Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tako sem nesrečna…

tako sem nesrečna…

zaradi službe. tuka jem leto dni sem zelo zadovoljna prvič v življemju z veseljem hodim v službo, vse bi dala da bi ostala tukaj.pa mi po čez štiri mesece potekla pogodba in m, i je ne bojo podaljšali. sem na delovnem mestu sprejema strank. pravijo da moj karakter ni primeren, saj mi svetujejo ampak enostavno …ne vem..ne znam kako jim ugoditi, do strank sem prijazna, ni pritožb, vendar baje premalo odprta, n eznam komunicirat znjimi…itd
boli me ker s trudim, zares, ampak mi izgleda ne uspeva..očitno nisem za to…
ne vem kaj naj, čisto obupana sem, sem res bolj zapra oseba ampak sedaj se resnično trudim vzpostaviti stik z ljudmi…

amak niso zadovoljni in konec se približuje…jaz pa ne vem kaj naj več…
mislim da svojega karakterja v nekaj mesecih ne bom uspela spremeniti, niti ga ne znam…

zadnje čase veliko jokam, se sekiram niti za jesti mi…ko se drugi hecajo bi se najraje zjokala…

zakaj ne morem odigrati vloge ki so mi jo zadali?

Pri meni je enako. Ne vem, kaj bi ti rekla…

Lahko da ni s tabo čisto nič narobe, enostavno se te želijo znebiti iz kdo ve kakšnih razlogov.
Glej pozitivno, imaš še štiri mesece časa, da si najdeš novo službo.
Mogoče se ti enostavno vidi, da te je preveč strah, da bi izgubila zaposlitev in si zato ves čas v krču.

Zdaj ni čas za jokcanje. Takoj in zelo resno začni iskati drugo službo.

Eni smo za nekaj, drugi za nekaj drugega.

Očitno imajo delodajalci neke svoje predstave o tem, kako bi ti morala delati in ne pašeš vanje. To ne pomeni, da si slab človek, da slabo delaš, da je s tabo nekaj narobe. Samo ne ujemate se, podobno kot se zgodi v odnosih moški-ženska. Tebi je tip všeč, ti pa njemu ne, ker pač nisi taka in taka in taka, ampak taka ko si ti. SO what? Če ima žensak dovolj ljubezni do sebe in ve, da je ok, bo to sprejela, ker tudi ve, da je nekje nekdo, ki ho bo sprejel in ljubil tako, kot je, in cenil, kar ima, ne pa skušal to popravljati.

Ne dovoli torej, da mnenje drugih tako močno vpliva na tvoj občutek lastne vrednosti. Če tega ne moreš, imaš pred sabo nov izziv, ki ni samo najti novo službo, ampak tudi utrditi svojo notranjo moč.

In seveda, če meniš, da je kaj pripomb, ki jih imajo delodajalcih, utemeljenih, jih premisli in spremeni, kar lahko spremeniš, to je pa tudi vse.

vsako slabo je za nekaj dobro, čeprav ko si v trenutku krize to težko dojameš.
Preberi kašno dobro psihološko knjigo:
Življenje je tvoje – Louis Hay
kako najbolje tržim sebe – Gerard..

Morda te čaka nekje neka boljše, Bog ve… morda je to le mostiček skozi katerega greš do boljše…
Vso srečo

Pozdravljena pika pikasta
Še kako dobro te razumem glede tvoje službe. Imela sem podobne težave kot ti, samo to ni izgovor podjetja, da ne znaš dobro komunicirati z ljudmi, ampak oni se te želijo izogniti, ker imajo v planu, da zaposlijo katero drugo delavko. To je to in nič drugega. Ti si že vredu delavka in imam občutek, da opravljaš svoje delo dobro. Oni so nesramni in PIKA………

Poišči si, kje drugje službo, ki boš ti zadovoljna in z veseljem hodila v službo.
Lep pozdrav pa vso srečo pri zaposlitvi.

New Report

Close