Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sweet sweet revange … :))))

Sweet sweet revange … :))))

Kako je lepo, ko ti uspe eni stari tečni babi, ki verjetno že dolgo ni niti od daleč vidla kurca, zapret gofljo … Uh … kok to dobro dene … Še posebej če pomisliš, da ti ravno ta ista babnca že kar nekaj mesecev non stop tečnari in teži … Pismo … a sem jaz kriva, če je potrebna ku sahara vode, pa ji mož neče dat …

Ne ne … tako pa ne gre več naprej … Zdej sem se odločila … zjebala jo bom do konca … in se lahko dela še tako dobra do mene, ko začne tečt voda na moj mlin … ji ne oprostim … babi zarukani …

Današnji dan je bil prvi korak proti zmagoslavju … in vem,d a bom naredila še precej korakov naprej … tja do mojega cilja … (ki ga sicer nimam še točno določenega … ampak … sproti se bom že domislna, kej čem met) …

Tko …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Ljudje s cilji ——->O so uspešni, ker vedo kam gredo!!! Bravoooo Bgv, ne se pustit…
Jaz pa zdaj počakam na razgovor ob 13.00, za vojsko… ampak moji cilji še vedno niso jasni… al bi se odločil za popolnoma drugačen način življenja oz. verjetno bi se veliko spremenilo, ampak prav zaradi tega me vleče, po drugi strani pa… ajooooo ;))) Bom še mal počakal, da vidim kaj bo zdaj…
aja, pa “doobro jutro” 😉 ino enega cmoka :* …mmmmm 😉

Ojla … srceeeeeeeeee … jutrčka … Eno kavico takoj spit, da prideš k sebi … :))))

Vojska … :(((( … pa nisi no ti za vojsko … :((((((((((((( Ne mi s takimi … Raje se vsedi na motorček pa prileti v Gorico … je bolj pametna ideja … :))))))

Cmooooooooooooooooooooka … in komaj čakam spet srečanje, da se ponovno vidimo … :-********

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

JUHU!
bravo naša punca!Sem ti že svojga kurca obljubil,da jo nategnem,če hočeš!
(saj bom proč gledal in na kaj lepega mislil,no!)
Sp

:)))))) No … če bom potrebovala kurca, vem kam se obrniti … zaenkrat mislim, da mi gre še v redu sami … tako da …

Vseeno hvala za ponudbo … Cenim to … :))))))) ;))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Pa škoda,da nisi prišla mimo…kop,malo prej je mimo hiše naredilo uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuufffffffffffffffffffffffffffffffffff!
Nekaj na dveh kolesih je bolj letelo,kot peljalo mimo.Saj nisi bila ti,ker če ne bi zameril!Pa še pasticcio in sveži motovilček imam na jedilniku danes…
Sp

Uh uh uh … pasticcio … njaaaaaammmiiii … :)))))))))) JSt bi se kar na kosilo k tebi povabla … uh uh … pa motovilček … mmmmm …

Dej mi neki zaupaj … a si motovilček sam očistil? Jaz namreč nadvse sovražim to opravilo … Tok so majceni lističi … pa še od tistega morš pol stran vrečt … Eh … eh …

No … :(((( … a pol je neki kar wwwwuuuuuuuffff mimo naredilo … :)))) Ne ne … nisem bila jst … Sem se pa navozila ta vikend kar precej … Najprej v soboto … a le tu okrog Nove Gorice … V nedeljo smo šli pa k obali … v Portorož oz. Koper … kjer smo imeli srečanje motoristov za otvoritev sezone … Uh uh … mater je blo dobro … In taki gas je bil, da sem parkrat mislna, da me bo z motorja vrglo … :)))) … še posebej za nazaj … Si predstvaljaš po Črnem kalu 170 km/h … :)))))))))))))))))) uh … dobro … res dobro … Kar požene kri po žilah … :))))))))))))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

…kaaaaaaaaaaajjj, ne mi skomine delat, Bgv!!! Čaki se ti mene, še malo… ;))) Se sladoled že zelo topi??? Tukaj se sneg sploh še nejče…

Ej … srce … pa ja te ne bo malo snega vstavlo? :)))))) To na naših koncih je že tok luštno, da si mislt ne morš … Uh … dej dej … zamenjaj že enkrat tiste zavorne ploščice … in pripelji se v Gorico … Boš vidu kok se bomo meli fajn … :))))))))) ;)))

Sem pa ravno včeraj izvedela žalostno novico, da zbora V Postojni ne bo … :((((((((( … žaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaalostttttt … :(((( … Pa tok fajn smo se meli lani … :(((((((

Komaj čakam, da se začnejo zbori … Zdej me pa že res fejst matra … :)))

Cmooooooooooooooooočka na smrčka … :-****

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

ja, ja, zdaj boste meli zopet burjo tam… :((( Sicer pa kdor čaka, ta dočaka… upam, da bom tudi jaz, me že tooooook meče… kaj pa, hehe??

BGv!
me je resno strah zate!Ti motorji so moja nočna mora,in zdaj se bom pa še za prijateljico sekiral…
Motovile?Sam skopam vrt,sam posejem,sam oplevim,sam nabiram,sam čistim(kar takrat,ko ga režem), in…..vsi ga pa jedo,jebem jim mamo!(no resnici na ljubo,jo res…:-)))
Sp

S.p.: Prisrčno vabljena kot tudi ostali kletkaši

Sej bo kmalu toplo … :))))) … pol pa … wwwwwuuuuuuuuuummmmmmmm … wiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii … he he … :)))))))))))))))))))) Kok bo to luštno … ;)))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Marija marija … ma kok si ti pridkan … to kar ne more biti re (pa je) … :))))) Pa ti si pravi zaklad za žensko, ki te ima … Hah … lepo lepo … Enkrat bom res pršla gor h tebi na kosilce … :))))

Zame pa ti ni treba skrbet … Verjemi, da pazi dovolj moj miško … Z mano zadaj ne bi nikoli vozil tako, da bi me ogrozil … Vedno vozi tako, da ve, da lahko odreagira pravočasno …

Cmooooooooooooka … :-****

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Bravo BGV,samo tako dalje,ja stare so lahko tako zakompleksane,da ti ni nič jasno,…pokaži ji kaj ji gre…hi hi hi….sporoči rezultat…

Cmoka za zajtrk…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close