Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tako sem srečna …

Tako sem srečna …

… da moram to srečo deliti z nekom … in … delila jo bom z vami … mojimi prijatelji!

Kot veste je imel v soboto moj tatko 50 let … :))))
Moram reči, da sem bila prejšnji teden zelo živčna in pod strasom zaradi vseh priprav in vsega … Poleg tega je bil tudi miško nekam tečen … in … v petek je eksplodiralo … :(((( Skregala sva se na mrtvo … se poslala nekam … bilo je zelo hudo … Mislim, da tako hudo še ni bilo bikoli prej … :(((( Bila sem vsa iz sebe … in ravno tako on … Še toliko bolj me je bolelo, ker se je to zgodilo ravno en dan pred dan D … in nisem hotela pokvariti rojstnega dneva od mojega dragega tatkota … :((( V soboto zjutraj je bilo še vse v zraku … napeto … Sestra je začutila, da je nekaj narobe in je prišla k meni … sva se pogovorile … in zjokala sem dušo … bila sem neutolažljiva …
Kmalu zatem je prišel miško … z darilom za tasta … :))) Bila sva zmenjena, da greva kupiti obleko zanj … njegovo prvo obleko!!!! Kljub temu, da sva bila še vedno jezna … sva se zmenila, da se bova delala kot da ni nič … da ne pokvariva prekrasnega dneva …
No … po poti do trgovine sva se mal pomenila … vendar je bilo še vedno čutiti napetost … Ob merjenju obleke … izbiranju srajce in kravate … se je počasi tista napetost umirjala … :))) Moj miško se je pred mano prikazal kot maneken … Ko sem ga videla v tisti prekrasni obleki, so se mi kar zasvetile oči … Enkraten je!!!
Na poti proti domu sva se že smejala … bilo je spet vse kot ponavadi … Mogoče še nekoliko lepše kot ponavadi … :)))

Počasi se je bližal večer … ob 19h naj bi se pričelo … Vsi smo bili takšni, kot bi nas potegnil ravnokar iz škatlice … in vsi srečni … One big happy family … Večer je bil poln čustev in solz sreče … veliko smeha in zabave … bilo je enkratno, nepozabno … čutiti je bilo, kako se imamo radi … in kako smo srečni da smo skupaj … Edino dva sta manjkala … dva ki sta že v nebesih … moj dragi nono in stric … :(((( Tudi nanju smo se spomnili …

No … uglavnem … večer smo zaključili ob 4h zjutraj … :)))) … in … ko smo prišli domov me je moj predragi miško za lahko noč presenetil še s prekrasnim ljubljenjem … polnim čustev … in besed … LJUBIM TE … NOČEM TE IZGUBITI! Ne smemo se več toliko kregati!

V glavnem … hotela sem vam samo povedati … da sem srečna … in da želim vsem, da bi bili tako srečni, kot sem jaz sedaj!

Rada vas imam!!!!!!!!

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

No!
lepo!
Vsaj kdo,da je danes srečen…..čeprav tud meni nič ne manjka,sam to kurčevo beljenje mi gre pa res na…….CENZURA…………..!
Sp

BGV!
A je fejst bit zaljubljen in ljubljen,kajne?

Hm, a si bila pridna punca in v soboto nesla k žegnu??

Aja…tisto je potem bilo trdo….:-)))) Ti packa ti.

Uh … sprevržko moj … ni lepšega občutka kot ljubiti in biti ljubljen … :))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Nč jst k žegnu … Še nkol nisem … in nkol ne bom …

:)))))))))))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Tako kot jaz:-)) Jedli smo pa vseeno …šunkica, jajčka, hrenček…

Uh … tolko kot sem pojedla jst ta vikend … mater ej … Se čudim, da se nisem še razpočila … :))))

Prokleti prazniki … spet bo treba hujšat … :((((((((((((

LP, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Hm, soseda, kar tku naprej… sam brez tistih (jeznih) predigric…
Čauči…

New Report

Close