Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Tako si želim še 1 dojenčka

Tako si želim še 1 dojenčka

kaj pa če bi se javila za rejništvo v svojem SZSD

svetujem ti, da svojo ljubezen do otrok podaljšaš z občasnim varstvom tujih otrok;)) naredila boš veliko zase in v pomoč boš tistim, ki bi šli včasih v miru radi nekam na potep.

sočustvujem s tabo. In zdiš se mi imenitna. jaz jih imam 29 pa ne vem če bom zmogla še enkrat. Ko bosta mal zrasla mislim da si bom kupla psa. Dajejo veliko ljubezni, vendar bez tistih otroških izpadov. Ko se moreš skoz kontrolirat in biti pametnejši ter modrejši. Saj jih vzgajaš, pse to, ampak za razliko od naših trmic, ne traja dve desetleji, da skapčajo.

Vnuki pa ja, to pa definitvno ampak vse ob svojem času.

Potolaži se, po moje bi bil pes odlično nadomestilo. Najbrž samo pogrešaš ljubezen, tiste tople trenutke.

Hej, semnaja!

Poskusi izkoristiti svoj prosti čas tako, da s prostovoljnim delom pomagaš kakemu otroku (spremstvo, varovanje…). Pozanimaj se v kakem invalidskem ali drugačnem društvu.

Veš, tudi tujega otroka se da vzljubiti in se nanj navezati, posebno če potrebuje pomoč.

Sem približno tvojih let in tudi jaz razmišljam v tej smeri, kako si osmisliti življenje potem ko lastni otroci odrastejo in zapustijo gnezdo.

Nekaj dobrega i(za druge ljudi ) smo še dolžni narediti preden zapustimo ta svet, ne?

Kaj pa posvojitev na daljavo?

hvala vam za vse ideje. Časa je moja najredkejša dobrina, tako da ga zaenkrat še ne morem razdajat drugim. Najmlajši še dolgo ne bo pri kruhu. Bom pa, ko si malo oddahnem. V to smer razmišljam tudi sama.

Mi je pa lažje, ker sem povedala. V moji bližini bi me gledali bolj zgroženo kot ne, če bi povedala o čem razmišljam.

jaz tudi, pa še nisem prestara, ampak ne rata … : ((((( prvega smo čakali šest let, tega (če bo?) pa že tri leta…. Mogoče pa enkrat bo!!!! Je pa tako- VSAK JE STAR TOLIKO, KOLIKOR STAREGA SE POČUTI! Uživaj!

Tudi jaz si strašno želim še enega dojenčka, pa mož noče:((((((((((((((( Stara sem 42,imamo 4 letnega fantka.

N* mogoče bi pa midve skupaj imeli še enega :))

New Report

Close