Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Swingerclub Fiesta Graz

Swingerclub Fiesta Graz

Ga je že kdo videl od znotraj? Prosim za info. Midva bi šla, pa… bi rada kakšne informacije iz prve roke.
tnx
cica

Mene zanima predvsem to ali so v teh klubih sami upokojneci kakor se vidi na nekaterih slikah?

Poglej na forum “spolnost.com”.

mož in žena, ki jih poznam, sta se odločila popestriti svoje spolno življenje, zato sta šla v ta klub v Gradzu…no ta ideja je padla, ker je predvsem žena nagovarjala svojega.

njemu je bilo ful všeč, ker je možakar star blizu pedesetih in tam so dosti mlajše od njega…ženi pa žal ni bilo všeč, ker so sami zavaljeni in stari…

Hehehehe.Uboga ženska, pa čakala je mladega žrebca!

he he he…. tamlada si je zaželela nekaj mlajšga od svojega tastarega, pa se je zaje.ala :))))))

ja… zdaj jo pa tastari nagovarja, kdaj spet greta…. :)))

ma kak klub pridi k meni boš dobila užitke v živo .
pa še tem jodlarjem se boš prodajala fuj fuj

Kje pa to obstaja pri nas?

Ja, teh klubov je že kar nekaj tudi pri nas. Poglej si na internetu.

Kika si bila že v katerem tem klubu?

Če misliš preko interneta: JA
Drugače se mi zdi pa neumno plačevat drago članarino in potem še za vsako srečanje posebej. Potem bi pa verjetno bila še razočarana, ker bi bili tam sami stari tipi z pivskimi trebuhi. Ne vem pa dokler ne probam.

eden je v domžalah eden v mariboru za ta dva sem siguren .poglej mal na internetu.

Kje v Domžalah?

Jaz vem samo za 2 na štajerskem in enega na primorskem. V Domžalah pa prvič slišim.

Ufa.. kje pa je swinger na primorskem?? obala??

Za velike in male užitke - trdi tički in vroče mucke ;)

ej… to me pa res zanima… kako je z zaščito oz. s spolnimi boleznimi??? Seks samo s kondomom ali kako??

Govorit o nekomu,ki ga poznaš in veš da se gre swinger je brezveze. Ker vsak par,ki si gre swinger ,tega ne razglaša naokoli. Ne prijateljem in ne sorodnikom. To vesta samo onadva!
Izjema so kakšni anonimni forumi in chati…:)
Če ju poznaš in veš da sta swingerja, potem si tako lahko izvedela samo če si tudi ti v tem. Kar je zelo verjetno!:))
Swinger v Gradcu- Fiesta….pa je zelo na nivoju. Notri je raznolika populacija in zelo malo starejših moških. Povprečje let je od 30 – 45…..

lp

KAKO JE Z ZAŠČITO? BOLEZNI?

Namenoma napisal kričeče, ker mi pravzaprav nihče ne odgovori na to problematiko! Govoriš iz lastnih izkušenj?

V osnovi imaš po mojem prav glede razglašanja, čeprav pri zelo dobrih prijateljih se tudi take stvari zaupajo.

ja bejž bejž…tega se ne razglaša naokoli? Moški ki ste največji gobci…a? ko eno pofukate pa se še par let o tem hvalte….tega se ne razglaša…po moje tud ja….

jaz sem stara 28 let tako da ne vem kaj se tam dogaja…ker meni pri sexu ni dolgčas in se ga ne mislim kao popestriti s swinganjem…

kar se pa tiče zaščite pa vpraša tiste ki to počnejo…jaz sem napisala samo kaj je povedal kolega.

Daj no,ti si ko kokoš,samo da te moški poboža že nastaviš.Če je tvoj ljubi gobčen in naklada ter laže ni rečeno,da smo taki vsi.Ne meči vse v en koš.Najdi si drugega moškega.Si mu verjela na lepe besede in najbrž na laži?

… pa te ni nič zanimalo, kako so zaščiteni, glede na to, da ste o tem govorili???

to je bil joke….get it? bilo je povedano o kontekstu joka….

ja dragi moj….jaz sem pa poročena že nekaj časa….tako da ne rabim da me kdo boža razen moj mož….

ti pa drkaj do konc lajfa?

Daj se lepše obnašaj za zrelo poročeno žensko.Kulture in bontona ti starši gotovo niso nudili,sramota.

New Report

Close