Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Ta stari tok pretiravate, ni nam bad puskrbet za druge

Ta stari tok pretiravate, ni nam bad puskrbet za druge

Hej. Tuki ste baje starši na tem forumi. Berem kaj vse eni zganjate, da se borite za to d se ne bi mučilo otrok, da se nam jemle zrak in da nam bodo palčke predrle sinuse in take, da ne govorim o zastrupljanju,čipih …

Ne vem res, a ste se vi kej izobraževali al kdo vas je učil sploh?

Noben promel ni met gor masko, s testom mamo dela par minut. Ko me noben ne vidi z med vrtanjem nosa zih rst globje porinem pa najbrž nisem edin hahaha.

U glavnem, kar vam hočem povedat je to da spploh ni vprašanje da ne bi zaščitil ogroženih. A ni to nekak normalno? cepil sem se med prvimi, tko sem zaščitil domače, mamo tut kronične bolnike, pa pomagam s tem nekak ustavt to sranje. pa tut sam lahko zbolim, sej nisem robot a ne?

U glavnem ko bi vsak raje poskrbel da prispeva h koncu tega, bi blo velik pametnej, ne pa da norite in se borite za svobodo ku neandrtalci k res niso mel blage o biologiji. Ne živite dans tok časa ker mate tak blazno fajn imunski sistem al?

U glavnem, dejmo skup stop pa ne delat take drame. Aja, mam sestro staro 6 let, ji tut ni nobena panika, ker ve zakaj je vse to treba. Mi vemo, ta stari ste zmešan. pa sorry če sem grob, včas je trea bit.

Pisat pa tud’ ne znaš!

Ja tu je point tega zapisa. Med malco sm spisu, v šolskem spisu se bom pa bolj potrudu 🙂 Ajde, mam pouk čau

nova
Uredništvo priporoča

Dijak ja, trol sDs

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 10126, 18.11.2021 ob 10:01

Dijak ja, trol sDs

Si predstavljaš, kakšno skrpucalo bi napisal predstavnik Levice!

Odgovor na objavo uporabnika
Še dobro, 18.11.2021 ob 10:05

Si predstavljaš, kakšno skrpucalo bi napisal predstavnik Levice!

Ne, si pa predstavljam, kakšno bi napisal predstavnik desnice.

Predstavnik Levice ne bi spisal česarkoli, ker je trenutno še vedno v komi zraven nekega smetnjaka na Metelkovi.

OMG hahahahaha a ste tle res starši?

Odgovor na objavo uporabnika
dijak15, 18.11.2021 ob 10:17

OMG hahahahaha a ste tle res starši?

Smo, smo, sam mal smo šli po kislem. Jaz sem sicer na bolniški, ampak ti cepci, ki ti kle odgovarjajo, so sami socialci al pa taki, ki si po službah riti praskajo, nimajo kaj delat, pa na monu visijo. Da ne boš tut ti po njihovih stopinjah šel, ko že zdaj med poukom tekstaš po mobilcu namest da bi snov poslušal.

Drugač pa eni vemo, da vam mladcem ni težko se cepit, testirat…. To, da ste vsi po vrsti samomorilsko nagnjeni in popolnoma v depri zaradi kovida je itak pogruntavščina anivaxerjev. Tudi po tem, ko se jim dokaže, da se je št. samomorov v času korone v bistvu ZNIŽALO, še vedno lajnajo svoje o ubogih revčkih depresivnih mladih. Tu nimaš kaj. Vi ste samo sredstvo za dosego njihovega cilja, ki pa je- kovid sicer obstaja, ampak je totalno nenevaren, snemimo maske, nehajmo se testirat in živimo lajf kot prej. Njihova mantra. Da mladina zaradi tega niti približno ni depresivna in da tudi če bo šola na daljavo, vas ne briga kaj dosti, ni važno. Pomembni so njihovi cilji.

Odgovor na objavo uporabnika
dijak15, 18.11.2021 ob 09:51

Hej. Tuki ste baje starši na tem forumi. Berem kaj vse eni zganjate, da se borite za to d se ne bi mučilo otrok, da se nam jemle zrak in da nam bodo palčke predrle sinuse in take, da ne govorim o zastrupljanju,čipih …

Ne vem res, a ste se vi kej izobraževali al kdo vas je učil sploh?

Noben promel ni met gor masko, s testom mamo dela par minut. Ko me noben ne vidi z med vrtanjem nosa zih rst globje porinem pa najbrž nisem edin hahaha.

U glavnem, kar vam hočem povedat je to da spploh ni vprašanje da ne bi zaščitil ogroženih. A ni to nekak normalno? cepil sem se med prvimi, tko sem zaščitil domače, mamo tut kronične bolnike, pa pomagam s tem nekak ustavt to sranje. pa tut sam lahko zbolim, sej nisem robot a ne?

U glavnem ko bi vsak raje poskrbel da prispeva h koncu tega, bi blo velik pametnej, ne pa da norite in se borite za svobodo ku neandrtalci k res niso mel blage o biologiji. Ne živite dans tok časa ker mate tak blazno fajn imunski sistem al?

U glavnem, dejmo skup stop pa ne delat take drame. Aja, mam sestro staro 6 let, ji tut ni nobena panika, ker ve zakaj je vse to treba. Mi vemo, ta stari ste zmešan. pa sorry če sem grob, včas je trea bit.

Debil zarukan si, ki se še pisat nisi naučil.

Če si tako zabit v glavo potem res še do danes nisi dojel, da delajo vse, da bodi čimprej pocepili otroke.

Vsi ti ukrepi, maske, testi, to je vse uvod v obvezno cepljenje otrok. In za vse, ki še niste dojeli, vse to se nam približuje.

K si očitno ceplen tud z brihtolom … Si se šu cepit, da zaščitiš domače, pa bla bla bla. Pol mi pa povej, zakaj je v našo družino virus prnesu glih taceplen???? Ja, smo sigurn in ne mi zdej o tem, da ne mormo vedet …

Odgovor na objavo uporabnika
brihtol913, 18.11.2021 ob 10:39

K si očitno ceplen tud z brihtolom … Si se šu cepit, da zaščitiš domače, pa bla bla bla. Pol mi pa povej, zakaj je v našo družino virus prnesu glih taceplen???? Ja, smo sigurn in ne mi zdej o tem, da ne mormo vedet …

Dijak … tole zgoraj je klasičen primer nerazgledanosti. Škoda časa, ker kljub pojasnilom niso sposobni razumet osnov prenosa virusa in zaščite s cepivom. Lahko se stroka na glavo postavi s pojasnili, pa slišijo zgolj to, kar želijo.

Odgovor na objavo uporabnika
mama40313, 18.11.2021 ob 10:57

Dijak … tole zgoraj je klasičen primer nerazgledanosti. Škoda časa, ker kljub pojasnilom niso sposobni razumet osnov prenosa virusa in zaščite s cepivom. Lahko se stroka na glavo postavi s pojasnili, pa slišijo zgolj to, kar želijo.

Stroka počasi že priznava, da je cepivo daleč od 100% učinkovitosti in da cepljeni brez znakov lahko raznašajo okužbe.

Odgovor na objavo uporabnika
Za debila da bo razumel, 18.11.2021 ob 10:36

Debil zarukan si, ki se še pisat nisi naučil.

Če si tako zabit v glavo potem res še do danes nisi dojel, da delajo vse, da bodi čimprej pocepili otroke.

Vsi ti ukrepi, maske, testi, to je vse uvod v obvezno cepljenje otrok. In za vse, ki še niste dojeli, vse to se nam približuje.

1.) Prenehaj napadat otroke

2.) Piši pod tvojim vzdevkom

3.) Spakiraj nazaj v norišnico preden ti kličemo policijo, ker si nevaren sam sebi, bolj pomembno, nevaren si za vse okoli tebe!

Zgrešu sem forum al pa je tut tle tko ku na fejsu. Ne predstavljam si da bi moji z mano doma tko govoril, pa to bi bil še sam čist utrgan.

Kdorkoli si, nisi dorasel temu tu gor, bolj da greš brat cicibana dalje. Če pa si plačanec, pa ti predlagam tečaj slovenščine.

Odgovor na objavo uporabnika
Grenivka422, 18.11.2021 ob 13:51

Kdorkoli si, nisi dorasel temu tu gor, bolj da greš brat cicibana dalje. Če pa si plačanec, pa ti predlagam tečaj slovenščine.

Za dijaka15cicibančka

Ja, če bi bili tukaj res starši, bi spoznali način pisanja.

Moraš vedeti da so skoraj vsi antivakserji brezdelneži, neizobraženi težaki, brez svojega življenja. Od države bi potegnili vse, delali pa ne bi.

 

To so nasprotniki vsemu (tudi sebi). Proti vladi (čeprav bi bili z drugo vlado isti ukrepi, kot pač povsod drugje), proti nenabavi mask, zdaj proti maskam, proti zapiranju šol, zdaj proti odprtju, …

Ko bodo zboleli bodo prvi tulili da jim pripada vrhunska oskrba…

Hvalabogu je takih malo. Po teh se ne moreš zgledovat. Uči se in imej svoj cilj v življenju.

Ti bom nekaj napisala, ker sem tudi sama bila mati najstnice (danes je stara 24 let) in kako je bilo, ko je šla v SŠ. In isto, kot sem razbrala in tvojega pisanja, je bilo vidno tudi pri njej. Z eno besedo, oprani možgani. Pa ne obsojam. Nova šola, novi prijatelji, profesorji z utemeljenimi in prepričljivimi argumenti marsikaterega dijaka pripeljejo v čisto nov način razmišljanja. Kar je tudi prav in ni nič narobe, dokler obstaja še vedno en kanček samokritike, da vse, kar profesorji povedo, pa tudi ni res. Možgani pač sprejemajo tudi drugo miselnost in na ta način se tudi izoblikuje mlad človek (najstnik), ki sledi svojim prepričanjem in jih tudi zagovarja. Včasih trmasto vztraja pri sprejetem novem načinu razmišljanja, včasih ga preseže in se nauči razmišljati s svojo glavo.

Kar želim reči je, da ni vse zlato, kar se sveti. Tvoje življenje je še pred tabo in odločitve, ki jih boš sprejemal prav tako. In če zagovarjaš neko stališče, potem tudi glej, da boš imel prepričljive argumente, ki jim ljudje ne bodo mogli oporekati, predvsem pa ne napadaj tako agresivno in ne zagovarjaj tako goreče svojih vrednot, ker namen izgubi verodostojnost. Boš pa čez nekaj let drugače razmišljal, pa če verjameš ali pa ne. Obilo uspeha ti želim 🤗

Si sploh opazo kako ti je cepivo naredlo? Se pisat vec ne znas

Odgovor na objavo uporabnika
Saj sploh nisi grob, 18.11.2021 ob 09:54

Pisat pa tud’ ne znaš!

Za sleng še nisi slišal?

Ne sekiraj se. Hodi v solo in se uci. Saske Lendero pa naj imajo svoje bumbarje doma.

Men se tudi zdi to pretiravanje staršev preko vsega. Maska ne škoduje zdravju in tudi testi iz katerega je etilen oksid, ki naj bi bil nevaren že zdavnaj izhlapel ne predstavljajo nevarnosti. Če bo cepljenje tako za odrasle kot za otroke postalo obvezno boste krivi prav vi sami. Sedaj zaenkrat imamo izbiro testiranje, prebolelost, cepljenje redno nošenje mask… Problem je v tem, da eni se nebi cepili, nebi se testirali, nebi nosili maske, nebi upoštevali nič čeprav po celem svetu ljudje upoštevajo ukrepe. Tudi otrok je lahko prenašalec in okužen torej je ukrep smiseln. Edini nesmiselni ukrep je, da se cepljeni ne rabijo obvezno testirat lahko pa so prenašalci in oboleli. Z svojim početjem in odrekanjem tem milejšim ukrepom pa vlado in vse, ki nam nalagajo ukrepe dobesedno silite v to da uvede obvezno cepljenje za vse. Kaj jim v končni fazi preostane drugega, če se pa neodgovorno ljudje požvižgate na trenutne ukrepe. Imam otroke ampak jih učim odgovornosti testiram jih in tudi masko nosijo to pa ja ni nek problem. Česa pa vi učite svoje otroke? Protestiranja proti vsemu kar bi naj upoštevali vsi? Pol se pa čudimo ko otroci zrastejo v zločince kateri mislijo, da za njih ne velja noben zakon…

Dijak15 ne sekiraj se, priporočam da pustiš ta forum… Tukaj imaš ljudi ki bi še 5 letnemu otroku rekli da je sds fašist ker nosi masko. Vidi se čista nezrelost tako čustvena kot socialna. Enostavno s temi ljudmi ne moreš imet normalnega pogovora. Večina tako ali tako nima osnovne šole (radi se pa bi pogovarjali o neki znanosti) , so na socialki in imajo preveč časa zato 24 ur na dan sedijo pred forumom in jebejo ljudi v glavo samo da se počutijo pomembno in imajo nek občutek da lahko kaj spremenijo. Prosim ostani v šoli in pridobi neko splošno razgledanost da se izogneš takemu idiotizmu. Na mladih svet stoji 😁

 

Bravo 😊

New Report

Close