Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Ta forum bo umrl… u nedeljo zvečer…

Ta forum bo umrl… u nedeljo zvečer…

… lahko noč, otroci….
lepe sančke…

…. cmokca…

Helči!
Ta forum umre vsak dan ob 16-ih!
Kasneje nas je en par,kar imenujem:Sonček,včasih Poletka,jaz in ponoči Razbo,ki vzdržujemo stvar!¨
S tem smo se že sprijaznili in tako je!
Lahko pa si on-line non stop in boš ziher privlekla ljudi tudi po 16-i uri!
Če drugih ne,naše sosede z vrhnjega štuka, s katerimi smo ratal kar fajn frendi.
To je pa novo,odkar si bla v Meksiki…namreč,da se zelo dobro družimo s sosedi od zgoraj.
Sp

P.s.: pa hvala za maile!

Aaaaaaaaaaaaaaaaa???????

Lahko noč, pa eno bovho za pompč… hihihi
…zjutraj jo pa ven vzem ;)))
Cmokica :*

Helči, tukaj noben ne bo umrl in pika!!!!! Sploh pa ne forum, je živ in miga…včasih ga je potrebno malo zagrabiti na pravem mestu, da potem zopet skače…zato nič takih besedic več, migamo, živimo, da to ni res…Lumpačka, plastelinka te bo po riti…če boš še take pisala…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ja tko je to, ne umre po 16.00 uri, ampak si vzame počitek in malo zanina in pika!

Pa že v naprej napovedujem, dragi moj prijatelj, da SončeK se opravičuje, ker čez poletje ne bo več toliko dežural…bom pa pridkana spet potem jeseni…mi je oproščeno???;)), Prošim, plošim…se smejim…saj sem vedno tu, če ne direkt pa v mislih…cmoka! Vsega pa itak ne moremo imeti…ja tale moj moto , kar drži…čez poletje imam morje in vse kar paše zraven, pa nimam toliko neta…je pač tako…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sonči!
A bi ti mene mal bolj diskretno za jajca grabla,no!
A morjo res vsi videt,kaj počneš packa!
Sp

O ti počen češpelj ti…pa ne tako naglas okol govort, kaj delam;))…si pa lump veš…joj ko te dobim!!!
In packon si ti in ne jaz!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Sorry,mi je kurčeva dlaka padla na tipkovnico!
Sp

New Report

Close