Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Svet je majhen

Svet je majhen

Dragi dopustniki in tisti “dežurni” čez praznike !

Živel 1 maj, praznik dela prav zares, no, vsaj jaz sem ga praznoval imenu
primerno, ker sem delal ko budala.

Starši so jo mahnili na Korziko in Sardenijo, nam mulcem pa prepustili skrb
za “žvau”, poleg svojega dela in službe.
Če odmislim “uradno” službo, kamionđije ki so se gonili cele noči, cele
praznike, potem je bilo še najmirneje na kmečkem področju.
Letos mi je bila sestrica v veliko pomoč pri kmetovanju, no, potem ko so se jo živalce navadile. Prvi dan me je pač poklicala, da teliček noče pit in da jo
samo gleda in nekaj skaklja okoli krav in da naj pridem pomagat.
Ko sem prišel tja, je stala zunaj na vratih in gledala v tele, tele je pa stalo
notri na vratih in gledalo vanjo. Prav fancy no, ampak, se je po
prihodu “gazde” tele hitro resetiralo in popilo tisti mlekec.

Bolj je bilo zanimivo doma, pri izdelavi moje prve drvarnice.
Tako sem bil zadovoljen z izdelkom, da sem šel takoj narezat malo drv za notri, a sem sem žal poleg polen porinil v čirkolare tudi moj desni sredinec, ki je tako zdaj manj primeren za kazanje. To je bila verjetno kazen za kakšne pregrešne želje, sexa pa je bilo le toliko, da sem si “fafal” sredinec, preden sem našel gazo in obliže.

Najbolj je bilo zanimivo pa še taisti večer, 2.5., ko sem šel že v drugo nočno zapored, pa sem malo zamujal in uno, 200 metrov pred mejo,
zazvoni mujo.
Številke ni izpisalo, zato sem že mislil, da me globalisti čekirajo, če sem v
službi, ali kaj?
K sreči, je bila naša Mambica.
Oj živijo Brusko, kaku si kej, bla bla bla, to in uno, nakar reče, ti, ene
ljudi imam tu pri sebi, ma ne boš pogruntal koga. Pomislim na šefico, pomislim na Gabriela, ma se mi vseeno ne sanja. No čau, na jih na telefon.

Halo?
Ja halo Brusko, mama tukaj !!!

MISLIM KAAAAAAAAAAAAAAJ ??????

Mene je vrglo pokonci, ker sem pač sedel. Še nikoli nisem ustavil avta med
vožnjo zaradi mobitela, ma tokrat sem to storil.

Si predstavljate tole ???
Greš na Korziko, se spoznaš s par folka, beseda da besedo in koga najdeš za skupni imenovalec? Našega Brusa brusastega zmešanega, jebenti, še na Korziki ni miru pred mano.

Kaj na rečem?
Wrong time, wrong place, menjat bi moral !
Kaj bi dal za 6 dni potepanja z Mambico po sredozemlju, a sem se tokrat žal namesto za mambe odločil za krave. (sredinec pa v jok)

Bruce !

Čau Bruce !

Hja, sem eden izmed dežurnih zajčkov na forumu med prazničnimi dnevi. Avtorski honorar za prispevke, mi boste izročali osebno, po vnaprejšnjem dogovoru !
Torej, kot se mi je zdelo. Mestni fantek, pač ni za v hlev in konec. Uboga žvau. Kar je, pač je ! Sicer sem se namenila o vsem obvestiti ” Društvo proti mučenju živali “, pa sem se potem premislila. Verjetno bi s to potezo le škodila ubogim teličkom v tvoji štali !
Drugo ! Kadar kaj delaš, delaj s pametjo in bodi pri stvari….( prst), k sreči se je tokrat kar dobro izteklo, ma v bodoče res vsaj takrat ko žagaš, žagaj in ne misli na…..
Tretje! Ubogi izletniki, še tam daleč na Korziki nimajo miru pred tabo.. Le kam naj se človek potem sploh še odpravi, da ne bo tebe za njim….
In na koncu…..
ma saj sem vesela, da se te v bistvu ne moremo znebiti!!! Res!!!

zajček

Dobro jutro, dežurni zajček.

No, pridni ste pa bili, pridni, ker nikakor ne morem niti čez naslove za en week nazaj, kaj šele, da bi vse bral.

Torej, kako bo s honorarjem? kam se oglasim ?

TI, Bruce moj, boš pa prišel res OSEBNO do mene !!! Ker boš pač ” plačal ” največji honorar !! No, saj to si že tako ali tako vedel, ker si kar sam vprašal, kam se oglasiš. Ker pa je tuki preveč uheljčkov, pa se bojim, da mi te katera ne spelje, bova ta sestanek dogovorila v popolni tajnosti !!!
Komaj čakam ! Svetujem ti, da se kondicijsko dobro pripraviš !

kondicijsko – Ljubljana je daleč :))

Le kaj ima zajček v mislih? Kondicijske priprave… :))))))))))))))))))))) ja, ja, Ljubljana, ja, ja…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

:)))))))))))))))))))))

ja, madona, bo že pogruntal :))

Če je Lili pogruntala… hihihi…

Lili je tudi Bruskota pogrešala

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ne, Lili, ne pomota :))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
šlo je le za razdaljo od njega do mene, se pravi do Lj. joj, kaj prec pomislite:)))))))))))))))))))))))))

jajajajajajajajajajajajajajaja… jajca!

Lili ima občutek, da jo zajček heca :))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Ma si me prou u dobro voljo s temle pisanjem spravil. Je še ta podopustniški “črni” ponedeljek ratal bolj sončen.

Ja svet je pa res majhen….

In veš kaj še – tud tale naša Mambica ni od muh. Po vsem svetu jo je dost…

Pismo rosno, dragi Brusk, zdaj si si pa ti
ranil tisti tvoj sredinec! Ali nismo že imeli
enih pregrešnih govoranc o enem prstu
enega našega gmajnarja? Zdaj pa še ti?
In to sredinec, bemtiš!

Sicer pa, zasuli so me z delom, imela sem malo dopusta in ko se danes znajdem spet na tej strani pisalne mize, buljijo v mene vsi kot v deveto čudo tako, da grem po parih minutah na WC pogleda, kaj se je z menoj zgodilo. Opazim ne nič posebnega, razen morda kak milimeter narastka na glavi več! Kje je fora, se začnem panično spraševati. Ali so morda mislili,da sem dušo spustila v tem času, ali so morda mislili, da me ne bo nazaj? Nak, ugotovim, samo čakali so se, kdo bo prvi planil. In po eni uri tekanja sem in tja, iskanja tega, iskanja unega, pošiljanja tega sporočila, sklic unega sestanka, pogovor s sindikalnim predsednikom. ……… bemtiš, meni je zavrelo, res zavrelo. Niti e-pošte še nisem utegnila prebrati in niti v redu zadihati, kupi na mizi pa se grmadijo.

In zdaj vas vprašam: ali se sploh splača iti na dopust, ko potem krepuješ par dni na DM, kjer vse čaka, čaka, čaka!

Niti pozdraviti vas še nisem utegnila danes, torej, gmajnarji, upam, da bo kljub vsemu veselo danes, ko se spet dobimo tu gori: šefice še ni, ne vem, danes se pa meni rit trese, kaj da sem se ji zamerila, bemti! Mene to jezi, sem le mislila, da nas je tudi ona kaj pogrešala: NIKITA, JEBEMTI, JAVI SE!

Aja, DOBRO JUTRO VSEM NORCEM, KI SO SPET ZAČELI DELATI!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Svet je res majhen. Ko smo prišli v torek v Umag , sem v recepciji srečal
sestrično iz Ljubljane. Niti pod razno nisem vedel, da gremo na isti konec dopustovat. Pridemo isti dan na isti kraj, prav hecno.

Drugače pa poročilo zgleda takole :

Naselje Polinesya je lepo urejeno ljudje so prijazni, gosti so bili pa tako samo Slovenci. Najbolj korajžni so že zaplavali . Najlepši pa so bili seveda večerni sprehodi pod borovci. MMMMMMMM, mi še vedno diši.
Imeli smo se super, ampak 4 dni je bilo odločno premalo. KO smo se v petek vračali smo se ustavili še v Žusterni v Aquaparku. Mala je uživala 100 na uro. Gužva je bla pa tako obupna, da smo morali čakati v vrsti, da so nas sploh spustili noter.

Tko, upam, da mi niste fouš, sej bo tud za vas prišel čas dopusta.

Mišon

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

No , he, he , če me RES pogrešate , evo , pa bom ene dve povedala !

Je en velik s h i t tu na DM ( tale kratica , Mariči , je super) ma bomo preživeli , že hujše smo , vidim , da ste vsi na broju , do tega trenutka sem se matrala z branjem , da bi vsaj malo prišla na čisto , ma sem se glih zdaj odločila , da je dosti. Če sem kaj važnega zamudila , me boste že opozorili .
Sem pa vseeno naletela na eno Bruskovo provokacijo . Že v redu. Se že srečava .
Pa boš pol videl MOJE slovnično znanje – po , nad , pod , v ….

Nikitka ima spet zdravo r…., tolko , da veš , Brus-pujs, tisto kmetovanje je mal kvarno vplivalo nate , ne

hehehe… Lili definitivno ni fouš, ker je delila otoček samo s štirimi ljudmi! :))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Sem se spomnil nate, ja, pa je zmanjkalo časa, da bi šli pogledat do Rovinja.

A ste kaj delali na Dalmatinčku ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

O ja! In to tolko, da bi bil naš zajček blaaaazno ljubosumen :)))))))))))))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Zakaj pa ljubosumen ? A pri njih nič ne delajo takih stvari ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Sem prepričana da delajo! Sem hotela povdarit, da smo pri nas toliko, da bi bil še zajček ljubosumen, hehehehehe… malo se moram pohvalit, kot si že omenil Dalmatinčka :)))))))))))))))))))))

Lili (+ Dalmatinček)

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Kdaj boš pa vedla, a je al’ ni ?

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

:)))))))))))))))) ne povem :))))))))))))))))))

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Norček, ko bo še bolj bleda, ko bo začela, e…
no … ma jebeliga no. … saj veš, no……, ko se
začno …….e ……..

klinc, ko ne morem povedat!
M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, sej vem pa kaj , če je ne vidim !!!
Bo že povedala, mislim da ne bo mogla bit tiho in bomo prvi zvedeli.

Svet je poln malih sreč. Imeti moramo le oči zanje.

Seveda bomo prvi zvedeli, jaz že skladam
pesmico za takrat, veš, mišon. Ker pa je ne
vidiš, ti jaz povem: naša Lili je eno tako milo
in nežno stvorenjce, lepe svetle polti in mislim,
da se ji bo bledica kar lepo podala. Nežna kot
lilija je, res, pravo ime ima. In njene učke, te
so šele od ….. na, hudiča, sem hotela napisat
od…. nič, moram bit kar tih! V glavnem, naša
Lili ima tudi prečudovit topel nasmeh, roke ima ponavadi kar pekrižane, ko sedi in se pogovarja ima pa eno prečudovito lastnost: takrat gleda človeku v oči. In prepričana sem, da te zdaj hudomušno gleda v oči, ko ti piše!

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Joj, Mariči, kar stopila se bom :)) To mi delaj…

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

New Report

Close