Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek svetlost zaslona na prenosniku

svetlost zaslona na prenosniku

Pozdravček, imam problem z osvetlitvijo zaslona na prenosniku. Ko ga priključim na elektriko, mi zaslon namesto, da bi postal bolj svetel, potemni, ne čisto, se da delati na računalnik, ampak je temnejši zaslon. Sem menjala napajalni kabel (brez adapterja), ampak je situacija ista. Do sedaj je delal bp.

Saj imaš gumb za uravnavanje svetlosti. Drugače pa pojdi desno spodaj pod nastavitve,varčevalna shema, poraba energije ali nekaj v tej smeri in nastavi svetlost na maksimum.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Ja, to mi je jasno, ni mi pa jasno, zakaj mi zaslon potemni ko računalnik priključim na elektriko

nova
Uredništvo priporoča

Zato ker imaš varčevalno shemo tako nastavljeno, odpri nastavitve in prestavi iz optimalno na polno.

. .......................................................................................................................................................................................... Več ljudi brez dlake na jeziku...in bi se sčasoma rodilo upanje za boljši svet... ...........................................................................................................................................................................................

Tole bo.

Preveri sheme delovanja za različne režime napajanja.

New Report

Close