Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Taj iz katerega imena bi lahko izhajal

Taj iz katerega imena bi lahko izhajal

moj tamal je tudi Taj. krščen pod sveto bertajdo. se mi je zdel drugač zelo grdo od župnika, ki je rekev, ko sva mu povedala ime sina, kje sva našla tok smešn ime. groza!!!! ampak mi je to ime všeč in mojemu 4 letnemu sinčku tudi, kaj pa si kdo drug misli, mi je pa čist vseen

pa kaj je z vami narobem me prev zanima kako je ime vašim otrokom, ko toliko sikate proti imenu Taj.

Meni je tudi ime Taj ful lušno in je trenutno favorit za poimenovanje mojega nerojenega otroka. Pa mi je čisto vseeno če je tako ime kakemu psu, ali pa če kateremu to ime ni všeč. Spoštujem raznolikost in prav je, da je nekomu nekaj všeč drugemu pa ne. Ljudje smo si pač različni. Ni pa prav, da nekateri tako grdo pluvajo po imenu, ker s tem užalijo mamico, ki je sprožila ta forum. Tu se namreč kaže nestrpnost in pomanjkanje bontona. Dovolj bi bilo, da nekdo ki mu ime ni všeč to napiše v enem stavku, ne pa da žali mamico, sinčka in še vse ostale, ki,ime odobravajo. Takšnim ljudem bi priporočal, da se bolj kot na ime svojega otroka skoncentrirajo na vrednote, ki jih bodo temu otroku posedovali, ker trenutno ne dajejo prav dobrega vzgleda.

Ne ni res, jaz poznam veliko fantkov z imenom Taj in noben jih ne heca z Tadž,pa tudi če bi bil Tadž??? Ne vem kaj je narobe s tem imenom??? Drgač pa mislim, da se lahko z vsakim imenom mal pohecaš če se hočeš, sam o to pač delajo taki ljudje, ki imajo preveč časa. Treba je spoštovat vsako ime, saj ima vsak svoj okus in svoj pogled na imena!!!

Prosim !

Imam sošolca z imenom Taj jaz ga kličem T.J

kakšne žaljivke res se loh primerno obnašate imena so RAZLIČNA !

samo toliko

Mene pa najprej spomni na … da nekaj taji.

Skratka – neustrezno. Pa saj imamo tudi lepa imena.

joj je tole nerodno.. imela sem obdobje tai čija.. in ravno takrat sem dobila kužija.. ki sem mu dala ime Tai…

pol pa še smola, mačka je imela ime Tia, dve kolegici sta kasneje hčerki poimenovali Tia.

Ne bi nikad!

Sprašuješ iz kje izvira ime Taj? Izvira iz debilnih staršev ,ki so mu to ime nakozlali

Si predstavljaš, da ima priimek Tajnikar, Tajnik, Tajkun?

New Report

Close