Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Takšen bo račun za Pop TV in Kanal A

Takšen bo račun za Pop TV in Kanal A

Odpovejte naročnino na TV pa je zgodbe konec. Zame je bila pred leti odpoved ena boljših “investicij”.

In kaj če nočeš imet določenih programov? Te pa prisilijo Al kako? Narobe je ker moraš.
Tisti ki hoče nekaj bo to že plačal. Problem je ker moraš plačat za nekaj česar nočeš in ne želiš.

A sem jaz to prav slišala, da uporabnikom z anteno ponujajo paket po novem plačljivih programov za “samo” 14 evrov na mesec?

Jaz imam pri Amisu čisto osnovni začetni paket TV za neke 4 evre (s popustom) … ne mi rečt, da bo novem zaradi dveh programov še enkrat dražji?[/quote]

Pa ne mi rečt, da se splača pizdakat za 2 usrana pira mesečno?? Folk je res neverjeten, pri kakšnih malenkostih skače v luft in kensla vse mogoče…obstaja en kup bolj pomembnih zadev v lajfu, zaradi katerih se splača sekirat….pa da ne bi kdo od ultra škrtuharjev spet slučajno začel s svojimi bolanimi forami glede kupčkanja….[/quote]
Se tudi jaz sprašujem …

Utegne se zgoditi, da bo kakšna tožba s tega področja padla. Kar počakajte.


Potem bi nas že zdaj morali za vsak program posebej, ki je vključen v paket televizijskih operaterjev, vprašati. Se mi zdi, da bo to vse legalno in legitimno. Preko Telemacha dobim en kup programov, ki jih sploh ne gledam, več uporabljam internet, imam pa televizijo in internet skupaj, ker je ceneje kot samo internet.

Če je to izsiljevanje Proplusa uspelo, so operaterji pušnili do neba. Resno. Ker kolikor se menim z ljudmi, ga nisem še srečala, ki bi bil pripravljen plačati višji mesečni znesek samo za možnost gledanja Proplusovih ”programov”. Tako da res ne vem, s čim so tile kekci operaterje držali za cohones, da so jim tu popustili. Dali bi jih v doplačljivo shemo, lahko tud za 2 eur mesečno, pa da vidimo. Ja saj vem, bil bi pogrom. Ampak kot pravim, s čim so stisnili operaterje, da so jih potisnili v pristopne sheme?? Zame en velik misterij…

Če pri komu kaj pomenijo, pomenijo zgolj pri teticah 70+ na sobnih antenah, ki bodo čez par dni debelo gledale v ekran, zakaj ni več programa z limonadami. In verjemite, te niso še slišale niti za izklop iz multipleksa niti za siol/telemac/amis možnosti, tako da… Kot je pred kratkim nekje nekdo briljantno ugotovil: bili so prvi na vasi, zdaj bodo zadnji v mestu.

Pa ne mi rečt, da se splača pizdakat za 2 usrana pira mesečno?? Folk je res neverjeten, pri kakšnih malenkostih skače v luft in kensla vse mogoče…obstaja en kup bolj pomembnih zadev v lajfu, zaradi katerih se splača sekirat….pa da ne bi kdo od ultra škrtuharjev spet slučajno začel s svojimi bolanimi forami glede kupčkanja….[/quote]
Se tudi jaz sprašujem …[/quote]

za vse junake, ki ne pizdakajo za dva pira na mesec…..potem ne boste pizdakali tudi, če meni nakažete vrednost teh dveh pirov….obljubim, da potem ne bom več tu težil.
Sporočite naslov, da vam pošljem številko trr kamor boste nakazovali.

to kar bodo naredili je največja svinjarija do starejših ljudi, ki nimajo interneta in ga ne rabijo….sedaj bodo morali naročiti tv, ki bo najmanj 10€, prej kakih 15€ na mesec, samo da bodo te programe dobili. njim se bo to najbolj podražilo, upam pa, da jih ne bodo pretentali. Marsikje pa sploh nimajo možnosti nikakšnih drugih možnosti kot antena.

en par jih že poznam, ki pač tega ne bodo več gledali, ker je predrago še to plačevat od male penzije.

Tudi mi smo na sobni anteni, nič ne bomo pogrešali Pop in A, bi pa pogrešali, RTL, DOMA, NOVO, RTL 2 in ostale dobre HTV programe!!!!

Nam že piše na ekranih, nič bat! :))

Plačevat je treba RTV pa ga ne gkedam zdaj bo treba plačevat še te reklame ker drugega itak ni razen 24 kur kjer se mi ne da gledati propagande in voditeljic nabrizganih z botoksom.

Plačevat je treba RTV pa ga ne gkedam zdaj bo treba plačevat še te reklame ker drugega itak ni razen 24 kur kjer se mi ne da gledati propagande in voditeljic nabrizganih z botoksom.

Ne dam niti centa za ta dva programa. V minulih dveh letih ju nisem gledala vsega skupaj za 50 ur.
Edino kar je ok, je slovenija ima talent, ostalo ni omembe vredno

sit je šele reklama pri reklami…

Tudi mi smo ze leta popolnoma brez TV. Imamo pa dober opticni internet. Tako gledamo samo serije in filme, ki si jih sami zelimo gledat in pri tem porabimo se bistveno manj casa, ker nam nihce ne vsiljuje reklam. Ce bodo kdaj izsilili prepoved torrentov, bomo vzeli pa Netflix.

Ce mene vprasas je televizija tako in tako cista izguba casa in masovno poneumljanje ljudstva. Ce pa Pro Plus pomaga se vec ljudem do tega spoznanja, pa toliko bolje 🙂

Kaj pa poročila? Jaz bi jih pogrešala.

RTV sem odpovedal pred tremi leti (iz podobnih razlogov) , torej RTV naročnine NE plačujem.
Imam pa brez problema (siolov) internet.

In res, na izbiro bi morala biti opcija, da bi naročniki plačevali samo tiste programe, ki bi jih izbrali, vendar le s pogojem, da na teh programih ne bi predvajali reklam.

Ostali TV programi, polni reklam, pa bi morali biti brezplačni!

Takle mamo, če poslujes pri židekih…

Pa ne mi rečt, da se splača pizdakat za 2 usrana pira mesečno?? Folk je res neverjeten, pri kakšnih malenkostih skače v luft in kensla vse mogoče…obstaja en kup bolj pomembnih zadev v lajfu, zaradi katerih se splača sekirat….pa da ne bi kdo od ultra škrtuharjev spet slučajno začel s svojimi bolanimi forami glede kupčkanja….[/quote]

Zdaj ne vem ali je pir res tako drag ali si pa ti tako neveden.
Če hočeš gledat POP TV in Kanal A še naprej, je cca. 17,5€ naročnine. Ki jo do sedaj ni bilo potrebno plačevat.
Torej ali je pir skoraj 9€ ali pa si ti tumast.[/quote]

Dej ne nabijaj…letos bo en pir dodatno na mesec, naslednje leto pa dva pira na mesec. Pravi drek 17.5 € namesto obstoječih 13 € za RTV . Za dva pira na mesec manj , se prav nikomur ne bo poznalo na kvaliteti lajfa, pa nabijajte kolikor hočete.

Zdaj ne vem ali je pir res tako drag ali si pa ti tako neveden.
Če hočeš gledat POP TV in Kanal A še naprej, je cca. 17,5€ naročnine. Ki jo do sedaj ni bilo potrebno plačevat.
Torej ali je pir skoraj 9€ ali pa si ti tumast.[/quote]

Dej ne nabijaj…letos bo en pir dodatno na mesec, naslednje leto pa dva pira na mesec. Pravi drek 17.5 € namesto obstoječih 13 € za RTV . Za dva pira na mesec manj , se prav nikomur ne bo poznalo na kvaliteti lajfa, pa nabijajte kolikor hočete.[/quote]

Aja, zate uni na anteni ne štejejo, ker so itak iz kamene dobe, čeprav je tudi tvoj kabel predpotopen?

New Report

Close