Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Svetilnik

Svetilnik

Vprašanje: je že kdo preživel dopust na katerem od svetilnikov? Tukaj je link:

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Lili, zdej k’ maš črn P206… boš lahko tudi kakšen tak dopust doživela :)))

Ne, jaz pa še nisem imel te časti 🙂 dopustovat v svetilniku… men bi bolj pasale palme… pa kokos, pa lubenice 🙂 pa viseče mreže :))))))))))) uh, ja 🙂 to bi bil dopust 🙂

Ojla, Lilček, na svetilniku (pazi: najprej preberem:
Svetnik!!!!, očitno mi je nick že zašel rahlo pod kožo,
no, ko preberem Svetnik, si mislim: a zdaj ima ta
vragec že vse svoje, pa kup “prijateljic”, pa svoj net,
pa …… itd., no, nakar pazljivejše preberem še enkrat
in se znajdem …… direktno na svetilniku!), no, Lilček,
na svetilnik bi človek lahko počel še vse kaj drugega,
kot dopustoval!!!!! Imam dobro iztočnico: na svetilniku bi bilo (zdaj, ko smo tik pred malico) hudo svetoskrunsko in seveda zaradi tega še bolj privlačno …… jesti ………. pražene lignje!!!!!, ležati na ……boku! brez odvečnih …… in brez “Charlijeve odejice”! Kaj meniš ti?

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)
nova
Uredništvo priporoča

Hehehehe.. Gre se zato, ker je nekdo iz moje familije dobil nagrado – 7 dni, za prvomajske na svetilniku, otoček Sv. Ivan.
Pa me zanima, če si je kdo že privoščil (podobne, skoraj) robinzonske počitnice.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Eh, Lili, kadar se zapiše kje kaj podarjenega,
je treba vzeti, pa najsibo to robinzonsko ali pa
ne. Nekaj nepopisno zanimivega je doživetje
nečesa novega! Verjemi ti, Lili, in naj verjame
tisti, ki se bo v to doživetje spustil. In naj se mu
“pogum” obrestuje. Jaz bi to zagotovo poizkusila,
ker mi je vse novo in še nedoživeto enostavno – zanimivo. Saj ni nujno, če pride kriza zaradi robinzonstva, da se zadeva izkoristi do kraja in v popolnosti … konec koncev je stvar “podarjena”. Jaz bi, verjemi ali ne, vse preizkusila, vključno z bedenjem ob lučkah na nebu, vključno s poslušanjem pesmi morja, vključno z vdihavanjem vonja, ki ni na razpolago vsak dan, vključno z vsemi pritiklinami, ki so ponujene! Če bi bil zraven še Quasimodo, bi se mu posvetila vseh sedem dni!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, prav imaš. Kar je podarjeno je treba vzet. Jaz si sicer že zelo dolgo želim takega dopusta – brez avta, gneče, tv-ja in ostalih stvari, ki so postale dandanes že samoumevne. Najbolj čakam ribarjenje. Upam le, da ne bo slabo vreme.

* * Mi štirje smo najlepši par :)))))))))

Yap, tole s svetilnikom, pa zna biti zeloo lepo !

Odvisno kaksen je svetilnicar in od tega ali ima ljubosumno zeno, hehe..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Joj, zajček moj mili, kje si hodil, kje si bil,
da si vse lepo zamudil, mi smo pa kofetek
pili, zate zajček nismo vedli!

Heh, malo mi je ubrisalo na “skladateljstvo” ponesrečenih verzov!
Ma, briga me, samo da si tukaj, da si le prišla!
Danes je tu gori eno “živo mrtvilo”. Vse je nekam poniknilo, vse nekje tišči svoje brihtne dele telesa, vse …..eh, kaj bi, zdaj se počasi odpravljam v prestolnico! Ajd, dajva še kakšno zakvantat, pol pa ritko pokonci, preložiti nekaj drugam in odpujsati proti ……
Sem pa srečna, da si se oglasila!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mogoce pa vsi sneg kidajo???

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Eh, mogoče, res le in samo mogoče ….. mogoče
si moramo “spodkidati iz tistega spodnjega predala”,
kaj praviš ježek, a? Meni se je nabralo, pa vsi mi hodijo
po glavi, ampak . ….. nasmeh na gobček in gruliti kot
golobček, pa gre! (Hja, nekaj časa, seveda, dolgo pa
ne!)
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

He , he , mogoče pa čakamo , da nam kaj brihtnega prisveti v buči :))

lisičko vse boli , najbolj pa nogice , ker je spet po dolgem času šla jahat

Mariči, lepo prosim, ne me spravljati v slabo voljo, zdaj nimam vec mesta v predalu . sem kar dve kisti pod mizo postavil, pa not arhiviram.. Ko kaj iscem, uporabim taktiko, iscem nekaj drugega, pa najdem iskano stvar…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

uboga lisicka, vec moras trenirat, ker vaja dela mojstra, hehe.. A ima tvoj konj vgrajen kiper al je bolj mirne sorte?

Radovedni ježek

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Eh, ježek ježek, tebi se bo tvoja taktika zagotovo,
tako kot doslej, vedno obnesla. Meni pa, bog se me
usmili, ne verjamem več v tako srečna naključja.
Ajd, čao! Iščem en papir, najdem pa dva ….. zastarela
greha!!!! Pa delo, ki sem ga pozabila opraviti, pa listek, ki sem ga kot nora
iskala tri dni …. pa naročilo, ki bi moralo iz hiše, pa račun, ki ni bil verficiran, pa ……. eh, le sebe ne najdem in ne najdem! Kam sem vraga založila!!!????
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ne obupuj Mariči, pomislili na kaj lepega, takoj ti bo lazje… Si ze pozabila na jutranjo zeljo?

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ja , zaenkrat mi gre še vse po sreči , svet gledam še vedno zvrha :))
Ja , sej vem , da je treba vaje , ma kaj čem , če je pa tako zaj….. vreme !
Nas začetnikov ne spustijo na konja , če piha . Če pa je ledeno , pa itak ne gre nobeden , oziroma grejo , pa jim potem konji padajo , pa se poškodujejo , pa tudi če je potem takoj lepo vreme , spet ne moreš gor , ker so pač sfrdirbani ! No , saj ne vsi hkrati , ma na vsakega pa itak ne smem !

lisička , ki čaka toplo sonce in šepa

He , he , kaj pa nemščina pravi ?
Se mi zdi , da ni tako hudo , kot praviš , samo na vseh koncih se pa res ne da bit , a ne ?!

lisička , ki je tudi zaposlena 🙁

Bom vse nadoknadila, obljubim Mariči, sam zdele sem spet u gužvi 🙂

Ja, ja, svetilničar ta pa mora bit tapravi ! To bi bil divji dopust :))

A je bilo lepo :))

Joj, tole je pa tako dobro povedano, joj mene bo zvil :))

Je.

A si kaj potresla drevo ?

vznemirjena lisička

Sem ga tresla cel dan, pa ni nič padlo. Grem gledat zdele spet. Oki.

Ne, danes ne grem ):
Več jutri !

New Report

Close