Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tak je pa moj kuža…

Tak je pa moj kuža…

C:\Documents and Settings\BM\My Documents\My Pictures\izlet Kranjska gora 039.jpg

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ja, tak je pa tvoj kuža. Ko bom imela
malo časa, vam pokažem še jaz svojega.
Tvoj kuža je čudovit, je pa hudo hudo velik,
ne vem, kdo koga kam kdaj kako in zakaj
…pelje !!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

hmmm jest ga pa ne vidim…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

A ti meni Marija?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

lep je tvoj kuza!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

yah, kuža je snet z neta, je čista kopija mojega Kena. Slike pa nisem dala jaz gor , ker ne znam , ampak moj sin . Tko ! Pa pravi, da se moram zdaj pa sama naučit ! Počasi :))

Ti si tudi cukr !

hehe, dobra razlaga ja ! Običajno vleče on mene, ampak se kar ujameva :))
vsaj ugovarja ne !

Ja, Jana, moraš se sama naučit, je zabavno,
je super, pa en dan bomo ziher vsi “v slikarski
delavnci”, kot pravi naš ježek. Pa super bo. Mrbet
pa še mene kje najdeš, knede?

Jaz pa grem zdaj poiskat svojega kužka! Eh no,
se pardonjeram, našega, n a š e g a, ker je moj
le ob tistih obveznostih, kot so čiščenje, lulanje,
kakanje, pa pomivanje posode ipd., pih, kot vse
ostalo pri hiši ……… od mravljincev in nadležnih
muh, ki jih le čas pospravi, do ………………he, heh!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

No, tak je pa NAŠ KUŽA (če bo ratal!) in
to takrat, ko čaka, da greva in še v eni
neumnosti je tak: ko nekaj naredi, pa se ji
zdi, da ni najbolj prav tisto, kar je naredila ???!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ane, da je cortkana tale žvalca, anede?

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

joj, zakaj je jaz ne vidim, kako ostali ????????

Jest tvojega kuža ne vidim..mislim ni slikce…..

Sem pa prilimala svojega kužata.me zanima,če se ta vidi??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

ja .. pa je res čist tak :)))

muca .. če ga ne vidiš .. evo .. pritisni semle :))) # # #

in … tvojega psa se ne vidi zato, ker njegove fotke ni na netu … sem lahko limaš le tisti .. kar je na netu, kar pa imaš ti v PC-u pa na žalost ne moreš nalimat … no sam za info 🙂

lepo da ste se naučile 🙂

He, he, ja, anede B ?
Thanks za pomoč, da še muca vidi mojo srečo na vrvici :)))))

jEP hvala barbi..ampak veš kaj jest nardim…ta naslov,ki sem ga napisala,samo prekopiraš v prostor internetnega naslova..pa se odpre ta slika…. eko..pa vidte tud mojga kuža!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Oooooooooooooooooooooooooooooooooo, kako luškan kuža 🙂 mislim.. res… je 🙂 cotkan no 🙂

Lep večer gmajnca in eno krasno dolgo noč!

Zakwa vi vsi vidte jest pa ne..šmrk šmrk…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

a nisi videla s pomočjo linka od dohtarce ?

nope..nima strežnika..hehehehe Čeprav vem kaki so haskiji

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jani, pri nas tako sneži, da nisem prepričana,
če se bo dalo jutri v službo. Če ne bodo zgodaj
zjutraj splužili, adije matije, ode ponedeljkov šiht.
Tako, samo v vednost, da nauš zpet začnu s tistim
“pa vsem vsaj dva metra snega”. Pismo, kaj sem se
vedno nasmejala tej tvoji dobri volji in želji ! Nisem
jezna, nisem huda, bog ne daj, je bilo pa smešno,
ker si jaz snega na cesti namreč ne želim. Drugod
pa le naj bo, samo sneg ne izbira mesta pristanka,
to je to!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Marijaaaaa pr nas tud še zneži..jest že dons tulim,da z avtom v službo jutri ne grem..pa prau mož..pejd se boš že do službe pridrsala..ampak mene je strrrraahhhh..res no..mamo lih ene dva velika hriba do mojega joba…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

kaj pa če bi se odsankala :)))))))))))) no, če sta hriba vmes ?

heheh dol bi šlo..ja ,ampak gor pa ne…

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close