Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek taka sem,taka sem se rodila

taka sem,taka sem se rodila

ti wexel nisi bila še v dolgotrajni zvezi, ker, če bi bila bi vedela, da po določenem času paše kakšen bexel, če že tega ne narediš si pa vsaj tu pa tam zaželiš, to je bolj napisano zaradi želje, ker si želiš možakarja ob sebi, kar pa sploh ni slabo.
Taprava ženska si želi moških rok na sebi, za katerga se popali.

Sanja sv.a o kukuruzu. Žal mi je avtorice, ki bo najbrž ostala sama.


Všeč mi je vaš karakterni značaj, poskrbite, da takšni tudi ostanete. Ne strinjam se, da ne obstajajo moški, ki ne bi imeli podobnih vrlin in ne bi bili sposobni prave ljubezni. Le tako je ponavadi, da kadar ga iščemo ga ne bomo našli. Šele, ko se sprijaznimo, da v kolikor ga ne srečamo bomo pač ostali sami, v dobri družbi sami s seboj, kar je mnogo bolje, kot pa živeti z nekontabilnim partnerjem, se kar naenkrat najde pravi. Ko najmanj pričakujemo. Verjemite.


Zakaj pa se ne bi strinjal?
Naj zdaj koga prepričujem kakšen naj bo in kakšne želje naj ima?
To počnete samo egoisti, ker niste zadovoljni s sabo.
[/quote]
Ti ne ločuješ dobro od slabega. Tudi ne vidiš, kdaj je človek tolk v podnu, da mu je vseeno, kaj se dogaja okoli njega in kaj ljudje počnejo z njim. Zate je vsak, ki ve kaj hoče oz. ima izoblikovana mnenja, egoist. Stari, ti nisi normalen.


Ti ne ločuješ dobro od slabega. Tudi ne vidiš, kdaj je človek tolk v podnu, da mu je vseeno, kaj se dogaja okoli njega in kaj ljudje počnejo z njim. Zate je vsak, ki ve kaj hoče oz. ima izoblikovana mnenja, egoist. Stari, ti nisi normalen.
[/quote]
O čem ti to?
Si imela slab dan?


O čem ti to?
Si imela slab dan?
[/quote]

Top trije dnevi in se še nadaljuje. Ti pa nadaljuj s svojim početjem in širjenjem, da je greh imeti predstave o lajfu in stremeti k dobrim stvarem.

Top trije dnevi in se še nadaljuje. Ti pa nadaljuj s svojim početjem in širjenjem, da je greh imeti predstave o lajfu in stremeti k dobrim stvarem.
[/quote]
Še vedno drugega ne znaš kot idealizirati sebe.


Še vedno drugega ne znaš kot idealizirati sebe.
[/quote]

Ti pa vedno vidiš le mene. Karkoli napišem, vidiš egoizem, vidiš pohlep, vidiš gonjo k materializmu in gonjo nad reveži.

Po odgovorih je jasno, da so Slovenci popolno govno, konec debate. Izkoriscat jih dokler stvar ne propade.

Ta debilizem srecujem ze cel lajf. Pupica ki je zacela temo, si pa vredu 🙂

Prav selit bi vas bilo treba, govno nazadnjaško primitivno, pfuuuj, pljunem ti na zombijevski obraz pa vsem v tvoji zombi soseski govno

New Report

Close