Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Svingerstvo: dr. Rugelj

Svingerstvo: dr. Rugelj

Kopiram :

O svingerjih pa nima najboljšega mnenja psihiater Janez Rugelj: “To so izgubljeni ljudje, ki nadkompenzirajo svojo bedo s seksom in to z drugimi pari. Nekateri moški pač uživajo, če gledajo, kako njegova žena ‘nastavi’ drugemu, ki vanjo zatika svoj penis in tako naprej. So pa tudi ženske, ki uživajo, ko gledajo moža, kako ‘nateguje’ neko drugo žensko, oprostite izrazoslovju. A seks je zanimiv le med dvema, ki se ljubita, ki se znata vzdražiti, če sta sama med štirimi stenami.”

Kaj mislite ?

****************** Andreja, zavarovalni zastopnik 051-399-125

Mislim, da je amater totalni! Vse o njegovem značaju pa mi je postalo jasno, ko je gladovno štrajkal na pločniku v papirnati škatli… Zrel človek za dokončni odvzem zdravniške licence!

Ma on ful poskusa ljudi sprovocirat da bi se govorilo in pisalo o njem..

www.studentarija.net

ni štrajkal v papirnati škatli na pločniku, mal si pomešal…

odločil se je za 35 dnevni post in ga kot gladovno stavko izkoristil ‘za reklamo’… vmes je pa delal kot vsak dan v letu

Kren, te lohk neki vprašam ?

Tole, glej :
“Nekateri moški pač uživajo, če gledajo, kako njegova žena ‘nastavi’ drugemu, ki vanjo zatika svoj penis in tako naprej.”

Ej, kako bi se ti počutil, ko bi gledal kako tvoja uživa, ko bi en drug..??

Ne provociram, samo resno mi odgovori, ker me zanima.

Pozdravčka, Speedy

****************** Andreja, zavarovalni zastopnik 051-399-125

Mislim da prvič, da se strinjam z g. Rugljem. Predvsem z zadnjim stavkom citata.

Ivan

Ja Ivan…tokrat mu dam tudi jaz prav. In sprašujem …ker ne vem, a sem res tako staromodna …

****************** Andreja, zavarovalni zastopnik 051-399-125

Jaz mu dam prav!
Če pa je komu všeč drugače….pa kar!

Na TV sem ga videl ležati pod papirjem…

V “domišljijskem” svetu kar precej uživam, realnost pa žal nima s tem nič podobnega…

sej pravim, da si mal pomešal, na papirju pred parlamentom je gladovno stavkal en drug model, rugelj 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ne

Ni bil pred parlamentom ampak pred prešernovo… se mi zdi…

ok, pred vlado, ja… sam ne on

Dandanes, ko je sex že kr neki – in se gre folk samo še kdo bo bolj kul, bolj odfukan, bolj opazen, bol “svoboden” (se zdej temu reče) in nezadržan, ko so lezbični sex, usnjene scene, pripomočki in swingerstvo že neki čist normalnega, moram rečt, da mi je taka izjava všeč…

Ob vsem probanem se ne morem bolj strinjat kot to, da še vedno ni lepšega kot lep sex SAMO z nekom v katerega si zaljubljen (al pa še kej več)…

Je pa tko, da dandanes ko že skor ni več nekih vrednot in ko se vsi gonijo po svoje… se ne čudim da gre vse v to smer, ko bo sex med dvema zaljubljenema samo še stvar preteklosti… …konckoncev je dandanes lažje najdet dve bi-punci za trojčka, kokr pa osebo, ki ti ustreza in te dopolnjuje in kateri lahko daš srce… …to, da po svetu hodi že vsak drug razočaran nad vso to sceno je pa itak jasno…

Ruby, ti itak nisi za?

uf, Doc…najprej pozdravčka….in vidi se ti, da si v klubu zaljublenih:))) …naj ti sije, hehe:))

****************** Andreja, zavarovalni zastopnik 051-399-125

Kaj za swingerstvo? al varanje? al kaj? Nism bla nikol v taki situaciji in ne wem kako bi se odlocila, kokr se poznam najbrz ne bi bla zato..enostavno zato ker ko sm jaz enkrat zaljubljena ne vidm nobenga druzga in ne bi prenesla dotikov nobenga druzga..pac tko je. Sm pac trapasta k sm v tem svetu taka ampak tko je.

www.studentarija.net

a ni bil to Troha?

trapasta gor al dol, nisi pa edina in ni to nič sramotnega ali slabega

jah sj wem da ni..pa tud pac taka sm.Mogoce zato ne bom mela tok tipov kt bi jih lohk sam mi to niti ni vazn..

www.studentarija.net

Ruby, ker vem, da si velika punca, bi jih mela tud lahko več

huh?

www.studentarija.net

New Report

Close