Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu swinger klub sežana

swinger klub sežana

Mene osebno že od nekdaj zanima swinganje .Čeprav z mojo to nisva nikoli probala (ker ona ni za te stvari) ,poznam pa kar nekaj parov osebno ,ki znajo privatno življenje popestrit s takimi zadevami.
To je v bistvu skupno druženje in zabava ,ki je povezana tudi z sexom.
Podpiram pare ,ki znajo izživeti to kar jih žene k tem.Veliko vloga pri tem igra zaupanje in tesno prijateljstvo.
Tudi sam imam željo biti kot opazovalec para v akciji.Če je tu kakšen par ,ki ga to mika se mi lahko javi.

Vi kar brišite, očitno je tudi nekdo od “brisalcev” nagnjen v to smer. Še 1000x lahko povem:
Vi, ki to delate, ste bolni, ker to ni normalno. Niste sami krivi, to je defekt v glavi, potrebni ste zdravljenja, zato se vas ne sme obsojat. Vam je treba pomagat in zadevo prepovedat in kaznovat, saj lahko začnete širiti in prenašati hude ter smrtonosne bolezni.
Da ne govorim, da se takšni “partnerji” v bistvu sploh nimate radi, živite skupaj ampak kot bežni znanci. Kaj je to ljubezen, nimate pojma in ja, ste usmiljenja vredni.


Swingerji zgledajo čisto enako kot neswingerji.Mi gre na smeh,ko to berem kako zgledajo.Veliko je tud parov kjer je on popoln ona pa debeluška.In kakšne ima to veze.Pa ne moreš si sploh mislit kdo vse je v teh vodah.Sva srečala tud koga poznanega na swing zabavi.Ampak swingerji so zelo pošteni in prav nikoli ne izdajo nikogar. To so ljudje višjih moralnih norm.V bistvu so najslabši tisti,ki tole početje obsojajo.Ti so žleht zelo.
[/quote]

pošteni :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
ne izdajo nikogar :-)))))))))))))))))))))))))))))))))) izdati nekoga, torej priznaš, da je to nekaj slabega ha ha ha
višjih moralnih norm :-))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))) saj bom počila od smeha :-)))))))))))))))))

s čim v teh klubih, da lahko tako povprek seksate?
Poppers sex?

Meni je zamisel takšnih klubov in nasploh raznih kombinacij seksa čisto všeč. Nihče ni prisiljen v nič. Upam. Deljenje partnerjev z drugimi, voajerstvo, biseksualnost … vse so povsem človeške lastnosti za razplod zrelih samcev in samic in se jih da tudi lepo evolucijsko razložiti.
Sam razmišljam, da bi šel s prijateljico in ji privoščil morda boljšo zadovoljitev, kot ji jo nudim sam. Verjetno se tudi za moje veselje najde še kaj drugega kot opazovanje nje. Morda tudi če grem sam in (navidezno seveda) oplodim samico drugega samca. Naravna selekcija je lahko zabavna 🙂


Midva sva par če vaju zanima se nama javita.

Midva z možem bi tudi probala, zanima naju, vzburja naju, ampak še nisva in ne veva, kam it … si predstavljam, da je privat bolš kot po klubih, ampak kako prit zraven?

Midva z možem sva se tudi o tem že pogovarjala in prišla na to, da bi tudi kdaj to probala s kakšnim parom. Nisva še nikjer začela iskati, ampak mislim da se da par najti preko neta. Je pa res, da se morajo nekako vsi 4 ljudje ujeti, da lahko kaj takšnega počnejo skupaj. Koliko sta vidva stara? Midva sva 35 in 40. Par naj bi bil podobnih let…. recimo do +/- 45 let. Imava družino in vse pošlihtano in gre le za popestritev spolnosti in nova doživetja.

Midva z možem sva se tudi o tem že pogovarjala in prišla na to, da bi tudi kdaj to probala s kakšnim parom. Nisva še nikjer začela iskati, ampak mislim da se da par najti preko neta. Je pa res, da se morajo nekako vsi 4 ljudje ujeti, da lahko kaj takšnega počnejo skupaj. Koliko sta vidva stara? Midva sva 35 in 40. Par naj bi bil podobnih let…. recimo do +/- 45 let. Imava družino in vse pošlihtano in gre le za popestritev spolnosti in nova doživetja.
[/quote]

Mi zaupaš, če imata kakšne posebne želje? Bi morda poskusila tudi samo v troje? Imaš to željo ali obvezno le par?

Midva z možem sva se tudi o tem že pogovarjala in prišla na to, da bi tudi kdaj to probala s kakšnim parom. Nisva še nikjer začela iskati, ampak mislim da se da par najti preko neta. Je pa res, da se morajo nekako vsi 4 ljudje ujeti, da lahko kaj takšnega počnejo skupaj. Koliko sta vidva stara? Midva sva 35 in 40. Par naj bi bil podobnih let…. recimo do +/- 45 let. Imava družino in vse pošlihtano in gre le za popestritev spolnosti in nova doživetja.
[/quote]

Mi zaupaš, če imata kakšne posebne želje? Bi morda poskusila tudi samo v troje? Imaš to željo ali obvezno le par?
[/quote]

Ne naju zanima le v štiri, odpade v troje. Sva dogovorjena, da če že bova šla v to, potem tako, da je par par.

Midva z možem sva se tudi o tem že pogovarjala in prišla na to, da bi tudi kdaj to probala s kakšnim parom. Nisva še nikjer začela iskati, ampak mislim da se da par najti preko neta. Je pa res, da se morajo nekako vsi 4 ljudje ujeti, da lahko kaj takšnega počnejo skupaj. Koliko sta vidva stara? Midva sva 35 in 40. Par naj bi bil podobnih let…. recimo do +/- 45 let. Imava družino in vse pošlihtano in gre le za popestritev spolnosti in nova doživetja.
[/quote]

Vsak sigurno ne more kar stopiti v svinger klub in začeti za tak korak moraš imeti jajca, mogoče pa kdaj tudi midva z mojo obiščeva kak klub iz firbca. Dolgo časa sva debatirala kako začeti (cc 4leta), dokler nisva spoznala prijeten par in v doglednem času tudi probala in morem reči da bova še ponovila…

Če swingate, hodite v Klube z velikim K, kjer je ulaufan, v glavi pošlihtan folk in ne po “klubih”, kjer boste staknili psihopata za vrat ali hiv. Poznala sem okuženega moškega z aidsom, 2015 je umrl in poznam par, kjer imata oba hiv in psihopata kot sta, se ne bi čudila če ga namerno trosita okrog po raznih “klubih”. Profil imata na avaturah skupaj in vsak zase. Pamet v glavo, ne hodite okrog a če že morate idite in glejte, roza potrdilca o nereaktivnosti..bom raje zaključila tukaj.

Lahko zaupaš starost para ki sta okužena? Tudi midva sva prijavljena na portalu, zdaj si mi dala malo misliti…

Sem redna obiskovalka sun gardena je kakšen tip ali par za akcijo da se dobimo v sežani, grem 29.6.2023 ker sem okoli sežane, vem da nebo veliko gužbe in se lahko fanj pozabavamo in družimo  javite Lp

Odgovor na objavo uporabnika
Dr Luca, 26.06.2023 ob 23:11

Sem redna obiskovalka sun gardena je kakšen tip ali par za akcijo da se dobimo v sežani, grem 29.6.2023 ker sem okoli sežane, vem da nebo veliko gužbe in se lahko fanj pozabavamo in družimo  javite Lp

Ojla, piši na [email protected]

Se lahko dogovoriva.

Odgovor na objavo uporabnika
kuzla, 17.06.2017 ob 12:35

Če swingate, hodite v Klube z velikim K, kjer je ulaufan, v glavi pošlihtan folk in ne po “klubih”, kjer boste staknili psihopata za vrat ali hiv. Poznala sem okuženega moškega z aidsom, 2015 je umrl in poznam par, kjer imata oba hiv in psihopata kot sta, se ne bi čudila če ga namerno trosita okrog po raznih “klubih”. Profil imata na avaturah skupaj in vsak zase. Pamet v glavo, ne hodite okrog a če že morate idite in glejte, roza potrdilca o nereaktivnosti..bom raje zaključila tukaj.

Lahko prosim poveš vsaj starost tega para, tudi jaz sem registriran na portalu in je kar nekaj parov, ki imata profil skupaj in posebej….dva taka para, sta me povabila zraven, pa se potem nisem odločil. Prvi je iz štajerske regije (Maribor), drugi pa savinjskega konca (Celje-Laško)…..

Anon prideš jutri v sežano lp

Zdravo če so kaka dama ali par želi družbo urejenega 38 letnika mi lahko javite na tel 070204624 lp


[email protected]
I can be in a  any place or whereever you want and in any role you want.

I am man 33 years old and 1.85 tall.

I’ve never experienced it before, I’m incredibly excited

Please help me experience this pleasure
Thanks in advance

New Report

Close