Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Takoj se zaljubim, nezmožna odnosov

Takoj se zaljubim, nezmožna odnosov

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 2217, 04.09.2024 ob 14:31

Ena taka zakompleksana krava ti pofuka moža in razbije družino. Kako globoko boste padle preden dojamete kako uničene ste.Ko vidim kake kure skurbane ste čisto razumem mlade moške in jim dam prav ko pravijo da ni več niti ene normalne ženske.

Kako zahojena generacija samih čudaških kurb.Hvaležna da nisem mlada ženska.

Res je sem samski pri 35 pa slišim od drugih mlajših moških, da je malo še normalnih žensk. Same kurbice

avtorica, čist v redu si.. največ bednih komentarjev so oddali nedojebani  tipi…, ki bi radi dobili tako kot si ti.., pa ji ne pridejo niti blizu..

Odgovor na objavo uporabnika
poštenimoški, 05.09.2024 ob 11:17

Res je sem samski pri 35 pa slišim od drugih mlajših moških, da je malo še normalnih žensk. Same kurbice

citiram @poštenimoški

In te “kurbice” spijo s kom že ??

Sicer pa kdor vsaj sem in tja (kot jaz) bere ta forum, ve, da ti v resnici mečeš trnek hrati na ene 15 koncev, le ujameš ne nobene. In nisi sam po lastni izbiri, mar ne?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno2227, 05.09.2024 ob 07:54

Ne vem če so vse današnje mlade ženske takšne, samo sem spoznal eno tako, ki se je takoj ujela name, čeprav sem zaseden in je vedela, ker sem ji namenil par lepih besed in nasmehov. Vse ok, sem ji razložil in povedal, da je to bilo samo prijazna gesta in ne kaj več, samo se ni pustila odgnati. Bolj sem ji dopovedoval, bolj je silila. Potem sem jo vprašal kaj sploh hoče in sploh ni znala odgovorit. Sem mislil, da noče, si ne upa, da jo je sram, samo sem kaaneje ugotovil, da dejansko ne ve, ker po nekaj mesecih se je obrnila na drugega. Čeprav nisva nič imela, mi je vseeno udaril ven moški ego in sem se še enkrat pogovoril z njo potem. Prosil sem jo, da mi razloži vse skupaj za nazaj, ampak njen odgovor na vse je bil “ne vem”.

Pojma nimam kaj razmišljate ženske mlade generacije.

citiram @anonimno2227

Tvoja sklepna ugotovitev je točna: Pojma nimaš, kaj in kako razmišljajo današnje mlade generacije! ENO tako si sppznal in imel z njo izkušnjo. Da ti ego res dela, je jasno še posebej iz tega, da si se vseeno moral tu povaliti, da čeprav oddan, “še znaš”. Tako da ta zapis največ pove o tebi samem, ne o oni tamladi.

V bistvu si dost tipična ženska. Ti si kr zgradiš neko predstavo o tipu, ki nima veze z ničemer, sploh pa ne s tem, kar on res je. Potem sledi razočaranje. Za razliko od drugih razočarank vsaj nisi v vezi z enim takim, na katerega bi bila celo življenje jezna, ker ni po tvojem pričakovanju.

Vse si povedala, Odrasla sem ob odsotnem očetu, torej že tvoja mati ni imela vse razčiščeno, babe zavedajte se da otroci rabijo fotra, to kar ve delate z otroki je kriminal !

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 6749, 06.09.2024 ob 10:20

Vse si povedala, Odrasla sem ob odsotnem očetu, torej že tvoja mati ni imela vse razčiščeno, babe zavedajte se da otroci rabijo fotra, to kar ve delate z otroki je kriminal !

Takih je vedno več v teh časih. Kaj sledi bomo videli v roku 10 let.Kolaps družbe se dogaja že sedaj pospešeno. Konec sveta bo blizu

@samski cinik, podpis pod to:

Ti si kr zgradiš eno predstavo o tipu, ki nima veze z ničemer, sploh pa ne stem, kar on res je.


@Anonimno
6749 in Anonimno8900, itak da so babe krive, vidva pa še zmeraj za maminim krilom, ali kako? Glejta, nobena ni spočela svojih otrok s pomočjo svetega duha (pišem z malo, ker je samo sarkazem) in nobena zato, da bi že planirala vnaprej, da se bo razšla z očetom otrok. Jasno?

Odgovor na objavo uporabnika
Ahh jooj, 06.09.2024 ob 10:40

@samski cinik, podpis pod to:

Ti si kr zgradiš eno predstavo o tipu, ki nima veze z ničemer, sploh pa ne stem, kar on res je.


@Anonimno
6749 in Anonimno8900, itak da so babe krive, vidva pa še zmeraj za maminim krilom, ali kako? Glejta, nobena ni spočela svojih otrok s pomočjo svetega duha (pišem z malo, ker je samo sarkazem) in nobena zato, da bi že planirala vnaprej, da se bo razšla z očetom otrok. Jasno?

Je pač treba malo  v naprej pomisliti , ni vsak tip podoben lepoti in značaju avta katerega vozi, namesto da dajo fukat vsakemu ” bogatašu” kateri pride mimo naj raje mislijo na prihodnost.

Bodi sama nekaj časa in začni delat na sebi, za svoje dobro. Težko bo, ampak druge ni.

Draga custvena razvalina …

samo travmirana si in lacna ljubezn… nekdo te bo ljubil in izpolnil osmisll. Iskreno. Nezaigrano. Bioloska ura nima pomena.
Posiljam ti objem <3

pobozaj mucka ob potki, nahrani labode <3 povohaj dez, povohaj gozdno ciklamo.
ljubez te bo nasla – pravi cas!

Razumem to tvojo potrebo po iskanju ljubezni, toplini, bližini. Tudi sama sem šla čez to. Čim je nekdo pokazal interes zame, sem se že zaljubila in gradila gradove v oblakih. Seks tu sploh nima veze, kot očitajo nekateri. Gre za globoko notranjo praznino, ki jo hočeš zapolniti. Pri meni oče ni bil očitno odsoten, a nekaj je moralo biti, kar me je v otroštvu prizadelo, da sem za vsako ceno iskala ljubezen. Sem pa še iz časov, ko se pozitivna čustva v družinah niso kazala. Velikokrat sem se počutila zelo samo, prezrto, nerazumljeno.

New Report

Close