Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek ta vikend smo bili…

ta vikend smo bili…

odvisno katere igrače..zaradi nekaterih bi verjetno res jokala, ker so drage…če pa bi mi vzel barbike pa se ne bi kaj dosti sekirala 😉

Hee, jaz bi že vedu katere so tebi DRAGE ;))) Jaaa, bi ti potem dovolil, da bi se skupaj malo poigrala ;))) …da ne bi jokala!!!

Hihihihihihi:))))))))))))))))))))))))))))

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

kak si ti fajn…bi jaz k tebi na drevo prišla, pa bi se lahko skupaj igrala…samo bi mogla biti taka lesena hiška na drevesu, da ne bi kateri dol padel, ko bi bil v največji ekstazi igranja 😉

Lump, ko pa se pogovarjaš o igračkah…tistih ta najljubših…pa ni nobene zadrege kaj…Poletkec moj, daj mu vetra, da ostane brez besede…saj veš in znaš, cmoka obema;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

cmokica tudi tebi draga moja Sončika…ja vidiš ko se pa o igračah pgovarja pa ni zadrege 😉

Vroče je ratal, grem res kar na drevo… potem pa ene pa po ena… hihi ;)))

Cmoko vračam in lepo se poigrajta…jaz pa grem ninati…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nič bat…jaz grem ninati in s Poletko se boš pa ja poigral…cmoka;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

sprevržko je jezen :((((((

Zakaj je jezen :(( ????? Si mu vzela kakšno igračo??? Lumpaaaa si!!!! ;)))

jaz nič kriva
on nima igračk…ker jih ne rabi ;)))

Ku suhe češpe morajo dol past!
;-))))))))
Sp

Pa počene ;))))))))

Jebo te Razbo!Šta sad da……………
Sp

Kaj??

tud mene zanima,kaj bi on??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A jej ti primorci so pa res… primorci ;)) hihi

aha en malček….tuti fruti….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A kdo mene kliče,al se mi sam spanec kaže?
Sp

Ja, ti kar prid še mal u kletko, da bo bolj jasnoooo!!! ;)))

Mat kravja,tako sem že zaspan,da me ne bi niti joški od BGV,pa niti krasne(!) nogice od Trilči,pa niti…rit od Shaky……..spravlo pokonci!
Sp
;-)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

No, potlej pa raje pojdi in sanjaj o njih lepotah… ;)))
Jaz pa še štiri ure delat, pole pa sanjam tudi jaz ;))))

A delaš razbojniček..kaj pa to?
pa ja nis palicaj’

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

V obrambo Razbota: Ni policaj!!!!!
Sp

New Report

Close