Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu swinger klub labyrinth underground

swinger klub labyrinth underground

Pozdravljene punce ,ženske!
Da še jast probam…;iscem žensko ,ki bi z menoj obiskala swinger klub nekje v Slo.
Star sem 44 let,urejen,simpatičen…,sem brez izkušenj v swinganju… Upam ,da se katera opogumi in se mi javi.

čao sva mlad par iz okolice lj in rada bi šla v labirint klub.če imate kakšne informacije bova zelo hvaležna.lp

Jaz bi ce si se zainteresiran 😉

poredna20,

piši mi na zasebno….

sem debeluska in iscem par, punce ali fante. to bo zame prvic, zato iscem take, ki vedo kako je prvic in da znajo sprostit ozracje. fant se bo tudi pridruzil oz mogoce bo samo gledal in snemal mene ko me fukate.[left][/left]

ta stran je čisto zamrla

Oj sva porocen mlajsi par ki si noro zeli obisk svinger kluba ali kaksne podobne zabave… Ce nama lahko kdo pomaga naj pise na [email protected]

mene zanima ,če je kaka tok skulirana ,da bi šla z menoj po raznih swinger clubih? lah se pojavi tudi kak par

Škoda ker ne vem točne lokacije ker če bi jo vedel / poznal bi ti z veseljem povedal točen naslov oziroma lokacijo.

pozdravljeni 🙂
imam dve vprašanji
1. ali je ta klub še aktiven
2. ker sem na novo iz daljše zveze me zanima če se najde kakšna ženska ali par ki bi z menoj stopila v svet swinganja

v tem sem nov, ampak me scena zelo zanima. Lahko si izkušena ali pa nova kot jaz. PIjačka in pogovor in če se ujameva se lahko marsikaj dogovorimo.
Imam 25 let, vitkejše postave, sem 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} dikreten, zdrav in v glavi imam vse poštimano(vsaj mislim tako) 🙂

kak par ali posamezbivca da gremo danes skupaj v labirint. sem član kluba

hello, sem 28 tip, sicer gay.. me pa rajca opazovati par, ki binse jima tudi pridruzil. on naj bo bisex .. ce kak par zanima- vec info, [email protected] ( ni Gmail ampak samo mail)
lp,

Ce imas zeljo iti v sun garden club, iscem partnerko ki bi mi delala druzbo. Grem prvic. Lahko me kontaktiras na [email protected]

Če kakšen par želi v ta klub, ga lahko vpeljem tja jaz, prej pustita tu mail, dobimo se na pijački in, če se nam bo zdelo, gremo v klub kakšen večer.


[email protected]


[email protected]

Sem 25 letnik in iscem njo za obisk kaksnega swinger kluba, trenutno samski! Zainteresirane pisite zs

Sun Garden Sežana. To obratuje? Je kaj strank? Kateri dan se priporoča obisk paru (on 46, ona 38), ki bi šel v kaj takega prvič?

Z partnerko bi rada poizkusila tudi to

Ali obstaja ne ravno swinger klub, ampak wellness na erotiki. Namreč bi šla ampak ne na izmenjavo ampak tako mal gledat, biti opazovana, …. Kajti za prvič bi bilo to dovolj. Lahko tudi bližnja tujina. Ne pa na Vrhniki.

pl

tudi midva iščva podobno prvo samo za opazovanje

lp

niko bojana

xxxyyy

piši nama na rojxxx69@gm..


[/quote]Iščemo svinganje v tri rabiva eno porednico, dve ženski pa tip

A bi se skupaj z mano udeležila erotične masaže v dvoje. Masira ženska. Obisk salona plačam seveda jaz. lp

New Report

Close