Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tabu – pevka OMG

Tabu – pevka OMG

Tabujevci očitno izbirajo pevke samo po kriteriju, da dost odštekano izgleda. Tole kar je bilo pravkar po TV je obup od obupa. Nobenega glasu, nič.

A ni več Nina Vodopivec? Katera pa je nova?

Aha, Katarina Samobor. Nisem še poslušala.

Huh, Nine ni več v skupini že skoraj 20 let. Vmes so imeli Tino in Evo, zdaj pa je ta Katarina, ja.

s prvo pevko so mi bili najboljši, z drugo tudi še dobri potem pa so se zgubili… kdo je zdaj in kako poje nimam pojma

.https://youtu.be/gBt48QaSuxg

Kaj pa je zdaj z nino vodopivec? A ni na polno obljubljala enega brezplacnega koncerta?

Nina je murenček, ki sedaj, ko je zima prosi mravljice, da ji pomagajo.

A je katarina Samobor kaj v sorodu z Igorjem Samobor ? Igralcem mislim

Veze pa to…

Drugače pa ja se strinjam, nic od glasu, oblecena in sfrizirana pa woke v nulo

Moje mnenje je drugačno. Na koncertu super odpoje vse komade, energična, simpatična. Vsa čast. Mislim, da so našli super pevko.

Odgovor na objavo uporabnika
Mnmnmn17, 27.07.2024 ob 13:32

Moje mnenje je drugačno. Na koncertu super odpoje vse komade, energična, simpatična. Vsa čast. Mislim, da so našli super pevko.

Hvala mami od katarine, vemo da mame vedno stojijo za svojimi sončki.

zdaj pa pusti da ljudstvo pove kar si misli o njej 😀

Đizs …

Odgovor na objavo uporabnika
name, 27.07.2024 ob 13:45

Hvala mami od katarine, vemo da mame vedno stojijo za svojimi sončki.

zdaj pa pusti da ljudstvo pove kar si misli o njej 😀

Đizs …

Nisem njena mami, punce ne poznam. Sem jo zdaj prvič slišala in videla in , ja, v živo je super. Nisem pa je gledala po TV.

Najlažje je, če vsi v en rog tulimo in kritiziramo, al kako? Nam (ne le meni) je bil koncert Tabu s to novo pevko pač res fajn.

Odgovor na objavo uporabnika
Mnmnmn17, 27.07.2024 ob 18:47

Nisem njena mami, punce ne poznam. Sem jo zdaj prvič slišala in videla in , ja, v živo je super. Nisem pa je gledala po TV.

Najlažje je, če vsi v en rog tulimo in kritiziramo, al kako? Nam (ne le meni) je bil koncert Tabu s to novo pevko pač res fajn.

Tudi jaz sem bila na njihovem nastopu na GoriRocka in mi je bila punca super. In energija in petje. Pa je ne poznam, smo jo prvič vidli v živo.

Drugače je bila meni Nina res top. Ampak nje tu ni več zraven. Mormo sprejet.

New Report

Close