Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ta avto mi je zelo všeč!

Ta avto mi je zelo všeč!

Jst sm tako rečem, vozi naj vsak kar hoče, tud jst bi imel tega… sm 80 jurjev…. no sej ta jajca od minija niso kaj dosti cenjejša…

http://www.jeep-india.com/grand-cherokee/
[/quote]

Ta bo moj naslednji – pripeljan kot ex rent a car iz Amerike v Nemčijo in od tam kupljen sem. Tako kot ta, ki ga sedaj vozim. Za tretjino cene novega- star eno leto.
[/quote]

kako se naj znajdemo, koliko bi potem stal preko Amerike v Nemčijo?

Ta bo moj naslednji – pripeljan kot ex rent a car iz Amerike v Nemčijo in od tam kupljen sem. Tako kot ta, ki ga sedaj vozim. Za tretjino cene novega- star eno leto.
[/quote]

kako se naj znajdemo, koliko bi potem stal preko Amerike v Nemčijo?
[/quote]

Preprosto: pregledaš aktualno ponudbo nemških avtohiš. Maš malo morje tega, so tudi specializirani za uvoze iz Amerike. Potem greš gor, pregledaš avto, ali pa plačaš nekomu ri nas ( potne stroške) iz avto stroke, da gre gor, pregleda in po plačilu ( e-nakazilu) in prejetem raćunu, pripelje avto dol in to je to. dajo avtohiše tudi garancijo.
Včasih so to delali tudi AMZSjevci. Potem tukaj plačaš še dajatve, davek na motorna vozila, ki gredo prvič v promet v RS), avto je pa že homologiran za uporabo v Evropi v Nemčiji ( pač kupuješ takega – sploh če je kakšna predelava na plin) in to je to.

kako se naj znajdemo, koliko bi potem stal preko Amerike v Nemčijo?
[/quote]

Preprosto: pregledaš aktualno ponudbo nemških avtohiš. Maš malo morje tega, so tudi specializirani za uvoze iz Amerike. Potem greš gor, pregledaš avto, ali pa plačaš nekomu ri nas ( potne stroške) iz avto stroke, da gre gor, pregleda in po plačilu ( e-nakazilu) in prejetem raćunu, pripelje avto dol in to je to. dajo avtohiše tudi garancijo.
Včasih so to delali tudi AMZSjevci. Potem tukaj plačaš še dajatve, davek na motorna vozila, ki gredo prvič v promet v RS), avto je pa že homologiran za uporabo v Evropi v Nemčiji ( pač kupuješ takega – sploh če je kakšna predelava na plin) in to je to.
[/quote]
Hvala!

Seveda – si ga pač naročiš, sestaviš “po želji”…..

Se strinjam, meni sploh ni všeč.

Se strinjam, meni sploh ni všeč.
[/quote]
kateri pa je tebi všeč de lux?

Se strinjam, meni sploh ni všeč.
[/quote]
kateri pa je tebi všeč de lux?
[/quote]

A mi mar mora biti ta všeč? :)) Predrag je glede na dejansko vrednost.

Meni je prejsnja generacija (r56) minija bolj vsec kot ta zdaj. Zdajsnji se mi zdi, da je ratal ze prevelik.
Sem se veckrat vozil s prejsnjo generacijo jcw in kaj naj recem, zanimivo. :))) Se pa moras navadit par stvari, recimo tega, da je notri prav VSE nekaj okroglo… 😀 Gre pa kot hudic in je priliman na cesto. Je pa v bistvu dvosed, zadaj placa nic, “prtljaznik” nula. Pa na momente je mogoce prevec vpadljiv, kamor prides zjajo vate. Tudi policaji… 😀

Pa tisti, ki pravite, da je ta avto brezvezen verjetno le ne razumete filozofije takega avta.

Tak navit mini ni misljen, da bo nek presezek uporabnosti ampak hoce biti igraca. V bistvu to ne velja samo za minija ampak za vse te majhne izstrelke. Ker realno gledano v takem majhnem avtu ne rabis niti 200-ih konjev niti sportnega podvozja in ogromnih brembotov. Samo je pa fino se malo pozabavat tu in tam… :))

večinoma so v njem ženske ne moški?

Voziš tinsvoj qurac in ne Američana.
… je napisal zaplankan tradicionalni Slovenec…. Kdo pa si ti, da boš kar določil,da se SLovenclji moramo kar vozit z Nemci, Fancozi, Italijani. jaz vozim Američana – in kaj sedaj? 🙂
[/quote]

če ne bi živela v tej komunajzarski državi, bi si ga lahko privoščila na puf in potem celo življenje rintala za delodajalca ter mu bila noč in dan na razpolago, kot je to praksa v kapitalističnem raju


rintala bi v vsakem primeru zanj 🙂

pošten delavec in državljan se mora za avto, bajto in ostalo zapufat da ga delodajalci držimo za jajca ne pa da to kupuje iz prihrankov. tako kot je to v navadi v kapitalističnem svetu. ne pa kot v tem komunajzarstvu ko so družbena stanovanja, ki so bila last vseh kar potalali ljudem.

Cena se giblje od 15.000 pa tja do 58.000

To ni avto, ampak modni dodatek.

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]

To ni avto, ampak modni dodatek.
[/quote]

Sevede da je avto – in to modre krvi 🙂

pri nas v tej podalpski državici si takoj označen za hohštaplerja in fashoinosta, če voziš kaj drugega, kot folskvagino, zvezdo al pa kroge. Škoda značko vozijo pa po tvojem prepričanju verjetno slovenski rednecksi… italijansko značko village people……

Jebat ga – pojma nimaš.

Škoda dnarja za tole majhno škatlo.

Ne skrbi- je bolj varna, kot marikateri današnji Japonc ( NIssan)al pa Francoz ( Renault Kadjar, Capture, nižjega srednjega cenovnega razreda.

To ni avto, ampak modni dodatek.
[/quote]

Sevede da je avto – in to modre krvi 🙂

pri nas v tej podalpski državici si takoj označen za hohštaplerja in fashoinosta, če voziš kaj drugega, kot folskvagino, zvezdo al pa kroge. Škoda značko vozijo pa po tvojem prepričanju verjetno slovenski rednecksi… italijansko značko village people……

Jebat ga – pojma nimaš.
[/quote]

Hehe tocno to. V tej sloveniji nekaj steje samo vag.

Hlapci bi audije….,.

Pa si ti že sedel-a sploh v tem Countrymanu – to ni noben majhen avto -je rang malega SUVa, kot so napirmer Renault Kadjar , nova Mazda cx5, Nissan Juke, Peugeot 3008, Fiat 500x,…… Oseba z 1,80 cm komot sedi na zadnjem sedežu. Pojma nimaš, no….

Pa si ti že sedel-a sploh v tem Countrymanu – to ni noben majhen avto -je rang malega SUVa, kot so napirmer Renault Kadjar , nova Mazda cx5, Nissan Juke, Peugeot 3008, Fiat 500x,…… Oseba z 1,80 cm komot sedi na zadnjem sedežu. Pojma nimaš, no….
[/quote]

Tanova Mazda cx3, pardon, ne 5…..

Pa si ti že sedel-a sploh v tem Countrymanu – to ni noben majhen avto -je rang malega SUVa, kot so napirmer Renault Kadjar , nova Mazda cx5, Nissan Juke, Peugeot 3008, Fiat 500x,…… Oseba z 1,80 cm komot sedi na zadnjem sedežu. Pojma nimaš, no….
[/quote]

Govoril sem za navadnega minija jcw, s katerim sem se vozil. Veckrat. In napisano velja za vecino teh majhnih petardic.

Countrymana ali pa 500x pa nisem fural in verjetno niti ne bom, ker se mi zdijo spacki.

Pa si ti že sedel-a sploh v tem Countrymanu – to ni noben majhen avto -je rang malega SUVa, kot so napirmer Renault Kadjar , nova Mazda cx5, Nissan Juke, Peugeot 3008, Fiat 500x,…… Oseba z 1,80 cm komot sedi na zadnjem sedežu. Pojma nimaš, no….
[/quote]

Govoril sem za navadnega minija jcw, s katerim sem se vozil. Veckrat. In napisano velja za vecino teh majhnih petardic.

Countrymana ali pa 500x pa nisem fural in verjetno niti ne bom, ker se mi zdijo spacki.
[/quote]

Fajn zate, še bolj fajn za nas 🙂

Na prvotni sliki je pa Countryman model, ne Mini mini, kar si ti vozil… tako da tvoje prvotno oglašanje sploh ni relevantno in zastonj se trej trudiš tukaj gor…. Pa lep, sončen dan!

New Report

Close