Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek ta avto je za reveže ali je to res…

ta avto je za reveže ali je to res…

ampak je res boljši občutek, če te povozi kdo z avto +30.000€ kot pa z neko šaro -15.000€ ☺

še na urgenci imaš zato privilegije … pa oni z dražjim avtom te lepo ignorira, kako okrevaš ☺

ja kaj pa če kupis npr audi a4 2003letnik, a bi bila to revež tudi, a ne.
a bi bila kaj več potem, sedaj me pa res zanima, ali je res samo ta cruz tak ki je rs zaznamovan,
Ja pa še res je, na cesti se jih res ne vidi veliko teh avtov cruz.

He he he, berem zgoraj ssaass, Kia spada med dovoljene avte, Chevrolet pa Dacia pa sta prepovedana. Una luštna BMWjevska jajčka so očitno tudi OK (kako spraviš notri družino 5 oseb?), pa za ŽENSKE Peugeot, pa…jao…Renaultovi avti so med dovoljenimi???? A to ocenjuješ po tem, ker je Megane eden od najbolj zaželenih avtov med tatovi? Najbolj zaželen je Golf, kolikor vem. Cruza naši monn zagotovo ne bo noben ukradel… (Mimogrede, da ne bo pomote: nekateri Renaultovi avteki so mi všeč.)

Zabavna temica tole, tipično slovenceljska ja (kot pravi Soncka). 🙂

kje je pa napisala, da jih je 5???!!! Ni nič omenila!!! Tko da ne morm jaz ugibat koliko jih je!

Pa ne bi zdaj revica užaljenja, če si kupila Cruza. pač si revna ko cerkvena miš in to rada kažeš. Verjetno tudi jamraš na veliko.

Cruza pa ji res noben hudič ne bo šel krasti, hahaha 😀

ja kia, pa renault, to pa res ne vem no… a ne spadata magane, pa še kakšen renault pa kia, v isti rang cruza, tudi te niso ne vem kake, posebej kie ki tudi pravijo, da so krš.

Za tistega ki ne pozna Chevroleja ter lastnika te znamke so seveda jajca.

Podjetje ustvari letno samo 100 miljard prometa, njihov sedež pa izgleda kot baraka:

[img]http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/thumb/1/19/RenCen.JPG/450px-RenCen.JPG[/img]

ne nism še kupila cruza, hvalabogu, samo sem ga mislila. pravi čas sem ugotovila ane :)))

Sončece zlato, ne razsajaj toliko s to revščino naokoli no. Malce si že smešen. Saj drugače si pa mogoče čisto fejst fant, ane. 🙂

Pa kaj je s tabo ženska? Pa ti misliš, da boš za 7000€ dobila novega BMWja al kaj? Pa še nov clio stane več! Itak da Renault, Kia niso glih neki! Daleč od tega! Ampak Chervole je pač še velik večji poden!

Eni ste res mal prizadeti, človek ostane brez besed. Kupujše avto za 7000€ pa bi rada novo limuzino?! Ja, Chervole boš že dobila ampak to je sranje za reveže!

Tipično ameriško. Vse dajo v blišč, v razvoj čisto nič. Stara tehnologija vsaj 10 let minimum. Preostala oprema je pa od daewooja. Res super komplet. Avto za 5 let oziroma 100 000, in pol za odpad.

je zakon

http://www.tuktukind.com/

Ej, človek, ne teži s tem denarjem. Nekateri kupujemo avto bolj z očmi kot z denarjem. In Chevrolet cruze je lep avto. Če pa imaš ti lastnika avta za reveža (??? kakšen greh je že to????), je pa to tvoj problem.

Uh, ste razjezili moj občutek za lepe avtomobile!!!! X[/quote]

Pridružujem se mnenju, da je bolje imeti novega (všečnega) Cruza, kot starga poceni bmv, audija ali mercedesa. Stanejo enako, le da ima nov avto lepši dizajn kot tisti ta star zvožen model.

Reveži, ki to navzven nočejo biti, kupujejo avte iz druge roke.

Vozim 12 let star avto, vreden 1.000 EUR, če sploh je toliko, ki pa mu nič ne manjka. Nihče ne misli, da sem zaradi tega revna. Tudi v resnici sem daleč od revščine. A mi je škoda dat kupovati nov avto, če pa mi ta odlično služi.

A veš, kdo je revež? Tisti, ki ima vse, kar ima , na 4 kolesih, na katerih so štirje rinčki al pa 3kraka zvezda. Pred bajto pasat, doma pa makarone natepavajo. Eni pač rabijo pokazat, da nekaj so, ker oni lahko kupijo 10 let staro firmo. Eni s tem nismo obremenjeni, vemo, kdo in kaj smo brez pleha in imamo avto za potrebo, ne za ego čohat. V nasprotju z večino vozim zasebno vse žvljenje Fiata in Citroena – zadovoljna še in še, brez pripomb. Ne fiat in ne citroen me ni s 30.000 km pustil s stragnim jermenom sredi ceste, kar me je audi 2 x. Službeno vozim audija, mercedes A klase, pa C klase, nekaj časa tudi skodo superb. Mi na kraj pamet ne pade, da bi zasebno menjala!

sedaj sem slišala nekje še da so ti cruzi zato tako poceni ker se umikajo iz evrope, počasi.
pa, da je to večina v teh cruzih oplova tehnologija.
Saj če tko gledaš, je opel tudi poceni in letnik podobni kot cruz, pa skorej ista cena, se mi zdi da so potem opli tudi za reveže :))

Daewoo je bil kopija opla. Nato so sami začeli nekaj ustvarjat. Sedaj jim pa še američani turijo svojo 100 let za kažami tehnologijo. Na dolgi rok je totalna polomija.

Daewoo je bil kopija opla. Nato so sami začeli nekaj ustvarjat. Sedaj jim pa še američani turijo svojo 100 let za kačami staro tehnologijo. Na dolgi rok je totalna polomija.

Sam avto kot avto je res poceni, kar se tiče pa tankanja tega avta rabiš imeti pa debelo denarnico, ker kuri totalno preveč (kot vsak Chevrolet). Drugače pa, če gledaš samo ceno avta je avto res za une bolj ta revne.

a tudi, če ima avto samo en fant npr je on reven potem a kako.

Ne, reven ni, je pa glup ko točak! Že tisti, ki to sprašuje, nima vseh piksen u piskru prav namontiranih.

Groza, pa naj se že en priseben najde pa prekine to traparijo

Problem Chevroleta je zgolj eden – naslednje leto ne bo več zastopstva za evropski trg, saj se znamka umika s trga, ki je zanj in za njegove vse prej kot izjemne avtomobile več kot očitno prezahteven. Sicer pa ne gre za napačen avto – vsaj s slovenskega zornega kota in slovenske plače. A, glede na to, da jih kmalu ne bo več in da bo temu primerno oteženo servisiranje, ni razloga za tovrsten nakup. Po tej plati je odločitev za Kijo, ki ima daljšo garancijo in servise tako rekoč že za vsakim vogalom, veliko boljša. Pa še padec vrednosti rabljenega avtomobila je pri Kiji zaradi 7-letne garancije daleč najmanjši.

Kupi Kio. Najmanj problemov in največ avta za ta denar.

ste me nasmejali s tem, da si reven če imaš ta avto. Odvisno če si fovšliv slovenc in ti je avto samo za kazat se..potem imate mogoče prav.
Če pa iščeš veliko za manj denarja..je pa to to. Jaz ga mam sedaj 4 leta (133.0000km). Nikol nagajal, poraba 5,5 do 5,8l/100k (več redko). Motor je 2.0. 164 konjev. Je pa redno vzdrževan.

Moteča sta dva faktorja: mala odprtina za prtljažnik (limuzina je) in turbo luknja. Ostalo, nimam pripomb.

Sedaj je le problem, ker so ga umaknili iz evropskega tržišča.

Vse ostale težave ki vas jih je nekaj omenilo…so žal v veliki meri tudo od voznika in načina vožnje… 🙂 lahko pa ste imeli le smolo.

In ja, ker ga imam si ne trgam od ust 🙂 mislim kero primitivno razmišljanje! 😀 sicer je pa to odlločitev posameznika. Če bi blo vse “natročeno” res, bi bli na cesti sami golfi ipd 😀 😀 😀

New Report

Close