteni. Otroka sta pa lahko hodila v solo ker sta cepljena (14let)  Zaradi takšni neumnih ljudi pa smo tam kjer smo.

Ste že pozabili? Tako je bilo včasih, ko smo prehladu še rekli prehlad. Kdor je smrkal, kašljal in/ali imel vročino, je ostal doma. Drugi normalno naprej.

Odgovor na objavo uporabnika
Invalidi, 26.01.2022 ob 23:12

Nismo vsi taki invalidi da 3x kihnemo pa smo mesec dni na bolniski. Poznam kar nekaj privatnikov ki so oddelali 40 let delovne dobe brez dneva bolniske. To se je delalo tudi s 40 vrocine ce je blo treba, ne pa to sraje zaj. Edino pozitvno glede ceplenja je to da lahko normalno delas tudi ce si prehlajen, za kaj druga tak ocitno ne pomaga.

To je pa meni nagnusno že od nekdaj. To nabijanje krivde človeku, ki je zbolel, ima vročino, kašlja in se grozno počuti… Da mora tak človek biti junak, se nažreti tablet in priti normalno delat… Bolan človek ima za biti doma! Zato, da pride k sebi, lahko pije čaje, si pripravlja krepilno hrano, jemlje zdravila, počiva, se naspi in opomore. Da prej ozdravi. Da mu bolezen ne pusti posledic. Pa tudi zato ima za biti doma, da ne okuži sodelavcev. Ne prenašajo vsi prehlada enako dobro. Nekaterim se razvije gripa, angina, pljučnica. Jaz sem se enkrat nalezla od ene take junakinje, ki je krehala in kihala po pisarni. Fasala sem hudo vnetje sinusov. Prisilili so me vseeno priti v službo in sem potem razvila še pljučnico, zaradi katere sem potem kašljala še 4 mesece. Nikoli več bolna v službo!! Samo še dohtarco kličem in odprem bolniško, dol mi visi!! Naj bo junak, kdor hoče. Sicer grem pa na bolniško povprečno enkrat na dve leti za par dni.

Odgovor na objavo uporabnika
Nalezljiva pozitiva, 25.01.2022 ob 10:41

Jaz imam pa tako rada pozitivne ljudi. A ni lepo, če človek, enkrat za spremembo, pride na šiht ves pozitiven in širi to svojo pozitivo na druge?

Ahahaha 🤣🤣🤣 hvala za tole ❤😜

Ja jaz sem bit tudi pozitiven pa šel delat v nemčijo 3 dni me je kuhalo 38 stopinj vročine jest nisem mogel nič ampak sem zdržal. Uradno pa v karanteni

New Report

Close