Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ta forum je sama depresija

Ta forum je sama depresija

zakaj ne resno? to je vse bolj sveto od biblije, kar se tle piše. tle bi še Fox našel resnico 🙂

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Forum je odsev družbe oziroma časa, stičišče pogledov. Koristen, da dobiš vpogled v razmišljanje ljudi, kar ti včasih pride še kako prav. Seveda ni najbolj prijazen, kar pomeni, da ljudje lahko izrazijo svoj pravi jaz ali še bolje jezo, frustracije. S tem je hkrati tudi koristen ventil.
Sam sem vedno rad bral mnenja, ki se niso skladala z mojimi in jih skušal razumeti. Prek njih sem marsikdaj prevetril svoje poglede, zvedel kaj novega, bolje razumel marsikakšno situacijo tudi v reali.

A si proti Fox news, ker včasih pa povejo in pokažejo, kar je res (in ne tisto, kar je popularno mnenje)?
Ali si kar tsko napisal?
Ali kaj?
Povej, Chewbacca!

zakaj ne resno? to je vse bolj sveto od biblije, kar se tle piše. tle bi še Fox našel resnico :)[/quote]

Meni na polno šteka tale mon danes. Sem že napisala odgovor, pa ga ni?
Na kratko pa – a me hecaš, ker sem Fox News prilepila parkrat:)))? Bolje kot CNN “news”…. 😉

No glej, zdaj pa oba odgovora.

ŠTEEEKAAA

nisem imel v mislih novinarske hiše ampak tistega Foxa, ki potuje s kulijem pa išče resnico 😉

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

nisem imel v mislih novinarske hiše ampak tistega Foxa, ki potuje s kulijem pa išče resnico ;)[/quote]

Komaj sem se prebila do tvojega odgovora, nakar…ga ne razumem?

nisem imel v mislih novinarske hiše ampak tistega Foxa, ki potuje s kulijem pa išče resnico ;)[/quote]

Komaj sem se prebila do tvojega odgovora, nakar…ga ne razumem?[/quote]
[attachment=0]86c440d8fbb11544496499cb5fa0bd08.jpg[/attachment]

¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨¨ ·uʍop əpısdn əɥʇ Obožujem rdečo zvezdo, pijem Heineken. Iä! Iä! Cthulhu fhtagn! Gosturnca u solat še ni konc sveta.

Čokoladica, ne ga biksat;)

Komaj sem se prebila do tvojega odgovora, nakar…ga ne razumem?[/quote]
86c440d8fbb11544496499cb5fa0bd08.jpg[/quote]

[img]http://digitaldejavu.net/wp-content/uploads/2013/07/roswellday.png[/img]

🙂
JA pa ne morem se tako pogovarjat, če mi tole štekanje vzame par mesecev življenja za vsak odgovor!

🙂
JA pa ne morem se tako pogovarjat, če mi tole štekanje vzame par mesecev življenja za vsak odgovor![/quote]
Koliko šteka, bi že umrla, ker bi se nabralo ogromno mesecev;)

🙂
JA pa ne morem se tako pogovarjat, če mi tole štekanje vzame par mesecev življenja za vsak odgovor![/quote]
Koliko šteka, bi že umrla, ker bi se nabralo ogromno mesecev;)[/quote]

:)))

Saj potem sem dojela, Fox Mulder, ampak kaj se pa meni tukaj danes dogaja, me pa res ob živce spravi.

Res je ta forum postal slab ali tako rečeno zanič. Prvo kar je že v vstopu prilivigirana MAČKA, naslednjič bo pa asocialna KUŽIKA ali PES. Odkar so ga pričeli nadzirat kaj pišeš, je pa sploh ZANIČ. Edino dobro je, da se ni potrebno registrirati, pa dvomim, da nimajo že uradnega ali neuradnega dostopa do nas, ki se gor pasemo z takimi ali takimi izjavami.

https://med.over.net/forum5/viewtopic.php?f=151&t=3345722&p=3345722&utm_source=forum&utm_campaign=title&utm_medium=search#p3345722%5B/quote%5D

Andreja je takrat lepo napisala.

Nekatere stvari se spremenijo, druge ne, se oblikujejo ali tudi ne, dokler so stvari žive.
Vendar se sloj problematike nekako vedno pogoji tudi z zunanjimi dejavniki. Zato bi bilo že čudno, če bi se ob sedanjih dejavnikih ljudje obnašali ali razmišljali isto.

Toook reklam in zaslužka pa ziher ni nobenem drugem forumu, ker kulturna debata in normalne teme ne pritegnejo klikov. Kar poglejte, kdo je bil number one dolga leta – Jerry Springer 🙂

Je pa vedno tako, da je le pogled tisti, ki razpozna eno in drugo ter način, ki daje spet eno in drugo.
Zato včasih ni bilo kaj dosti drugače, le drug način ob drugih težavah, ki jih ljudje ne morejo ali zmorejo reševati kot včasih.

v bistvu sem si po eni strani sam kriv da sem brkljal po njem pa…

V bistvu si si kar po vseh straneh sam kriv, kaj pa brkljaš po forumu, ki ti ni všeč. Saj je gor na vrhu tisti znak x, kamor klikneš in si že zunaj, hehe.

Na zrak pojdi malo in ne se sekirat, to slabo vpliva na zdravje. Srečno!

New Report

Close