Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Ta zadeva z nicki

Ta zadeva z nicki

Čau !
Evo , včeraj pogledam na forum “mladi” , pa kaj vidim – ena je napisala sicer čist nedolžno temo , ampak pod mojim nickom. No , resnici na ljubo , vmes je nekaj malih , nekaj velikič črk in , glej , glej , ZVEZDICA na koncu ! A vas to na koga spominja ?!
Mislim , to res ni več za nikamor !
Se bo spet prej ali slej našel kdo , ki bo iz čiste zlobe napisal kako provokacijo ali svinjarijo pod mojim nickom – meni pa glih ni , da bi vesoljna Slovenija brala kake take umotvore in pomislila , evo , pa je tale lisička pokazala svoj pravi obraz !
Parim od vas se je že zgodilo , zato mislim , da bi moral nekdo kaj ukreniti v to smer !
Zakaj ne bi bilo mogoče reorganizirati prijave na ostale forume po sistemu , ki vlada tu ?! Torej – nick IN GESLO !
Kaj se vam zdi ?

Nikita je čist mal besna

Nikita, ne vem če ti tole kaj pove ! Princ je lepo opisal zadevo na mladih, pa sem ti postavila še semle za prebrat !

Avtor: Princ ()
Datum: 22-03-02 23:25

Demi,

saj razumem, kaj hočeš povedati. A kaj je problem nekomu, ki ima namen zafrkavati ljudi, se registrirati pod 10 različnimi nicki? Lahko se registrira kot vsa žaljiva imena, ki se jih spomni. Sicer mu bo to vzelo dodatnih nekaj minut, ampak nič hudega, še vedno bo lahko registriral ime kot: Alojzij-je-kmet in bo pod tem nikom objavljal sporočilo. In če se prepreči pisanje postov iz tega imena, bo pač registriral novega – Alojzij-je-velik-kmet in bo spet delal nered. In tako naprej.

Torej lahko vidiš, da registracija še ne da pravih rezultatov. Če se sami naučimo prezreti odvečna in nesramna sporočila, bomo od tega v življenju odnesli mnogo več, kot če na slepo zaupamo Primozu, da nas bo reševal in za nas brisal sporočila. Misliš, da ima on čas cel dan preživeti na teh forumih in prebrati vsa sporočila, ki se objavijo, ter zraven še presoditi, kdo je žaljiv in kdo ne? Ni tako lahko …

Sicer je bil pa tvoj msg eden prelomnih 🙂 Hvala za novo iskrico.
Lep dan in večer,

Princ

Še vedno pa nam preostane, da ko zasledimo tako nesramnost, da o tem obvestimo šefa ! Hudirja, z ljudmi pa zna biti res težko !! Vedno večja je obiskanost foruma na srednjih, vedno več ljudi prihaja, pa je s tem tudi večja možnost provokacij…..tudi z strani starejših forumašev… No, menda bo še šef, kaj dodal na to temo. Primož ?

lp, Jana

nova
Uredništvo priporoča

Nikita, sem stoodstotno za to, da se registracija
uvede tako, kot tukaj, ker je to res od sile. Jaz sem
vedela, da to nisi ti in sem te želela danes opozoriti
na to, veš pa, po čem sem to ugotovila, kajne?
Ko prebiram stvari ne tem ali onem forumu in ko
počasi ugotavljam, koliko različnih oseb je lahko v
enem samem lepem telesu, mi pamet sicer ne dopušta
sprejeti določenih stvari, spomin pa me popelje v tiste čase, ko smo otroci z grozo gledali film o Jackilu in Hydu (se pardonjeram, če nisem prav napisala, prosim za odpuščanje!). Saj si mislim, da je v vsakem od nas nekaj malega obeh teh: Jackila in Hayda, a vendar, tukaj se vsaj trudimo, da smo tisti pozitivni, da smo tisti Hydi, ki so sprejemljivi. Ni nam potrebnih posebnih večerov, srečanj in ka vem kaj še, da povemo, da smo to, kar smo, da se ne spuščamo nekam na …………

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Niki … s tem je točno tako, kot piše Princ … saj veš kako simpl je zamenjati nik tukaj na tem forumu .. nekateri ste jih menjali .. pa so vaši stari in novi niki enako uporabni .. lahko si jih narediš še 10 .. pa pišeš na vsako temo pod enim nikom … vidiš tudi da niti e-mail ni obvezen .. in spet smo na istem .. kot če registracije sploh nebi bilo ….

Mogoče je ravno zaradi tega tukaj na tem forumu manj aktivnih udeležencev, ker se nekako ‘bojojo’ te registracije .. vendar pa sem prepričana, da s tem ne bi rešili problema.

Tudi Barbar je veliko na forumu .. nisem samo jaz .. pa kaj čem .. res da sem bila prva .. res pa je tudi, da nisem edina Barbara, ki hodi po tem svetu (mogoče sem ravno zato, ker nas je tako zelo veliko , manj občutljiva, kar se tega tiče :))) .. tako da … se ne sekiram prav preveč zaradi tega .. škoda vsakega dodatnega sivega lasu :))))) .. jih je že tako ali tako preveč 🙂

ne sekirajte se zaradi tako banalnih stvari .. kot so niki !!!!!

Raje uživajte še naprej v sončnem pomladnem dnevu. Tisti Nikita, ki te poznajo … vejo česa si sposobna napisati … ostalim je pa tako ali tako vseeno .. tako je moje mnenje 🙂

Ajd, uživajte vsi skupaj .. lepo se imejte in razmišljajte o lepših stvareh 😉

Barbara.

madonca .. tam pride bojijo .. ne bojojo :)))))

se vidi da me spet čas preganja 🙂

čau!!!

B.

Ja , saj imaš prav – že uporaba malih in velikih črk omogoča registracijo , čeprav je pomen nicka – “lisička” ali “liSIčKA*” vedno isti . Vendar pa ljudi avtomatsko asociira na čisto določeno osebo .
Ma , saj je vseeno !
Itak me skinejo , kot so me tokrat , po načinu uporabe ločil , he , he …

Nikitko je najbolj motila tista zvezdica na koncu * :)))

Ja, ja, te mamo u ta malem prstu, z ločili ali brez, te zavohamo takoj, he, he

lupčka!
zajček

… v mezincu – nimam nič proti , sam da me nimate v želodcu :)))

Nikitka skaklja od zadovoljstva

Ha, ha, v želodcu ne, v SRČKU, pa ! ! !

Ja, zvezdica vidiš, Nikitka, spet asociira, ali ne!
Zvezdice so tam gori! In teh zvezdic je povsod
res zelo zelo veliko!
Nikita, veseli me, če res pomirjena skakljaš!
Kmalu bom začela skakljati tudi jaz, ma kaj skakljati,
bemti, jaz se bom le bolj valila, ne skakljala, skaklja
lahko ena taka štrigalica, kot si ti, ne pa ………………
eh, no! Kakorkoli že, če poskusim, mi je pol neusklajenih gibov in neartikuliranih glasov in brutih figur, ki naj bi spominjal na razposajeno skakljanje, odpuščeno, ali ne?

Mariči, ki so jo danes obsedli že prav vsi hudiči!

Ali vidiš, Nikitka, kak lepo skakljamo za teboj in pod podpis dodamo nekaj takega, da bi nas vse spravilo v smeh. To je bila samo tvoja domena, le ti si se tako podpisovala, zdaj se pa praktično že vsi. Se boš kaj zagrebla za avtorstvo?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, zvezdica vidiš, Nikitka, spet asociira, ali ne!
Zvezdice so tam gori! In teh zvezdic je povsod
res zelo zelo veliko!
Nikita, veseli me, če res pomirjena skakljaš!
Kmalu bom začela skakljati tudi jaz, ma kaj skakljati,
bemti, jaz se bom le bolj valila, ne skakljala, skaklja
lahko ena taka štrigalica, kot si ti, ne pa ………………
eh, no! Kakorkoli že, če poskusim, mi je pol neusklajenih gibov in neartikuliranih glasov in brutih figur, ki naj bi spominjal na razposajeno skakljanje, odpuščeno, ali ne?

Mariči, ki so jo danes obsedli že prav vsi hudiči!

Ali vidiš, Nikitka, kak lepo skakljamo za teboj in pod podpis dodamo nekaj takega, da bi nas vse spravilo v smeh. To je bila samo tvoja domena, le ti si se tako podpisovala, zdaj se pa praktično že vsi. Se boš kaj zagrebla za avtorstvo?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Viš ga vraga, pa že ena jana išče na srednjih sponzorstvo !
Kaj je svet majhen….

Na, pa maš vraga! A imaš ti pevski zbor –
seveda ga imaš, le melodija je najbrž zaradi micenih
zajčkov včasih malce neubrana, a?
Ta “jana” ima svoj nick pisan z malo začetnico, ampak
jaz bi jo vseeno poprosila, če si naden nick jana1! Vseeno je bolje poskusiti na ta način, pol pa – snađi se!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, glej, dokler išče samo sponzorstvo, j vse oki. Ko bo hotela kaj drugega, bo pa problem, ker ne vem, kako bi se potem izmotala iz gužve jaz. He, he, verjetno bi rabila klic v sili !!

Če bo iskala kaj takega, kar bi pasalo tudi tebi,
bodi samo tiho, mirno, tuki čiči pa čaki, pol, ko bo
ponujeno na razpolago, pa skoči, primi, zagrabi!
Morde pa jo to izuči, da mal premisli, ko gre v
debato z že obsotječim nickom!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ja, se sstrinjam s tabo lisička. Nick in geslo. Ker pa je Primož pristaš demokracije na drugih forumih ne misli uvesti tega (vsaj tako je nakazoval zadnjič, ko so bile debate o… saj veste čem :))))) Mislim, da bi Primož to moral narediti že… huh časa nazaj…. Več ali manj so vsi forumi uvedli gesla, če se pa nočeš registrirati, pa dobiš enostaven nick “guest” in ne moreš uporabljati drugih nickov!

Zdej… je treba sprožiti pobudo…… naj uredi na ta način… vsaj na forumih mladi in srednja!

Jani misli demokratično.. uvesti nick guest! Ostalo pa samo prek gesel

Jana takrat pa pomaga glas ljudstva veš..nč bat!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jani a veš pol pa ne bo tolk fletno no…pol se namo mogli nič več kregat..nč več blatit..a veš pol se ne bi nč več dogajal..je ze boljš da je tako.Da se kreše inu zmerja..da se tolče heheheh nek se zna ko je gazda…
P.s. upam da ste pokapirali kaj mislim s tem?!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Hja , no , saj , premišljujem , premišljujem , he , he , vam bom počasi res začela prodajati pravico do uporabe mojih zaščitnih znakov ;)))

Nikitka bo v enem naslednjih postov navedla številko TR-ja , kamor lahko nakazujete svoje obvezne prispevke

Ježek vedno preveri, če je oseba ta prava, pa magari vprasa po cerkvenih zadevah, hehe.. Ja, pa sem ze tudi dvomil..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ja, in topla hvala ježek, tudi jaz sem se tega naučila,
vendar dobre besede kljub temu ne izpustim, ker se
le držim tistega, ta starega, kako že gre: lepa beseda
vedno svoj prostor najde! No, približno tako! Sem se
pa tudi jaz že pošteno uštela, saj so se navadili, tisti,
ki prevzamejo nick, da prevzamejo tudi nekaj značilnosti
pravega nicka in potem te za par dni kar zmedejo!
Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

New Report

Close