Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ta vlada bo zapirala državo da bo glava bolela

Ta vlada bo zapirala državo da bo glava bolela

NI RES!!! Nimamo vsi, ki delamo v JU ali JS nekega dodatka zaradi Covida!!! Mi nimamo nič! Nismo vsi Policija ali Zdravstvo, veš. Oni imajo, kaj pa mnogi drugi???

V naši firmi se nič nepritožujemo. Dobimo krizni dodatek, delamo na polno, nekateri so na skrajšanem delovnem času ali pa na čakanju. To velja za oddelke, kjer jim je delovna obveznos padla. Skratka s pomočjo države smo zadovoljni in upamo DA TRAJAAAAAAA…..

Priviligirani so in to kako. Mi imamo tudi stike s tujimi dobavitelji, pridejo stranke, pa ne dobimo nobenega dodatka za delo z ljudmi. Ta bebasta vlada nas bo pa do poletja držala zaprte. Pa če ne vidijo da ni rezultatov s takimi ukrepi, odpri pa bo isto. Isto bi bilo, če bi bilo vse odprto, ker imajo trgovine take stroge predpise .

Odkar smo jeseni zaprli šole sem doma. Dobim celo plačo + 2 eur za uporabo lastnega računalnika. Meni se zdi to pošteno (in potihem upam, da nas še ne bodo poslali v šole). Res pa je, da ne učim v prvi triadi ali pa ostalih mlajših otrok, s katerimi je delo na daljavo verjetno res bolj zahtevno. Mi se z našimi dijaki vse dogovorimo in laufa!

V Jugi se je menda tudi živelo le na račun kreditov.
Kako dolgo lahko ta država tako laufa, dokler ne propade ?

izplen izplačanega dodatka, delam v gospodarstvu, je tole:
– nadur od meseca marca do konca decembra 1250 – se ne izplačajo, lahko jih pokoristiš, v kolikor si pokoristil že ves dopust in v kolikor ti koriščenje odobrijo
– neizkoriščen ves dopust iz leta 2020 in ves iz leta 2019 (so mi ga prenesli v 2020, ker ga ni bilo mogoče koristiti, zdaj so mi tega iz 2019 seveda brisali)
– ukinitev dodatka na poslovno in delovno uspešnost od marca do nadaljnjega, to pomeni neto izplačilo cca 200 eur mesečno manj

in še to seveda: nikakršne povrnitve stroškov zaradi dela od doma, nobenih nagrajevanj ali stimulacij za nadomeščanje tistih, ki šolajo otroke doma, ki nimajo varstva itd.

In zakaj vztrajaš tam?

Ja, dupa in 200 oseb so plačani igralci na respiratorju?

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

Delamo, imamo stike s strankami, dobim pa 30{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} manj plače, ker je prodaja upadla, imam variabilno plači, 40{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} odvisno od prometa. Edino decembra smo dobili 200 EUR. Obup.

New Report

Close