Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tako smrdi, da že zaudarja več let …

Tako smrdi, da že zaudarja več let …

Najbolj vedno nasrkajo tisti brez poznanstev in zmaga nepotizem in kdo je “mocnejši” pa četudi na škodo otrok

Spet naletela na članek

 

TAŠČA KAZENSKA SODNICA VLEČE NITI?!

Odgovor na objavo uporabnika
Vprasam, 08.08.2022 ob 22:08

Najbolj vedno nasrkajo tisti brez poznanstev in zmaga nepotizem in kdo je “mocnejši” pa četudi na škodo otrok

Spet naletela na članek

 

TAŠČA KAZENSKA SODNICA VLEČE NITI?!

Članek je viden če kliknete na naslov.

Me pa zanima kakšno je vaše mnenje. Tudi na tv so bili članki…

Na zadnje… kdo res srbi v dobro otrok? Kaj dela varuh otrokovih pravic?…

Ja, hudo je, ko je in bo ta otrok žrtev sodnega podajanja in manipulacij.

 

Ampak tudi ga. Vočko tako obračunava osebno preko bloganja in storijev očitno  z rezultati odločitev sodišča v njenih primerih, se spravlja na vodjo lj okrožnega sodišča zaradi svojih travm, ki jih ima iz svojh preteklih dejanj in sodnih obravnav v svojih člankih, ki jih piše. Nima tukaj zveze rdečkarstvo, belkarstvo. Gospa je dobila ukrep obveznega psihiatričnega zdravljenja po tisti aferi z golobi v stanovanju najemodajalke.

.https://old.delo.si/novice/kronika/ljubiteljica-golobov-na-obvezno-zdravljenje.html

 

Sodna veja oblasti je “bog i batina”.  In jasno, da se skupaj vse zmenijo, velikokrat se tudi vse vnaprej zmenijo.

 

Imamo sicer tudi nekateri slabe izkušnje z nekaterimi sodniki  na oddelku družinskega sodstva, imamo pa  na drugi strani npr. dobre izkušnje na pravdnem oddelku. Problem družinskega slo sodišča je, da so razprave zaprte za javnost – in se določeni sodniki tam lahko izživljajo do onemoglosti, vse naprej dogovorjeno, tudi za skrbništva mladoletnih otrok – za uslugo,  ugoditev po naročilu, določenim kastnikom družbe.

 

verjamem, da je ta “bivša športnica mama tega dečka” hud trn v peti tej tašči, ki je žal vpeta v vejo sodne oblasti. Očitno gre za maščevanje matere, ker ji je “odvzela sina”… Vse je možno.

nova
Uredništvo priporoča

Mislim, da jo poznam, ne upam pa si mamice direktno vprašat, saj tako dobro se ne poznava.

Mislim pa da je to KRIK, ker ne more iz tega in kamorkoli se obrne so lovke, vsaj tako čutim iz pisanja.

Novinarke ne poznam, se pa spomnim iz TV te zgodbe…in se zdaj sama pri sebi sprašujem ali bi bila morda posledica ( ko ste omenila njen boj) zbiranja golobov.

Teh medijev ne prebiram. Sem slučajno naletela… in podobnih zgodb… ne glede ali je boj matere ali očeta, … tudi podobna zgodba je bila na TV, kjer pa se je oče boril z mlini…

Res, ubogi otroci. CSD pa ista pesem…je kdo kdaj odgovarjal?

Meni to, da je urednica portala M. V. poraja dvom v njegovo kredibilnost. Kdor jo pozna, ve zakaj.

Glede sodnih postopkov dodelitve skrbništva je pa tako, da včasih pač niso pošteni za vse. Ker jih pa dobro poznam, lahko povem, da imajo uper hand nad odločitvijo sodni izvedenci. Če izvedenec reče, da je oče primeren za stike in da so stiki v korist otroka, bo sodišče tako tudi odločilo. Nobena (bivša) kazenska sodnica nima takšne moči, da bi vplivala na odločitev. To je kar neko natolcevanje in podpihovanje ljudi, ki pojma nimajo o postopkih. Po izkušnjah sodeč pa itak največjo škodo otroku delajo nezreli starši, ki jih sovraštvo in mascevalnost do drugega starša vodi v besno razciscevanje zadev na sodišču. Vodi jih bes, sovraštvo, ne pa najboljši otrokov interes. Najboljši otrokov interes je, če ne gre res za patološke nasilneže, alkoholike, narkomane, da se dogovori skupno skrbništvo. Vse ostalo se hoče v 99% doseči v želji po maščevanju drugemu. Vem iz prakse. Vmes pa minevajo leta,  otrok pa trpi in se mu dela nepopravljiva psihična škoda in na koncu tudi sam odraste v psihoticnega, ne roti nega odraslega, s kupom osebnostnih motenj. Žal.

Žal res. Tudi te zgodbe so. Iz same žlehtnobe, škodo pokasira otrok.

Vsebina izpovedi mi je res segla do srca. In če se ženska res ne more otepti lovk…tudi izvedenci so samo ljudje z družinami in prijatelji… če ima res dve tako zelo različni mnenji?

Tudi jaz ločena, vendar imava z otrokovim očetom dokaj poslihtano…kdaj se on ugrizne v jezik, kdaj jaz…V dobro otrok…

Da midva ne funkcionirala za skupaj,to se ne pomeni, da otrok ni za samo k meni ali samo k njemu. Vsak, mu da tisto v čemur je dober oz. Je moje ali njegovo področje, kar otroke samo bogati.

Si pa ne predstavljam, da bi tako podloga kot je opisana v članku jaz doživela. Nisem konfliktna oseba in se raje umaknem…a če bi šlo za otroke…verjetno bi se za vsako bilko ki bi mi lahko pomagala prijela…

 

Je pa na sodstvu, zdravstvu, politiki…javnih naročilih…in se kje… vse zelo zelo gnilo…tako zelo, da se tega niti ne zavedajo in je to samoumevna praksa…roka roko umije… žal

Odgovor na objavo uporabnika
Vprasam, 09.08.2022 ob 17:34

Mislim, da jo poznam, ne upam pa si mamice direktno vprašat, saj tako dobro se ne poznava.

Mislim pa da je to KRIK, ker ne more iz tega in kamorkoli se obrne so lovke, vsaj tako čutim iz pisanja.

Novinarke ne poznam, se pa spomnim iz TV te zgodbe…in se zdaj sama pri sebi sprašujem ali bi bila morda posledica ( ko ste omenila njen boj) zbiranja golobov.

Teh medijev ne prebiram. Sem slučajno naletela… in podobnih zgodb… ne glede ali je boj matere ali očeta, … tudi podobna zgodba je bila na TV, kjer pa se je oče boril z mlini…

Res, ubogi otroci. CSD pa ista pesem…je kdo kdaj odgovarjal?

Tako je – to je njen krik – ker so na drugi strani lovke hobotnic, povezane med seboj. In žal ne bo mogla nič doseči očitno – je zvezana. Hudo, a resnično.

 

Uni avtorici zgoraj, ki piše, da nimamo pojma – vem za primer s podkupljivo, vodljivo in dogovorljivo  sodnico na družinksem sodišču.  Ker je šlo  na eni strani za osebo, kateri je naredila uslugo, ki se je že tako ali tako hvalila, da ima “veze in poznanstva” izraz I know people, who knows people…., zasluži pa  ta oseba tudi nelje 17. ooo EUR netto na mesec, je na lestvici med bogatejšimi slovenskimi gospodarstveniki…… Vprašanje, kaj je padlo. Odpis kredita morda, kuverta, druga usluga za uslugo… Who knows…

katastrofa.. tako pa je ko so manipulatorji in psihiči na položaji, kjer odločajo o lajfu drugih! To bi bilo treba vse skenslat ne pa dovoljevatda se to dogaja. tako malo ljudi je v slo, pa toliko prodanih duš! katastrofa!!

In kdo je ta sodnica?

 

Odgovor na objavo uporabnika
N.n., 09.08.2022 ob 19:07

In kdo je ta sodnica?

 

Tega pa ja na  javnem forumu ne boš izvedela, no 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Vprasam, 09.08.2022 ob 18:59

Žal res. Tudi te zgodbe so. Iz same žlehtnobe, škodo pokasira otrok.

Vsebina izpovedi mi je res segla do srca. In če se ženska res ne more otepti lovk…tudi izvedenci so samo ljudje z družinami in prijatelji… če ima res dve tako zelo različni mnenji?

Tudi jaz ločena, vendar imava z otrokovim očetom dokaj poslihtano…kdaj se on ugrizne v jezik, kdaj jaz…V dobro otrok…

Da midva ne funkcionirala za skupaj,to se ne pomeni, da otrok ni za samo k meni ali samo k njemu. Vsak, mu da tisto v čemur je dober oz. Je moje ali njegovo področje, kar otroke samo bogati.

Si pa ne predstavljam, da bi tako podloga kot je opisana v članku jaz doživela. Nisem konfliktna oseba in se raje umaknem…a če bi šlo za otroke…verjetno bi se za vsako bilko ki bi mi lahko pomagala prijela…

 

Je pa na sodstvu, zdravstvu, politiki…javnih naročilih…in se kje… vse zelo zelo gnilo…tako zelo, da se tega niti ne zavedajo in je to samoumevna praksa…roka roko umije… žal

Beri teme tudi na tem na forumu o sodnem izvedencu Tristanu Riglerju…..   Ti bo dalo misliti  marsikaj 🙂

Beri teme na Starševskem čveku npr. o sodnem izvedencu g. Tristanu Riglerju…. Ti bo dalo misliti….

.https://forum.over.net/forum/tema/dr-tristan-rigler-3862124/

je to tale “tašča” ?

.https://demokracija.si/uncategorized/tozilska-sramota-drzavna-tozilka-alenka-jesenko-z-zlorabo-polozaja-tolerira-zanemarjanje-in-ogrozanje-triletnega-otroka/

Mama v pismu piše, da je visoko izobražena. Resno me skrbi, kako to, da je lahko visoko izobražen človek hkrati polpismen in dela napake, ki “ne gredo skozi” niti v devetletki.

Odgovor na objavo uporabnika
Kaj se dogaja v šolstvu?, 09.08.2022 ob 22:31

Mama v pismu piše, da je visoko izobražena. Resno me skrbi, kako to, da je lahko visoko izobražen človek hkrati polpismen in dela napake, ki “ne gredo skozi” niti v devetletki.

Sem Ti dala prav, potem pa sem razmišljala, da je to izpoved, ki je verjetno vrelo iz nje …

Če bi šla čistopis delat verjetno sploh nebi dala zadeve naprej…no, to je moje mišljenje

Odgovor na objavo uporabnika
Bloobi, 10.08.2022 ob 17:17

Sem Ti dala prav, potem pa sem razmišljala, da je to izpoved, ki je verjetno vrelo iz nje …

Če bi šla čistopis delat verjetno sploh nebi dala zadeve naprej…no, to je moje mišljenje

Sem tudi sama pomislila na to, ampak ob ponavljajočih napakah, kjer že popolnoma avtomatično postaviš npr. vejico, če si kdajkoli prebral kaj več kot otroško slikanico, se pa vseeno vprašaš…

 

New Report

Close