Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Tako je Janković izkoriščal mamico v stiski

Tako je Janković izkoriščal mamico v stiski

ni lepo od njega. Samo z moralnega vidika ni ona nič boljša. Naredila sta pogodbo in izpolnila vsak svoj del, tako da tega sploh ne bi bilo treba dat v javnost. Ni bila posiljena sirota, ampak je šla seksat za interes.

Omenjeni spletni portal razkriva, da je 8. julija farmacevtka poslala županu SMS-sporočilo: “Pozdravljen gospod župan! Spet nujno potrebujem vašo pomoč…prosim kdaj se lahko oglasim pri vas? Lp.”

Torej ji je že prej pomagal. In je vedela, kakšno je plačilo.
On je pokvarjen, ona pa tudi ni nič boljša.

meni pa ni čisto jasno, ali je izkoristil on njo ali ona njega.
in, ali se “dama” pritožuje ali hvali…

Točno tako!

Odličen :)))

Po moje ni prav nič res. Katera ženska bo šla vesoljni Sloveniji razkrivat, da je službo dobila preko seksa z županom, in zakaj točno bi šla to razlagat tri leta kasneje? A da ji ne bi bilo jasno, da jo bo popljuvala cela država? In kaj bi s to ovadbo pridobila točno?

Dejte no, nekaj drugega bo vmes.

Kaj tip sploh še dela na magistratu???? še ni odstopil? Stavim da če bi koga ustrelil bi ga Ljubljančani še kar gledali…

Pa to je huje kot posilstvo. Izkoriščal je nesrečno žensko v stiski.

Kje so sedaj feministke? Se ne bodo nič oglasile?

Meni je Janković dobesedno odvraten.

Zoki ma jajca, vas pa je sama foušija, na koncu pa je še ženče ostalo brez službe in lahko gre prosjačit na Karitas. Sami impotentni Jaševci, znajo vse bolje, ko črtice vlečejo.

Vidim, da niste pozorno prebrali clanka. Zenska tega ni dala sama v javnost, ni ga sla zatozit, ampak so policisti za stvar izvedeli, ko so jankovicu prisluskovali zaradi suma gospodarskih kaznivih dejanj.

… ne razumejo, ampak ofnejo temo, da lahko zensko zanicujejo, zokija pa posredno podpirajo… ceprav za zanicevanje zenske upirabljajo same neresnicne in izmisljene argumente… ampak babja zloba nekaterih nima meja, cetudi s tem podpirajo spolno izsiljevanje… ane

zanimiv
clanek…

Izkoristil moj kurac. Jaz sem tudi bila brezposelna pa žal nimam županove številke, da bi mi zrihtal kakšno službo za nedoločen čas. Naslednjič, ko bom rabila kredit bom šla na občino v minici in fuk-španarcah sedet pred županovo pisarno pa bom naslednji dan 100 K bogatejša. V kolikor bi gospa mati želela odkloniti spolni odnos mislim, da bi brez problema rekla, hvala, bom poskusila še kako drugače ampak to je bila najlažja pot.

december 2017:
prijatelj se je zanimal za oglaševanje na smetnjakih v Ljubljani. Janković je ponudil dve možnosti: odkup projekta za 10.000€ ali 20{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} vsak mesec.
V Ljubljani ne boš gradil/imel biznis brez provizije Mafijankoviću, NE BOŠ !!!! Plačeval mu je Tošić, plačuje mu Hajdarpašić, Mimović zato ostali niti ne pomislite na izogib obdavčitve!!!

New Report

Close