Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tako sem potrebna….

Tako sem potrebna….

Sonček, kar oglasi se da ti postrežem…

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

ne ne je že 14….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Medek…ne ti mene hecat…ura je 15.21 in še vedno, cutis to???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Skarkon…te bom držala za besedo…in lepo, da si si vzel zopet nekaj časa za našo kletko. Cmoka za lep dan in naj ti soncek prevec ne nagaja.

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

da bi čas čutil?! Zanimivo….:-))

Cmoka, prijateljica.

A mogoče tud hrenovko pa eno banano za popoldansko malico tudi?
Saj ,če ne maraš hrenovk,jo pa jaz zmažem,babano pa le daj,je zelo zdrava.
Sp

Čuti čas pa še vse ostalo;))! Pa naj ti prišepnem, da sem se zmotila imela sem v mislih medka -medvedka in ne Razota…ja prevec sanjam že o tem našmu Razbojničku;)).

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Se smejim…in sanjam!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Iz nekega beogradskega časopisa
-Tražim lepu zgodnu, po mogučnosti maladu damu sa avtom
uslov : Poželjena je slika avta

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

ajs!!!!:-))))))))))))))))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close