Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tako z lahkoto me je odstavil

Tako z lahkoto me je odstavil

Po mojem nima rad ne tebe, ne nje, ne bivše.. če te to kaj tolaži.

On nima rad niti sebe, se sploh ne sprejema ,zato ne more dat komu drugemu kaj dobrega.Od takih pa ne gre pričakovat nič dobrega …V prvi vrsti ima tudi sam slabo samopodobo,ki jo skuša kompenzirat,da svoj ego dviguje tako,da se zapleta z drugimi,ker želi na tak način dokazat svojo vrednost…Ženske pa kot ženske same ranjene in hop gremo s takim ta nas bo imel rad,ker ni imel srece in bivše so vsega krive …Že tukaj je takoj razvidno kam pes taco moli…Seveda je pomembna preteklost katero je imel ravno zato,da lažje ugotoviš pri čem si …Razumem to ok.na nek način ,da je morda uvidel in se spremenil,ampak le zato,ker si druga stran to želi taki se ne spremenijo le vlečejo te vzorce iz ene veze v drugo.

a ta kolegica je se znašla v podobnem položaju? mela fanta, za spoznal poročeno in se vanjo zagledal? kako to rešit? pusti on pr miru poročeno al ma kaj z njo?


[/quote]

Kva je fora, da zagrenjene kure vlečete ven stare teme?

Kva je fora, da zagrenjene kure vlečete ven stare teme?
[/quote]
Četudi ti napišem, narišem, ne boš razumel(a). 😉 Negativnežev in prepričanih se ne prepričuje, ali se jim kakorkoli dokazuje, tako da odjadraj naprej.

Hvala tudi tebi za odgovor in da si bila navdih za daljši odgovor avtorice Lavine.


Četudi ti napišem, narišem, ne boš razumel(a). 😉 Negativnežev in prepričanih se ne prepričuje, ali se jim kakorkoli dokazuje, tako da odjadraj naprej.
[/quote]

Pravi oseba, ki obuja stare teme z nadvse prijaznim vzdevkom.

Jaz bi se na tvojem mestu vprašal zakaj izbiraš take moške? In kako izbrati nasledjič pravega? Kako predelat s preteklosto nabrat nove energije za zivljenje? Sicer vem odgovore ali ti nebodo všeč. Izbiraš top 5% moških ostali so nevidni. Moškega z visokim statusom, izgledom, super socialni krog, skratka nekdo ki lahko med zenskami izbira tebe pa zanima njegovi geni. Vem da vse sanjete o teh moških ali realna slika je da taki moški niso primerni za zveze, ker imajo preveliko izbiro in nebodo zvesti. Zagotovo pa se imate za eno noč lepo, ko vas uporabi kot potrošnji mnaterial za svoj ego.

Odgovor na objavo uporabnika
sss698, 16.10.2021 ob 19:11

Jaz bi se na tvojem mestu vprašal zakaj izbiraš take moške? In kako izbrati nasledjič pravega? Kako predelat s preteklosto nabrat nove energije za zivljenje? Sicer vem odgovore ali ti nebodo všeč. Izbiraš top 5% moških ostali so nevidni. Moškega z visokim statusom, izgledom, super socialni krog, skratka nekdo ki lahko med zenskami izbira tebe pa zanima njegovi geni. Vem da vse sanjete o teh moških ali realna slika je da taki moški niso primerni za zveze, ker imajo preveliko izbiro in nebodo zvesti. Zagotovo pa se imate za eno noč lepo, ko vas uporabi kot potrošnji mnaterial za svoj ego.

Zakaj ženske zbirajo slabe moške?

Večinoma  zato, ker imajo slabe očete in taki jih, nas privlačijo, ker bi želele popraviti stvari iz otroštva z drugo osebo, torej z partnerjem. Po možnosti so še vizualno podobni. Vse bolj ali manj poteka na nezavedni ravni.

Top 5 %moških? Interakcijo sem mela s samo enim takim, pa še ta je bil najboljši kar se dostojnega obnašanja tiče, on že zna, drugi mu niti prismrdeti ne morejo blizu. Ne po videzu, ne po materialnih dobrinah, ne po odnosu, ničemer. On, lep kot slika, mediteranskega videza, je vse povprečneže  prekašal, pometel z njimi. Nisem pa ga zanimala dolgoročno. Pa nič hudega, naj bo srečen s katero koli hoče ali kakorkoli že.

Vse ostalo, nič posebnega, kakšnih 5 % neki. Je pa res, da se marsikdo precenjuje (že izlizana tema tu), s trebuščkom, plešo in z prtljago ter z nerazčiščeni odnosi  z bivšo. Taki  pač niso terna, čeprav se marsikdo tako vidi.

Vidim pa da na tem portalu  zelo radi operirate z nekakšnimi alfa samci, nadljudmi. Ja, pajade.  Postajamo čedalje bolj narcistična družba, to je veliki problem.

Kot da berem svojo zgodbo, neverjetno…javi se

Sem prišel do polovice in mi je postalo jasno zakaj je šel… Preveč nakladaš… Kdo bo to bral ali poslušal? Te je zgleda samo pozibal in ni potreboval drugega od tebe…

New Report

Close