Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Takšen odgovor sem dobil iz trgovskega podjetja, ko sem jim prijavil tatico, ki krade strankam

Takšen odgovor sem dobil iz trgovskega podjetja, ko sem jim prijavil tatico, ki krade strankam

Vsi smo zmotljivi. Kolk centov ti pa ni vrnila? Si srecen ker si jo prijavil? In se zadnje vprasanje, se imas za normalnega?


In ker veliki lopovski politiki predstavljajo celotno državo, jih ni potrebno izločiti.
Čemu dvojna pravila za nekoga,ki pravi, da ima dovolj tatov?[/quote]

Če hočeš izločiti lopovske politike, je treba vstati s kavča, se organizirat in iti protestirat.[/quote]
Protestiranje je izguba časa.
Mene bolj skrbi, kje najti dovolj poštenih ljudi, če že skoraj vsak vara ali pa krade.

Če hočeš izločiti lopovske politike, je treba vstati s kavča, se organizirat in iti protestirat.[/quote]
Protestiranje je izguba časa.
Mene bolj skrbi, kje najti dovolj poštenih ljudi, če že skoraj vsak vara ali pa krade.[/quote]

Ja saj. Kaj bi pa ti predlagal?

Če hočeš izločiti lopovske politike, je treba vstati s kavča, se organizirat in iti protestirat.[/quote]
Protestiranje je izguba časa.
Mene bolj skrbi, kje najti dovolj poštenih ljudi, če že skoraj vsak vara ali pa krade.[/quote]
Če si večkrat prevaran zamenjaš trgovino. Vsaj jaz, ker imam dovolj časa. Na koncu prideš do faze, ko daš domačo potrošnjo na ignor.
Mislim da je opravičevanje kraje ali goljufije dolgoročno kot bumerang. Trgovke bodo na cesti, liderji bodo pa pač našli druge vire in nadaljevali s krajo.

Skratka, krasti je grdo in kdor krade tudi laže in ptičom gnezda razdira…roke sekat, za malo ali pa veliko krajo.


Protestiranje je izguba časa.
Mene bolj skrbi, kje najti dovolj poštenih ljudi, če že skoraj vsak vara ali pa krade.[/quote]

Ja saj. Kaj bi pa ti predlagal?[/quote]
Predlagam diktaturo raznih strokovnjakov, ki jim je vrednota poštenost in morala. Ter odstranitev mafijske oblasti.
To jaz predlagam, pa čeprav vem, da je to možno le v pravljici. 🙂

Se mi je zgodilo 2x v 3 tednih da e je znana trgovska firma želela na blagajni opeharit in to ne za nekaj centov ampak za prvič: 17 evrov,drugič 76 evrov!

Kako je bilo?

Da mi drbiž,vzame 5 evrov,račun in kartico ter se mi zahvali in upa da ne pogledaš.Seveda drobiža je bilo preveč.če gledamo od 5 do 10 evrov.,seveda pogledaš in te želi zmest da ti je dala ves denar nazaj,pa da naj pogledma v denarnico da imam 50 evrov not.Seveda da imam 50 evrov not,imel sem 350 evrov v denarnici.Pa sem rekel,da nisem nor in če lahko prosim še enkrat mi vrne denar,pa je začela,da bo v blagajni manjkalo,… Pa sem rekel,da je najbolje zaključit z blagajno,poklicat varnostnike in policijo,saj so nad blagajno kamere in se bo lepo videlo koliko denarja mi je vrnila.Blagajničarka je nato začela, da ne more,da je ogromno ljudi in da mi bo dala denar,ter s emi začela z upanjem,da se mi bo zasmilila izgovarjat,da če pa bo manjkalo bo pa od plače dala v blagajno,pa bo spet nižja plača,… Sem rekel,da me ne zanima,ker nisem nor in če hoče imet celo plačo in biti poštena,pa pokličmo policijo,saj se na posnetku lepo vidi,…pa je takoj rekla,da misli,da mi je res premalo dala denar in mi vrnila vse.

Verjel bi da je to samo 1 oseba,ampak da sta mi dve to naredilo v isti trgovini v roku 3 tednov pa je zaskrbljajoče.Predvsem če jim uspe pretentat nekaj strank na dan,verjamem da na teden dobi več kot 1000 evrov pokradenega denarja.

Sem zato, da v kolikor se stvar zgodi, da se najprej pomeniš z osebo, s katero je nastal dogodek, če ne gre sporazumno, poskušaš najti sporazum naprej.
Dopuščam, da pride v neki situaciji tudi do nenamerne pomote, ki se jih pač razreši. Zato pa dobiš recimo račun, prešteješ denar itd. in če kaj ne štima, opomniš, da se ti npr. računica ne sezide.

Ali ti nam sporočaš, da si vse to že storil in ni šlo za enkraten dogodek oz. tisto “stresno” pomoto, ampak si pri tej osebi kupoval neprestano in te je neprestano prinašala okrog? Ali zakaj naziv “kleptoman”? Ker kleptomanija ni, če se nekaj zgodi in stanje preneha.
S čim si pa podprl te pisne navedbe? Ker se ponekod dogaja tudi to, da ljudje zgolj nagajajo, če se nimajo ravno prav radi, pa na koncu izpade, da tisti, ki je bil posran, pravzaprav ni bil nič kriv.

Nekateri najprej poskušamo stvari razreševati sporazumno in ne na nož. Sploh, če so v igri kakšne bolj delikatne ali drastične posledice, ki bi s tem koga prizadele.

Druge nove sluzbe s takim renomejem ne bo vec dobila. Nicesar ne bo vec imela! Oni milijonarji so z ukradenim drzavnim denarjem pa so v politiki na visokih mestih in na pocitnicah na otokih, ukradli so nam milijone in po ocenah financne raziskave iz EU celo 23 miljard nasega denarja iz Slovenije iz drzavnega proracuna, pa jim ne storite nic in ne dvignete glasu! Tukaj pa eno revo, delovno, spravite iz sluzbe! Zakaj se spravljate vedno na najsibkejse, ker ste sami slovencki tonceki pa jakeci brez jajc, da bi resili vzroke za to, da imamo danes tako nizko minimalno placo, da se z njo ne da preziveti in da celo najbolj mali morajo krasi za prezivetje druzine. V ureditve narave je, da bodo ob priloznostih vedno kradli, potem pac ne smejo delat z denarjem, vendar pa to ne pomeni, da si ne zasluzijo vec v zivljenju druge priloznosti. Ali je okradeni kupec res ni mogel poklicat na samo in ji na 4 oci zagrozit, vsaj zaenkrat brez vpletanja sefov? Ce seveda ni bila pomota, to me skrbi. Zakaj delate razlike md ljudmi in se nikoli ne spravite na kradljive bogatase, upate pa se spraviti na male ribice in ze itak nemocne ljudi?[/quote]

Mala ribica meni pač ne bo kradla. Kaj pa ti misliš? Če hoče naj krade tistim tvojim milijonarjem, zakaj ne upa krasti njim, zakaj krade nam? Meni ne bo, če bo ostala brez službe, pravilno. Dovolj je takih, ki bi radi delali, ne da bi kradli!!!!!

Ne podpiram kraje, pa vseeno naj bo avtor realen. Pogleda naj realno posledice pri obeh, kaj je kdo komu v resnici vzel in ukradel! Kradljiva prodajalka mu je vzela nekaj centov, on pa ji je s prijavo podjetju odvzel suzbo in prezivetje! Za nekaj vasih centov je avtor teme cloveka spravil ob sluzbo. Kdo je komu vzel/ukradel vec, kdo pa manj in kako lahko spi s cisto vestjo, ni mogoce.[/quote]

Prekleto, pa kakšne težave imaš ti?? NE kradi, pa ne boš ostal brez službe!!!! Kaj ti ni jasno??? Jaz bom vsako tatico prijavila, tako kot bi ona mene, če bi me dobila, da kradem. NE kradi, pa se ti ne bo zgodilo nič. Če bo zaradi svoje kraje ostala brez službe, to ne bo moja krivda kot hočeš prikazati ampak bo izguba službe samo posledica njenega kaznivega dejanja.

Druge nove sluzbe s takim renomejem ne bo vec dobila. Nicesar ne bo vec imela! Oni milijonarji so z ukradenim drzavnim denarjem pa so v politiki na visokih mestih in na pocitnicah na otokih, ukradli so nam milijone in po ocenah financne raziskave iz EU celo 23 miljard nasega denarja iz Slovenije iz drzavnega proracuna, pa jim ne storite nic in ne dvignete glasu! Tukaj pa eno revo, delovno, spravite iz sluzbe! Zakaj se spravljate vedno na najsibkejse, ker ste sami slovencki tonceki pa jakeci brez jajc, da bi resili vzroke za to, da imamo danes tako nizko minimalno placo, da se z njo ne da preziveti in da celo najbolj mali morajo krasi za prezivetje druzine. V ureditve narave je, da bodo ob priloznostih vedno kradli, potem pac ne smejo delat z denarjem, vendar pa to ne pomeni, da si ne zasluzijo vec v zivljenju druge priloznosti. Ali je okradeni kupec res ni mogel poklicat na samo in ji na 4 oci zagrozit, vsaj zaenkrat brez vpletanja sefov? Ce seveda ni bila pomota, to me skrbi. Zakaj delate razlike md ljudmi in se nikoli ne spravite na kradljive bogatase, upate pa se spraviti na male ribice in ze itak nemocne ljudi?[/quote]

Mala ribica meni pač ne bo kradla. Kaj pa ti misliš? Če hoče naj krade tistim tvojim milijonarjem, zakaj ne upa krasti njim, zakaj krade nam? Meni ne bo, če bo ostala brez službe, pravilno. Dovolj je takih, ki bi radi delali, ne da bi kradli!!!!![/quote]

Evo, končno nekdo zadel bistvo. Nekaterim pa se zdi čisto v redu če mala ribica krade drugim malim ribicam. Večina nas je pač malih ribic.

Tebi naj pomaga, da te ne dobijo, ko boš kradla, ker boš ostala brez službe.

vsega sranja je kriv Semulič in njegovi je.be.ni sindikalisti

ker se ne znajo zdilat za minimalca 1.000€ in potem po plačilnih razredih normalno navzgor

jasno, da si raja na minimalcih kaj prilasti – da pokrijejo izgubo z napačnim/preveč vračilom

Ampak krade drugim revežem. Bogataši že ne kupujejo v Lidlu ali Sparu ali čem podobnem.

Me zanima, kje boste tisti, ki zagovarjate tatvino, postavili mejo dovoljene kraje? Pri enem evru, 10, 100, 1000? Milijon? Vse pod pogojem, da je v minusu drugi in ne vi. Za bruhat, res!

New Report

Close