Najdi forum

Splash Forum Koronavirus Tako so me prestrašili, da se ne upam več iti cepit. Kaj narediti?

Tako so me prestrašili, da se ne upam več iti cepit. Kaj narediti?

Odgovor na objavo uporabnika
vollybolly, 31.08.2021 ob 00:09

Odgovor na objavo uporabnika
bolniki tukaj, 30.08.2021 ob 21:57

Odgovor na objavo uporabnika
vollybolly, 30.08.2021 ob 21:52

ajoj .. nasvete s terapevtih so dajali drugi, ne bom o tem.

O cepljenju? Cepljenje je relativna stvar, pač odločitev vsakega posameznika. a je ok se cepit? tega ne more nihče odgovorit razen vi sami. Dejastvo je, da večina ljudi po cepljenju IMA stranske učinke, ki so lahko blagi (glavoboli iod) ali hudi. Dejstvo je, da nek procent teh ljudi ima tudi hude stranske učinke in nek manjši procent ljudi umre zaradi cepiva. Ali ej vredno ali ne se cepit? Dosedaj ste preživeli brez cepljenja a niste? Torej se vprašajte ali potrebujete cepljenje ali ne in prepričana sem, da ste se v zadnjih 2 letih vsaj 1x okužili s covidom, vsi smo se, tudi otroci.

za ta vprašanja lahko greste terapevtu ali pa sami pri sebi ugotovite ali si želite cepljenje ali ne in sprejmete da pač imate lahko stranske učinke ali ne. Gambling pač

Kaj ti bleješ?

“prepričana sem, da ste se v zadnjih 2 letih vsaj 1x okužili s covidom, vsi smo se, tudi otroci.”

 

Pa ti si res fuknjeno in debilno.

ne vem kako je bilo na tvojem koncu, ampak na mojem koncu je pol mesta za cca 1 mesec leta 2020 pocepalo. eni hude vročine in kašli, od otrok, dojenčkov do starejših. Tudi pri nas doma in pri mojih starših na drugem koncu slovenije – med januarjem in marcem. Moji otroci so imeli vročino med 38 in 39, padala in naraščala, hud kašelj, nič ni pomagalo. šla k zdravnici, je rekla da razsaja neznana viroza, temperatura lahko naraste do 40, lahko se pojavi kašelj, težave z dihanjem ipd. pol šole zbolelo. od sodelavke ob hčeri zboleli, prva se je stanje začelo izboljševat po 5 dneh, druga po 3 tednih doma in težave z dihanjem. Od takrat naprej ni nihče od vseh teh ljudi, za katere vem, da so imeli covidu podobne simptome, zbolel za čim podobnim. Največ kar je bilo ,je bil prehlad, ki je trajal do 2 tedna. Konec. Drzni si mi reči, da to ni bil covid leta 2020. takrat ni bilo ne testov ne nič.

 

Ogromno jih je bilo, da. In vsi preživeli brez posledic. Če bi se jim to zgodilo par mesecev kasneje, ko se je začela kovid histerija, bi jih terali v bolnice na respiratorje, uničevali s koktejli ubijalskih zdravil in bi jih nekaj spravili na oni svet, ogromno pa zaradi pretiranega zdravljenja pustili s hudimi posledicami…

Mene vse vladno prepričevanje ne prepriča, ko vidim takšne podatke. Te številke so enostavno previsoke, da bi upravičile lajno “koristi pretehtajo tveganja”:

 

Do današnjega dne, 31. avgusta 2021, je Avstralija v 18 mesecih od začetka “pandemije” zabeležila 52.612 “pozitivnih” primerov covida.

Do dne 22. 8. 2021 je Avstralija zabeležila 52 849 primerov neželenih učinkov po cepljenju, ki so prisotni v podatkovni zbirki TGA. V šestih mesecih. To je tretjina dosedanjega časa trajanja “pandemije”.

Skupno število smrtnih primerov “zaradi kovida” je 1002, prav tako v 18 mesecih.

Skupno število smrtnih primerov zaradi “cepiv” je 476 v šestih mesecih.

Viri – spletna stran vlade in tedenski podatki o varnosti TGA.

 

New Report

Close