Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Svetovno prvenstvo

Svetovno prvenstvo

Prav. No, prav :)))))

o:)))))))

oče oče 🙂 kako neče :)))))

Priden ! :)))))))

če glih ne boš se mel dat kam… evo, te vabim da si ogledaš norce na sankah :)))))

A kdaj nisem bil? ;o))

ja.. če bo le ratalo 🙂 ker meni predstoji celodnevna služba… torej…. če ne bo daj dam z mulci… bo pa zvečer z ženo hehehehehehe

zauh seba :)))

ma je puhast ja :)))) ku medo :)))

He he he. Dobra ti je tale. Pri meni bo samo DAJ DAJ žena he he he. Ko bo ona DAJ DAJ, bom jaz na koncu DAM DAM he he he

Hja, a veš da si vedno bolj priden, evo..

Sej ne da bi se hvalil ;o)))) Ampak kar je res je res

Jaz lahko povem , kar vem ane ?

mislim ej, sneži !

Prav imaš. Sneži

Torej nama obema medejo iste snežinke 🙂
cmoka mucek

ufff – jest pa mislila da prplavlaš dama progo:))))))))))

ma sej pravim ta prav SeVeRnjak ne de

ma vseeno morm priznat da bi takelele sankaške akarabacije delala samo
če bi ble moje kosti in meso železne…. kurnk nej pravice nej…

moje boge navadne (starejše od mene) sanke so namreč premal… zrele za kej tazga ne de:)

škrat je dobu napad nostalgije ko smo kot mularija zlezli v PVC žaklje pa udri na bob progo-s hribčka pri farni cerkvici dol – je letelo res ku sneta skira…

edino mežnar je vsake tolk časa zmajal z glavo pa djal vaškim otrokom, ziher so vas tele mestni pamži na tolele napelal:::)))))))))))))))))))))

pol pa lepo posušit na kmečko peč ne de

Jap

hahahaha, ja nostalgija je hudič, sploh v takih lepih sneženih časih ja :)))) sploh pol na pečki.. mmmm… pa čajčka pa piškotke al pa domačga kruhka :)))))

ja, severnica, progo delamo tam gor se ve kje, drugače pa tud jest ne bom preveč preizkušal trdoto plank in ledu :)))) Bo pa zanimivo.. pogledat, sej, kdor ne bo gor, bo sigurno kej na netu :))

… ja magar u knjižnic. Škrat odšteva dneve do februarja ker še ni ziher kje bo pristal. Ma ziher bo dobro ker sem trpežne sorte pa trmasta ku bik.

Ma kjerkol že bom prletim naokol ne de:)
Na pomlad pa v Maričin rajski kot z Mojim zajčkom, pa z Niobči pa s tabo če še drži ne de

Boš si lohka ugledu nov teren za sankanje

New Report

Close