Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sveže žemljice II

Sveže žemljice II

njamsi 🙂 spet.. pri svežih žemljicah, z mortadelco, sirčkom, zraven topel čajček, sadni in…. PC :)))

Dobro jutro gamjna, dobro jutro svet in en krasen dan, pa da bi nam že zapadlo.. ok, ne pol metra.. vsaj 10 cm snega :))))

Jani je danes moral spet zgodaj vstati, v trgovino odpeketati in ….. jebenti rime :)))))

Dobro jutro še enkrat vsem skupaj in vsakemu posebej :))))

Dobro jutro, dober tek : -)).

Jani, KR, VSI, lepo dobro jutro. Nič ne j..bi rime,
Jani, so tako luštne, pa kdaj pa kdaj kar same
od sebe pridejo, ko je človek dobro razpoložen,
kajne. Uf, kako lepa je ta današnja nedelja, kako
čudovit dar smo spet dobili ….. tole lepo jutro ……
pa naj zapade, ane Jani, kar naj zapade, kaj nam
pa morejo, morejo morejo, kaj nam pa morejo,
če smo vesel. Nič, nič, nič nam ne moremo, nič
nič nič na morejo, nič, nič, nič nam ne morejo,
če smo veseli …………. snega !!!!!!!!!!!! Tudi če ga je
pol metra, ga bojo že skidal, pa stran s ceste spravli!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Jutro Vsem!

Uha kaj je opasalo malo dalj poležati….še najlepše je,ko te na mizi čaka pripravljen zajtrk…jajčka na oko,spodaj pa popečen vratnik…
Tudi kavica ni mankala.Aha dons ma muca praznik,zato so jo doma fejst pocrkljali…No evo sem v devetih nebesih…čeprav je bil zajtrk težek
sem vesela,zadovoljna…….

Danes bo snežilo..dežje že…zadnji dan,jutri pa hajd na delo zopet,zato se en fejst pocrkljajte,malce polenarite…praznikov je skoraj konec…dejte si duška še danes…*****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

:)*:)*:)*:)*:)*:)*:)*:)*:)*:)*:)*:)*:)*:)*****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Muca, imaš rojstni dan? Neeeeeeeeee?
Ressssssssssss?”

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Pri nas že sneži, kar močno sneži!
In od nedela smo pravzaprav že vsi
…… utrujeni !

Muca, če imaš res praznik, kakršenkoli,
hitro povej, da ti zložim eno posebno lepo
pesmico, samo zate!

Dej povej, dej povej, hitro, dej povej, dej povej!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

He mam ja..ampak tist na kterega ti misliš bo točno čez en mesec na današnji dan..hehe pa še okroglo bo!
Danes pa praznuje le moje ime…No pri nas je tudi ta praznik imena spoštovanja omembe vreden…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Uha pošlji do nas eno pošiljko..naj se do jutri izsneži..da se po cesti ne bomo podrsavali…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

madonca … kaj če bi ti še k meni kakšno svežo žemljico prinesel :)))) se bojim da sem rahlo pozna ja :)))))))))

haha, ja zjutri ko gre v štacuno, kupi še zate in dostavi.
Mislim meni se to zdi genialna zamisel Barbi . Oštroumno ! Saj vse ostane v isti vasi :)))))))))))))))))))))))))))))

hehe, jutranja dostava svežih žemljic, krofkov in peciva 🙂

tole je pa spet tako lepo zrisano , ah…

Nič ne de, muca, godovni dan je prav tako praznik
in za tvoj praznik ti danes pošiljam glih no malo
malček prirejeno pesmico, avtorja, žal ne poznam,
mi je pa kljub temu drag, že zato, ker je svoje misli –
zapisal, da jih lahko jaz posredujem tebi:

…………….

Nič ni lepšega

Nič
ni lepšega na svetu,
dražjega
v nobenem sefu,
večjega,
vem, ni zaklada,
kot beseda
vsem nam draga,
kratka, lepa,
vsem nam znana
– mama, mama,
stokrat – MUCA!
………………………………

Takole, muca, zadnja beseda, izpsiana z velikimi črkami, je prirejena! Ampak, vse ostalo je avtorjevo, in ……. resnično ………. in tebi namenjeno za tvoj praznik! Lepo praznuj! Moj praznik, takle, je 25. marca! Meni se vse lepe stvari dogajajo v marcu!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hvala hvala tisočkrat hvala..viš tkole se mi pa očke koj orosijo..Hvala!!!****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close