Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek T r e n u t n i p o m e n b a r v v l j u b e z n i !

T r e n u t n i p o m e n b a r v v l j u b e z n i !

Rdeča: Ljubezen, spoštovanje in poželenje.

Temno rdeča: Izraža neskončno lepoto.

Bela: Brezmadežnost, spiritualno ljubezen, resnično ljubezen, skrivnostnost. Bela vrtnica nosi sporočilo, resnično sem vreden tvoje ljubezni.

Rumena: Sedaj pomeni veselje, svobodo, veselje in prijateljstvo, včasih pa je pomenila zaton ljubezni, ljubosumje ter nezvestobo. Pazljivo!

Koralna: Poželenje.

Črna: Smrt, sovraštvo in slovo.

Marelična: Izraža prijaznost, hvaležnost, spoštovanje, občudovanje in simpatičnost. Marelična vrtnica nosi sporočilo prosim verjemi mi.

Oranžna: Fasciniranost in navdušenje.

Nežna Roza: Milost, veselje, nežnost, veselje in občudovanje.

Roza: Hvaležnost.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

ježešna Mariči – kaj pa zdaj naj nardim – jest ko mam rada vse barve
tudi črno – noop se ne dam prepričat da je črna sam za žalostne reči.

Je lahko črna svečana pa elegantiš – TKOOOO!

pa kakšna lepa zelena – sam ne mi reč da je to za zavist…

zelena kot smreka, borovci, kot travnik, kot gmajna, kot SOČA!!!!!

Pa rjava kot debla stoletnih vršacev

Pa vijolična kot globoka skrivnost

Pa modra kot, oblaki, kot nebo, kot MOOOOOOOOOOORJE

Pa zlata kot listje jesensko

severnica gre na lov za mavrico, tko, medtem ko čaka na zajčeka:)

Bemti , severnica , a ti to zanalašč :)))

Niki obožuje zeleno , potem pa modro + zlato (še posebi , če gre za nakit 🙂 in ČRNO , yes , pa naj Mariči reče kar če !

eviva colore:)))

(nakit me pa eno figo briga)

Uhh , hvala Bogu , de mava vsaj nekje drugačne okuse ( a parte di uomini :)))

… čaki , a imaš rada domač kruh in pršut ?!

… ma … Nikitko vseen mal skrbi …

maaaam rada domač kruh pa pršut:))) Njamiiiiiiiii pol pa kakšen domač vinček zraven…. Severnica rada dobr papa.

ampak mam tko redko prilko:(

Nikitko nej ker neč ne skrbi, jest nkol nč hudga nočm…

Mam pa filing da bo žurka k midve vkup prideva;-)

He , he , nej se kr drugi bojijo , ne :))))

ja , Niki se boji za tist domač kruh ( Bruskova mama takooooo dobrega speče 🙂 , vinčka pa ne mara – ergo , bo vsega odstopla zvezdici ( če Niki spije en glažek , je že trda ku čep , takrat pa lahko kako neumno skuha , he , he …)
ŽUR BO , YEEESSS !

boš pa ja men tud h kruhku spustila zraven pliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiz
sej jest vinčka mam dost glih za gušt zraven:))

drgač tud severnica same neumnosti poka (se še bolj reži…)

Te spustim h kruhcu , če mi pustiš ritke , he , he … ( to so krajčki , da ne bi zdej kdo kaj narobe mislu :)))
Ampak – tam bodo , če bo boh in Brusko dal , tud fiiiiiiiiiiiiiine domače , prekajene klobaske , kuhane v rdečem vinčku, ojoj , njaaam ….

… mater , da bi zdej vidli , kaj delajo Nikitkine žleze … je že čist slinasta …

Kakšno olajšanje !

Cele dneve si razbijam glavo, kaj ponudit za menu, kle pa želja sama od sebe gor visi ?

A resno, al kaj?

A bi bili za ponavljanje? Mislim, jaz sem za, da ne bo pomote…..prekajene klobaske kuhane v teranu….že dugu cajta jh nejsm jou !!!!!

…….. kolk si ti slaaaaaaadek , joj :)))))))))))))

Saško je reku JA :)))))))))))))

Niki je čist mehko raznežena ….. njamiiii ( pa čeprav bo spet jezik otresal , da se pri meni vse začne in konča pri hrani , yeeessss :))

…ker potem je še enostavneje :))))))

Saško je mislil prinest vsaj še konjak in šal za okul vrata !

Konjak kar prinesi , šal pa samo , če ga boš pomagu snet …. pol , ko bomo že vse požrli :)))

Niki pravi JA !

……. in kaj delajo moja usta, uštimana
na “O” in pripravljena “pozaugati” vsaj
dve tretjini te preenkratne klobasice!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

glede na nadaljevanje teme bi bilo potrebno spremeniti naslov teme .. v pomen hrane :):))

ni je cez dober ……. cokoladni preliv :):))) k tko lepo kotance zalije :):)))

…a to je v podobni funkciji, kot uni muvi, ki si zadnjič poslala….ko se nažreš, odpneš pač gornji namesto spodnji gumb ?

Ne spomnem se dobesedno naslova…..za ta film…..po naše se je reklo, kot voda za čokolado…..oojej kak film in kak pomen hrane za ljubezen…

Me kar ima, da bi kej………pojedel :))))

New Report

Close