Najdi forum

Naslovnica Forum Koronavirus Takoj uvesti obvezno cepljenje!

Takoj uvesti obvezno cepljenje!

Ne bom jaz spet pol leta zaprt med 4 stenami zaradi anticepilcev!

Obvezno cepljenje zdaj!!

Čudno, da ne predlagaš, da naj trmastim anticepilcem na oblačila prišijejo npr. belo zvezdo, da se bo že na daleč videlo, da so anticepilci in da se jim boš lahko ti in tebi podobni imbecili že na daleč izognili…

Odgovor na objavo uporabnika
Nujno, 08.07.2021 ob 12:29

Ne bom jaz spet pol leta zaprt med 4 stenami zaradi anticepilcev!

Obvezno cepljenje zdaj!!

Obvezno ne, je pa boljša varianta da pri vpisu v vrtec, šolo, službo obvezno priložiš potrdilo o cepljenju!

ja, pa boš kar lepo zaprt. A si kakšen levičar, da boš nasprotoval ukrepom najsposobnejše vlade v zgodovini slovenstva?

Avtor;J.s.

Nisem levičar, ampak cepil se NE BOM!!!

Jaz se cepla ne bom. In kaj zdej?? Zaradi mene se lahko na tripalnice mečeš. Al pa se v klet zapri.

Odgovor na objavo uporabnika
Karel veliki, 08.07.2021 ob 14:13

Nisem levičar, ampak cepil se NE BOM!!!

Ha, ha, ha….to si ti misliš…..

Počakaj do jeseni!

Odgovor na objavo uporabnika
re765, 08.07.2021 ob 12:34

Obvezno ne, je pa boljša varianta da pri vpisu v vrtec, šolo, službo obvezno priložiš potrdilo o cepljenju!

Osnovna šola je obvezna, torej ne more biti pogojena s tem, razen če bi se sprejel zakon.

Ce se cepis ali ne, bomo jeseni spet zaprti, pri tem cepljenje ne igra nobene vloge!

Lol.

Ko ti dokor, ki je izumil mRNA tehnologijo pravi, da je cepivo zelo nevarno in da se dogaja gaslighting in cenzura, potem veš koliko je ura

Proporočam ogled posnetka.

 

Ne pokaže YT videa.

Kopirajte v YT.

Spike protein is very dangerous, it’s cytotoxic (Robert Malone, Steve Kirsch, Bret Weinstein)

Tisti, ki se hoče cepit, se naj.In na čelo naj dobi štempelj, recimo črnega panterja….ali jj…

Sj nismo nori, da se bomo cepili s cepivom, ki ga preizkušajo na ljudeh…

Itak. Takoj se cepite, pod nujno.  Drugace vas bi morale doleteti sankcije. Ne pa boni in dodatki !!

Odgovor na objavo uporabnika
ne na pamet, 08.07.2021 ob 15:22

Osnovna šola je obvezna, torej ne more biti pogojena s tem, razen če bi se sprejel zakon.

Lahko pa necepljene dijake in otroke nad 12 let enostavno ne sprejmejo in imajo pouk od doma.

Zakon o ZNB se je sprejel in vse je pogojeno s cepljenjem, žal 🙁

Zaprt boš v vsakem primeru naivnež.

Ko berem ta forum, ne morem verjet kako enostavno je zmanipulirat ljudi, da se obrnejo proti prijateljem, sosedom.

Zgodovina se ponavlja znova in znova pri vsaki generaciji. Nič se nismo naučili. Res ne dojamete kam gremo?

Tud če se vsi cepimo,nas bodo zapirali…bodo že našli kaj drugega!

Ko bodo 100% precepljeni vsi zdravstveni delavci.

Takšen ukrep ne bi vzdržal ustavne presoje, ker gre za poseg v telo. Necepljenim lahko omejijo gibanje, ne morejo pa uveljaviti obveznega cepljenja.

Cepljenje bi moralo biti obvezno za:

1. vse v zdravstvu, šolstvu in javni upravi. Sankcija: odpoved!

2. vse upokojence, ker ravno zaradi njih smo se šli/se bomo šli lockdown. Medgeneracijska solidarnost pa to… zdaj se pa eni upokojenci kar ne cepijo. Sankcija: zamrznitev pokojnin!

Tako je. Pa takoj uvest, da mora vsaka dat.

Biznis je prevelik, da bi vreča bila in bo kdaj polna. Cepljenih ne bo nikdar dovolj, da to vrečo napolnijo, za izgovore.

Zato mene v tej čredi ni in ne bo.

Tako je. Pa takoj uvest, da mora vsaka dat.

Dobra ideja! Potem bi lahko slovenski narod celo še preživel u biološkom smislu. Ker s sedanjo nataliteto nima šans!

New Report

Close