Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sveže žemljice

Sveže žemljice

Tkole… po stanovanju je zadišalo po svežih žemljicah, po pravem kofetku, sliši se brnenje PC – a, na televiziji nekaj rišejo…. zunaj se sveti skozi meglo, torej bo sonček… in kaj človek za začetek lepega dne potrebuje še več? Nič!

Dobro jutro gmajnica, dobro jutro prijatelji-ce :)))))))) in en krasen dan želim prov vsem, kar vas je tukaj… kar vas bo tukaj.. in kar vas ni tukaj :))

Jani bo zdejle spil tisti kofetek, popapcal še toplo, hrustljavo žemljio in zraven še kaj pomodroval :)))))

Wauuuu..pr nas pa nč žemljic..:(((

Pr nas še veselo pančkajo..ooo kavica pa diši..aha diši…zraven bo pa potička….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja muca v štacuno bo treba, štacuno :))))

Jani je bil v štacuni ob pol osmih :))))

Dobro jutro :)))))
muca, Jani :)))))))) ostali..
Jani , a je kaj sirčka in salamce v žemljici ?
zajček bo skuhal čaj !

Čaki danes je še praznik..a ni?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ooo Jutrčka..hej zakaj sme jaz tako zaspana..samo spala spala bi..včeraj sem spala uhh preveč..resno me zanima,kaj hudirja mi ne štima,da bi sam spala…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Odgovor se skriva v besedi ” način življenja ” ..

Hmmm…….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja !

Ma ja sej vem CMOKA…**** ampak da to..uh jej…maš prau?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

cmoka ***.
Imam prav !
zdejle grem v trgovino , po kruh :))

uh grem še jaz na luft mal..papa

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Da nisi bolan spet, zajček? Čaja boš pila, morda
tistega angleškega, pravi Earl Gray in pa mlekca notri?
Sam da nisi spet bolni zaječk, sam to ne!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dober dan , pa lep , pa srčkast dan , prjatlčki .

A vsi v trgovino , ja živjo , dobro kupite .

…pa ne preveč , je rekla Barbara, heh .

Oh, moja Mariči, ti ga pa pihneš. Saj ti pravim , da me poznaš u dno duše. Ne, zajček res ne bo pil čaja , hehe…ta bi bila pa že kruta :)))
Čajčeka sem skuhala za perutnino ( beri moje otroke :))).
Zajček se naceja z šampanjcem , ki mi ga je pravkar privlekla sestra od moje pokojne prijateljice . In ker ni hotela noter , sva pa zuni na vrtu zamisli si ta štos v ulici ” umirovljenika ” pod kostanji …njenimi kostanji, pod mojim ne gre…ni zrak čist !

Jutrčka lepega žametnega Niobči***

Zajček muj zajčkast !
…. ne me hvalit , zajček ,
se ” pod ploščice lezem ” , ko se spomnim,
kaj vse mi ni na pamet padlo !
… da ne rečem , sory , da … kofeta sploh
še nisem skuhala vam !

Pridi danes na kofe .

Jani , prav posebno lepo novo leto ti želim ,
ti bitje naše marljivo , nežno , zvesto NAŠE .

Srečno !

Jes , muca , danes je še praznik in
naredimo si prav lepega .

Jaz sem ga zelo vesela vedno , tega dne , le …
… letos si želim še koga tu , ki ga lani še ni bilo ,
še nekaj svojih zlatih deklet bom strašansko
pogrešala to popoldne in večer …

Petkrat ponovi , bomo rekli a ne in tedaj
prideš tudi ti , a ne muck muj .

Seeeeeeeeeeeeeeejjjjjjjjjjjjjjjjj reeeeeeeeeeeeeeeesssssssssss,
kofečka pa ni blo !!!!!!!!!!!!!!!!! Ma kdo bi mislil na kofe, ko smo pa
tako v transu zaradi našega srečanja ble, kdo le bi mislu še na
kofe…….. ampka, zdej vsaj uržeh je, da se dobimo za eno…………
kofeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Niobči , evo pa imam razlog , da se spet snidemo. He, he, ker kofetka ni bilo , jupi je !!!
Zajček je danes čisto razštelan :))).
Je to tako. Sem imela eno deklico andrejko, ki je bila profesorica matematike na fakulteti. I Bila je moja prijateljica ! In je lansko leto umrčkala, za rakom. Vsa njena dužina je univerzitetna in viskoko izobražena. Pa me je danes njena sestra pohopsala in evo , še zdejle kumi da sem tuki, moram spet k njej nazaj. Sem čisto out od spominov in vsega…pa poslušam sestro njeno in slišim, da soseda pravi, le kako je mogla imeti Andrejka rada mene, ko pa so one veliko bližje…madona…kot sosede…pa mi reče sestra ej, H. tudi jaz se raje in bolje pogovarjam s teboj, kot s sebi enako šolanimi…bemti…ja kaj naj zajček zdej naredi…
hudiča nevoščljivost še po smrti gori..
Niobči, ti lepo za kofe pristavi, pa zajček pride, če ne danes, ker mora nazaj , pa jutri…samo, da imamo spet razlog…jupije…
sej te ne hvalim, tako pač je res !!!

jap, predvsem marljivo :)))) nioba tud teb vse lepo letos :)))

ja zajček… mal mortadelce pa mal sirčka…. ma mora srce kar kipeti od radosti okusov :)))))

he, he, mljaska..
a je bla mortadeli brez al z olivcam ? :))))))))))))

Je bla najbrž s pistacijami…………!!! Pa
hrustljave žemljice, pa topljenega sira,
pa ……….. mater, ej, Jani, mam jezik do
popka, sline do tal ………..

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close