Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tak to je!!!!

Tak to je!!!!

Dobro jutro!!!!! (vsako jutro)

Kak ste Pickova banda????Upam,da ste lepo preživeli petek in potem še vikend…..Jaz ga DEFINITIVNO sem!!!! Se ve! ;-))))))

Vsem enega sladkega cmoka……

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

kaj res tričika ??

upam da nisi bila preveč zahtevna!?

lep dan

leta letijo - iščem stevardeso.....

Trilči!
Dobro jutro!
Lepo preživela?
nekaj se ji je zgodilo,klapa!
Al je….al pa…….!Definitivno!
Sp

Pa bi ga morda še bolje, če bi bila zraven nas, kaj se ve….

Cmoka, Trilči.

Zahtevna??? Jaz???? Kako kdaj!!!Večinoma nisem,sem bolj tiste prilagodljive sorte,seveda če svoje dobim…:-))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Zelo lepo nedeljo sem preživela,lepo vreme,dobra družba….in tako dalje…..in upam da bo danes tudi tako……Pa ti? Si si opomogel od sobotnega sanjarjenja??!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja,verjetno bi ga,…no jaz se tolažim,da sledi nadaljevanje oz. še kakšno srečanje…..te pa ne izpustim prilike….danes pa upam,da greva s Poletko na kavo…
Ne delaj preveč Žverči,…….cmoka

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close