Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Takoj….sem…..

Takoj….sem…..

Pa dobro…kje ste…okej zvečer ne rečem…imamo drugo delo…ampak v jutru…ko se dan začne…ko se dan pozna…pa takoj vsi sem….kje steeeeeee???

Cmoka in lepo jutro, lep dan, želim prav vsem in kakšno ušpičite…se boste počutili takoj bolj ta pravi;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Saj sem bil že prej….tukaj no!
In dobro jutro sladki SončeK,ki tako khm…napadalno začneš dan!
Sp

pokorno javljam, žverčka v elementu (pa ne v kuhinjskem, imam prepoved sladkarij do nadaljnega…:-))

Cmoka, prijateljica.

Ja moj dan se začne res napadalno…polno energije…polno dobre volje…nagajivosti….in mislim da tudi tebi paše prav to…se morda motim;))?? Cmoka in uživajmo!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kar pojej malo!Da se malo zrediš!Da te bo vsaj kje za pošlatat ;-)))
Sp

Sem bila včeraj pri kozmetičarki, me pogleda, pa mi pravi:
“Uuuu, ja kaj si pa delala, koliko kil pa imaš zdaj?! Stopi na vago.”
:-))
Me je bilo tako sram, da niti na vago nisem hotela….:-)) Zdaj pa imam komplekse….

dodati, da je kozmetičarka močno spominja na pajka – suho južino ….:-)))

Če ne padem s stola,hahahaha!
Tista tvoja lupilka naj stopi na pezo,pa ne ti mali vrabec!
Verjetno ti je še kak lifting al kako se že reče,predlagala,kajne?
Če bo kaj shujšalo,bo to tvoja denarnica tam pri njej,hahaha:-)))
Marš po en panin v trgovino al pa rajš kaj toplega dej vase prijateljica in dober tek seveda!
Sp

kofe….smrk.

No, ja, pa saj se moram nehati basati s sladkarijami, ker se resnično bojim sladkorne….res, ker je resnično samo pretiravanje, ko začnem, ni podna… saj veš, ti pa najbrž isto, ko si pri prvem deci…:-))

Hecam se, prijatelj!

Se spet smejim…meni so vceraj zaklenili naso družinsko sreco beri shramba…do nadaljnega nimam vstopa v to sobano…in že kujem plan na teroriste kako jih bom prelisičila, pomagaj mi do mojih čokoladk, ki so tako dobre…grem kar dol u napad! Cmoka…

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Jez ti mojo zalogo dam na pošto, če češ…. jaz pa ne smeeeeeeem, ti jih pa od srca privoščim.
Pošljem?!

Cmoka.

Evo atentat je uspel…rezervni ključ odpre vse…hahahaha…belgijski pralini so že v mojem trebuščku…samo dva sem ugrabila…ne nucam več…sem skromna…jutri pa naprej v boj!

Hvala draga moja, da bi mi dala svoj zaklad…ne tudi SončeK ne sme več…bliža se poletje…ko smo….pa saj veš sama…ja je treba začet ornk migat in delat na temu, da bomo uživale tam nekje ob morju in soncku…Cmoka..kje si’??

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Kolkr vem,sta z Žverči nudistki.Torej zakaj sekirancija?Saj se samo,če imaš kopalke gor vidi,da imaš kje kaj preveč al premalo?
Ah te babe!
Sp

Ma ,kaj si ti una žverca , ki je ki je imela oglas : da rabi enega štemarja

uf kaj se mi danes štema .......

Definitivno nisem ta prava.

Pri meni je že vse pošte(i)mano….:-)) Konkurenco imaš, saj veš, kdor prvi pride, prvi melje…

Ti pa kar dobro poštemaj, zid ali karkoli ti že paše…

U U U U – kaj smo jezni !
Kaj si pa važna ?
jaz samo vprašam če si to ti slučajno, mimogrede pa res ne rabiš ??

uf kaj se mi danes štema .......

saj ti pravim, da nisem…:-))
Tisto, ker rabim, pa sama vzamem, prav?!

pa ti veš, zakaj veliko moških ne želi biti nudist?!

Zato, ker se ne morejo(te) zrediti v lu**** in jajca. Zato. Ravno zato pa se me sekiramo, ker nam špeh ne gre samo v prsi – bi ble same Andersonovke potem. Smo pa na istem, se ti ne zdi?! Le, da imava s SončKom več poguma in pokaževa to, kar nama je mati narava dala… je pa lep občutek, če si sam s seboj zadovoljen, posebej na delih telesa, kjer imaš kakršenkoli vpliv…
Uh, sem zabluzila!
:-)))

Stalno moram nosit kapo in delovna očala, potem pa še sonce ko ti v glavo stopi …. raje me zvleči kam na senco , pod drevešček , da ti pokažem moj sveder

uf kaj se mi danes štema .......

Neeeeeeeeeeeee, jaz nič ne zganjam cirkusa…samo malo bolj napeto je pa lahko aneda…saj veš…da se očke še bolje-pe lepše spocijejo ko te pogled zanese tja….no že nekam!
Cmoka;))!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ko bi sonček tvoj svedrček videlo, bi sigurno kar – mrknilo………:-)))

Pa imaš res tak sveder…da bi se ga splačalo videti…ali pa ti je sonček res že prevec zlezel v možgane in se ti vse samo blede…no, da vse že dvojno vidiš???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Nisi ,nikoli svedra vidla ?
Malo prej pa rečeš ,da maš ti vse poštiman ?

(si mogoče mislila na našega sončka if foruma ,al unga k dol nabija k ‘zmešan )

uf kaj se mi danes štema .......

sem vidla svedrčke – enkico, dvojkico…..itd.
A veš, da manjši kot enkica ne obstaja…….

Glede sončka pa – ja, še ta pravo sonce bi mrknilo, naš SončeK bi te pa najbrž poprosil, da skriješ tisto bobi palčko…..:-)))

pes, ki laja, nikoli ne grize…..
:-)))

New Report

Close