Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Swinger club slovenija

Swinger club slovenija

Pozdravljeni.

Z možem bi zelo rada swingala, pa ne zanima če ve kdo za kakšen swingerski club v Sloveniji. Sun Harden ne ne zanima. Rada bi bolj na vzhodu Slovenije. Oz od vse regije razen primorske. Stara sva pa malo manj kot 40 let.

Hvala za odgovore.

Kaj pa ti šteješ pod primorsko? Ker to je lahko Koper ali Bovec.

V bistvu prej prideš v Ljubljano – in ta regija zi je kao dovoljena, kot v Bovec recimo, če si za izhodišče postaviš Koper. Pa najbrž najdeš v Prekmurju več Primorcev na s. dogodkih kot na Primorskem.

To je tvoj mož predlagal?

Zato, ker hoče z drugo? Kao legalno varanje ali kako temu rečeš?

    Mi lahko malo razložiš, ker me zanima – pa ne zato, da bi to preizkusila, ampak zato, ker sem samo radovedna.

Sej to sm mislila… Celo primorsko… Razen mogoče v Koper bi šla. Verjetno pa imaš prav, da se prej najde Primorec v Prekmurju kot pa na Primorskem.

Poznaš ali ne kakšen swinger club?

Odgovor na objavo uporabnika
Ogrizek, 25.01.2022 ob 07:29

To je tvoj mož predlagal?

Zato, ker hoče z drugo? Kao legalno varanje ali kako temu rečeš?

    Mi lahko malo razložiš, ker me zanima – pa ne zato, da bi to preizkusila, ampak zato, ker sem samo radovedna.

Ne, to sem prva jaz predlagala, že nekaj let nazaj, pa nama še ni uspelo tega uresničit.

Imava pa jasna pravila, torej… On ne bo druge fuckal, jaz pa ne drugega… Bova pač tam ker naju vzburja opazovanje drugih med sexom, če bo pa priložnost bom pa samo jaz in to…ne boš verjela…z žensko…

Sem potešila tvojo radovednost?

Svinga se po tujini, nikoli doma. Imaš Hrvaško, imaš Avstrijo. Če hočeš doma, so pa za to oglasniki.

Lotite se raje čiščenja svojih smeti in urejanja okolice. Kvackat znaš?

Odgovor na objavo uporabnika
Hif, 25.01.2022 ob 09:09

Lotite se raje čiščenja svojih smeti in urejanja okolice. Kvackat znaš?

Ahahahahaha. Dobra! 👍

V Sloveniji bo težka. SG ni več tisto, kar je bil na začetku in hodit tja je bedarija. Močilnik je propradel. Tja prihajajo firbci in tisti, ki ne vedo kaj je to swing. Malo nazaj sva se odločila, da ga ne obiščeva več. Npr. par gre v separe, se zaklene in notri odspi urico ali dve, drug par seksa za zavesami in vsako približevanje zavesam povzroči alarm kjer tipo skoči ven in zahteva, da greš stran, na play postelji se v najboljšem primeru, ki se zgodi cca. 1x letno, če sploh, nabere kakih 5 parov, ampak noben se noče niti dotaknit drugega, vsi hodijo okrog zaviti v brisače kot v savni, največ folka čveka za šankom, običajno kar oblečen, vino plačaš dodatno, cene so super zasoljene in kar je najslabše od slabega je to, da ambient propada, separeje lastnik zaklepa, novega ne naredi nič, programov, ki jih je vodila bivša lastnica (npr. lesbian party ipd.) ni več, prideš na maškarado in si tam edini z masko, se neodvisno pridružiš edinemu paru na postelji in par spoka stran itd. Višek, ki se nama je zgodil, pa je sodu zbilo dno. Ko nas je bilo kakih 10 na postelji, sem moral tipu zraven mene, ki mu je uspelo naskakovat svojo, dobesedno prijet roko in jo položit na joške od moje, pa še potem jo je hitro odmaknil. Odsvetujem!

V resnici pa niti v Avstriji in Italiji ni več tako, kot je bilo včasih. Tam nabirajo denar s posamezniki, ti pa pridejo tja zgolj samo brusit svoje korenjake. Težko verjeti, ampak večina posameznikov se sploh ne udeležuje ničesar. Mogoče redkokdaj kdo in do zdaj sva opazila natančno 2 taka 🙂

Udeležila sva se tudi dveh zasebnih partijev v Sloveniji. Na prvem sva kar takoj na začetku ugotovila, da je par, ki organizira tudi sicer na voljo, ampak le za denar, drug tak parti je bil tematsko orientiran in voden tako slabo, da sva predčasno zapustila dogajanje.

Lahko sicer stakneta kak par iz neta, ampak bosta morala imeti veliko sreče. Najprej bosta morala ustrezati vsem pogojem, ki jih oglaševalci postavljajo, potem se bosta morala sprijazniti, da poskuša kak 1 % vse tudi dejasnko uresničiti in na koncu vaju bo vse minilo, ker boste vse lepo splanirani, kjer pa spontanost izgine.

Zgleda, da folk ne seksa več 🙂

 

Odgovor na objavo uporabnika
entiptu, 07.09.2022 ob 10:19

V Sloveniji bo težka. SG ni več tisto, kar je bil na začetku in hodit tja je bedarija. Močilnik je propradel. Tja prihajajo firbci in tisti, ki ne vedo kaj je to swing. Malo nazaj sva se odločila, da ga ne obiščeva več. Npr. par gre v separe, se zaklene in notri odspi urico ali dve, drug par seksa za zavesami in vsako približevanje zavesam povzroči alarm kjer tipo skoči ven in zahteva, da greš stran, na play postelji se v najboljšem primeru, ki se zgodi cca. 1x letno, če sploh, nabere kakih 5 parov, ampak noben se noče niti dotaknit drugega, vsi hodijo okrog zaviti v brisače kot v savni, največ folka čveka za šankom, običajno kar oblečen, vino plačaš dodatno, cene so super zasoljene in kar je najslabše od slabega je to, da ambient propada, separeje lastnik zaklepa, novega ne naredi nič, programov, ki jih je vodila bivša lastnica (npr. lesbian party ipd.) ni več, prideš na maškarado in si tam edini z masko, se neodvisno pridružiš edinemu paru na postelji in par spoka stran itd. Višek, ki se nama je zgodil, pa je sodu zbilo dno. Ko nas je bilo kakih 10 na postelji, sem moral tipu zraven mene, ki mu je uspelo naskakovat svojo, dobesedno prijet roko in jo položit na joške od moje, pa še potem jo je hitro odmaknil. Odsvetujem!

V resnici pa niti v Avstriji in Italiji ni več tako, kot je bilo včasih. Tam nabirajo denar s posamezniki, ti pa pridejo tja zgolj samo brusit svoje korenjake. Težko verjeti, ampak večina posameznikov se sploh ne udeležuje ničesar. Mogoče redkokdaj kdo in do zdaj sva opazila natančno 2 taka 🙂

Udeležila sva se tudi dveh zasebnih partijev v Sloveniji. Na prvem sva kar takoj na začetku ugotovila, da je par, ki organizira tudi sicer na voljo, ampak le za denar, drug tak parti je bil tematsko orientiran in voden tako slabo, da sva predčasno zapustila dogajanje.

Lahko sicer stakneta kak par iz neta, ampak bosta morala imeti veliko sreče. Najprej bosta morala ustrezati vsem pogojem, ki jih oglaševalci postavljajo, potem se bosta morala sprijazniti, da poskuša kak 1 % vse tudi dejasnko uresničiti in na koncu vaju bo vse minilo, ker boste vse lepo splanirani, kjer pa spontanost izgine.

Zgleda, da folk ne seksa več 🙂

 

OMG, vi to resno?

V Sloveniji, kjer nas je 2 milijona in se skoraj vsi poznamo boste pričakovali anonimno?

Nova Gorica je baje polna raznih spa klubov. Kdo kaj ve?

V Sežani, Kočevju, na Bledu, ni da ni. V Ljubljani pa na Ježici.

Pozdravljena… če sta še zainteresirana piši na [email protected]

Odgovor na objavo uporabnika
Radabiswingala, 25.01.2022 ob 07:09

Pozdravljeni.

Z možem bi zelo rada swingala, pa ne zanima če ve kdo za kakšen swingerski club v Sloveniji. Sun Harden ne ne zanima. Rada bi bolj na vzhodu Slovenije. Oz od vse regije razen primorske. Stara sva pa malo manj kot 40 let.

Hvala za odgovore.

Pozdravljena,

če sta še zainteresirana piši na [email protected]

Pozdravljena.

Če sta še aktivna… napišita. [email protected]

Se nič ne bojite bolezni, aidsa…in drugih??

Delal pa res nebi več nihče.

Vpraša in usujejo se odgovori totalno depresivnih, zmedenih in zmešanih ljudi. Samomorom se zato verjetno ni za čudit!

V kampu Šobec in pa na Ježici (nekdanji Štern). Oboje ob petkih zvečer. Nekaj je treba plačat, če pa pustite, da vas posnamejo, je pa zastonj.

Odgovor na objavo uporabnika
omatr, 02.12.2022 ob 09:38

Vpraša in usujejo se odgovori totalno depresivnih, zmedenih in zmešanih ljudi. Samomorom se zato verjetno ni za čudit!

nobene morale nimajo butalci in butalke

 

ti bi rada, da mož opazuje dokler te drugi f..,,ka!?!?!? O BOG, KDAJ BO ŽE SODNI DAN??!

Dejansko je tako, da hkrati, ko fafam možu, želim čutiti tudi kaj spodaj. Veste za drugačno rešitev?

Saj je prov tako.tudi midva z partnerko bi rada se druzila z pari.

[email protected], s takim mail naslovom najbrž kaj resnega v swinganju res ne morš pričakovat

Odgovor na objavo uporabnika
Radabiswingala, 02.12.2022 ob 18:39

Dejansko je tako, da hkrati, ko fafam možu, želim čutiti tudi kaj spodaj. Veste za drugačno rešitev?

A sta se vedno za druzenje?

New Report

Close