Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tako!

Tako!

Evo, da se vsaj malo dnevi umirijo, pa bom tudi jaz sem gor tako butaste poste popala, da bo forum spet vreden svojega imena ;). Zaenkrat pa: globoko vdihnit in… izdihnit… vdihnit… izdihnit… 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

a to ti med ..ops……recimo, ko počneš nekaj, kar marsikaga od mojih frendov mika, da bi počel s tabo…hihihihi

vdihni-izdihni-zakriči—-heheheh

miši, kak si………a je muca še fletkana?

leta letijo - iščem stevardeso.....

To je to miši.

Da ni bedastih postov in bedarij nasploh, mene že ne bi blo tle.
Tako pa tudi zaradi takih kot je ta tvoj vztrajam, yuhej :))))

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Hahaha…misliš muca, al muca muca?

********************** Šišam, brijam, zube vadim !

Ne, ne… razo… spet me narobe razumeš… Jaz to vdih-izdih-vdih-izdih… po tisti moji kaseti za bjonde 😉 :)))) Da glih ne padem plava v obraz po dveh minutah 😉 :)))

A Mici? Uboga, uboga… Če bi le vsi tako ubogali 😉 :)))))

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

Hehe, saj obljubim, da bo boljše. Samo pride kak dan, ko ni časa za nič, pol pa zvečer samo še “ta padeš” ;)… pa upaš, da se bo našla kje kakšna prijazna duša, ki ti bo prinesla sendvič pa kamilični čaj pa te malo zmasirala… Uuuuu…. 😉

_____________________________________________________________________ All I want is less to do, more time to do it, and higher pay for not getting it done.

New Report

Close