Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tale bo pa j… ježa

Tale bo pa j… ježa

Kaj bi če bi, to je popolnoma deplasirano razglabljati. Dejstvo je, da se je tip dopisoval z odraslo, polnoletno žensko, dejstvo je, da ga je ona povabila na zmenek in dejstvo je, da se je tip pripeljal na eno točko, kjer ga je posnela kamera. Preberite to in povejte česa točno je tukaj ta tip kriv in kateri sodnik na vsem svetu bi ga obsodil?

Kaj pa se plete v vaših paranoičnih glavah je pa drugo vprašanje za druge strokovnjake.[/quote]

Obsodil ga bo vsak sodnik v Sloveniji.

[/quote]

Ja, ampak ta oseba tj. novinarka ni mlajša od 15 let. Kot vam je že nekdo sodeloval, pazite raje na svoje može kot da preganjate neke duhove po internetu.

Torej dragi moji, te zadeve je potrebno najprej pod svojo streho poštimat, pol pa skakati zaradi razmer v družbi. Kaj ma srečnoporočen dec za iskat na teh portalih? Kako, da ne opazite, da gleda za otroki (v našem tesnis klubu je to vsakodnevno, da eni bulijo v otroke med trenigom, tudi kaka opolzka pade, ko rečem, da niso normalni, pa vedno odgovor, pa saj le gledamo, pa kaj si tako zatežen, pa njihove drage soproge mi rečejo, da kaj pa je to takega)?
Kaj delajo starši, da se 13 letnice lahko prosto šetajo po netu? Pedofili so bili in bodo, na vas pa je, da jih odkrivate in ščitite šibke in pričnite to pod lastno streho, pa če tudi je to vaš nož, brat, oče…..
NAJVEČ PEDOFILIJE JE ŠE VEDNO ZA DOMAČIMI ZIDOVI.

Obsodil ga bo vsak sodnik v Sloveniji.

[/quote]

Ja, ampak ta oseba tj. novinarka ni mlajša od 15 let. Kot vam je že nekdo sodeloval, pazite raje na svoje može kot da preganjate neke duhove po internetu.[/quote]

Ne delaj se butla. Tip si je dopisoval z novinarko, msileč, d agre za 13-letnico. Misleč, d agre za 13-letnico, jo je nagovarjal, d abi ji lizal muco.

Če zagovarjaš, da tip ni nič kriv, si tudi ti ena potencialna pedofilčina.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Ti vaši otročki tako in tako niso sposobni odgovarjat zase do 35 leta, pa še naprej.

Kot prvo, če bi moja 13-letnica pisarila take enemu 35-letniku, potem pa se želela dobiti z njim, bi dobila prepoved računalnika do 18. leta, potem pa naj dela, kar hoče.

Otroke je treba navaditi, da tega ne počenjajo in da se zavedajo posledic takega dejanja. Saj niso stari 4 leta, no.

In ne, niso pedofili tisti, ki se zanimajo za mlade razvite punce, pač pa tisti, ki se zanimajo za NERAZVITE otroke, ki po telesni konstituciji niti malo ne spominjajo na odrasle. A vam je to jasno, ali je treba narisat. Prešeren ni bil pedofil, ko je seksal s 13-letno Ano, ampak tip, ki ima rad mlade in postavne, razvite punce. Kar ima, roko na srce, rada večina moških.

Naučite svoje 13-letne mule, ki itak že seksajo s 16-letniki, da se ne nastavljajo in razkazujejo po netu, da ne čvekajo o vulgarnih zadevah z neznanimi tipi po netu, pa ne bo teh težav.

Vi pa hočete na vsak način popolnoma izbrisati vsako odgovornost otrok in vso odgovornost naložiti samo odraslim. Odgovornosti, drage moje, se uči od malega, ne pa šele pri 18. letih.

A ti pripopam gor sliko kakšne 13-letnice, take prsate in razvite, pa da vidim, ali je ne bi tudi ti položil.:)))

Razlog, da je ne položiš, je samo ta, da se bojiš kazni. Če bi te pa kakšna taka rajcala in izzivala in prosila, da jo položiš, pa ne bi bilo nobenih negativnih ukrepov, me prav zanima, če bi se obrnil in šel stran. Dejstvo, dragi moji, je, da imaš 13-letnice, ki zgledajo kot 19-letnice.

Daj ti megaboy (ali pa Vitan Mal), nehaj že prelagat odgovornost za svoja kriminalna dejanja na mladoletnike! Tako kot tukaj, drugi odstavek: http://med.over.net/forum5/read.php?33,6063266,6559742#msg-6559742

Jaz sem moški in mi na kraj pameti ne pade, da bi seksal s trinajstletnicami! Tudi seks s trinajstletniki je pedofilija in ilegalen, ti pa v bistvu non-stop že leta tukaj zganjaš propagando za vsaj delno legalizacijo pedofilije. Tudi tale tvoj argument s Prešernom si že pred leti tukaj navedel. Nehaj že enkrat!

Ne. Če je tvoj mož potencialni pedofil, ki ne ruka 13-letnic samo zato, ker se boji kazni, sovjih klavrnih domislic ne pripisuj meni. Mene zanimajo ženske od nekje 25 let naprej. da obstajajo 13-letnice, ki zgledajo 25, pa mi ne boš plozala.

Dobro vem, kako zgledajo 13-letnice. Kot otroci.

Se ti slučajno bojiš, da bodo tvojega tipa dobili na isto finto, ali od kod tak srd?

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Zanimivo! Kaj bi pa rekla svojemu “otroku”, ki bi rajcal in pisaril vulgarnosti nekemu staremu decu, potem pa bi se še dobil z njim? “Ja, boga revčka, saj ti nisi kriva, pokvarjen stric je kriv, da si ti pisala njemu in ga rajcala in šla do njega, on pa je bil tako grd, da je v to privolil.”

Pa kakšno vzgojo to imate?

Sploh pa tudi tvoj sin lahko pisari raznim stricem, kako si ga želi in kako bi ga rad okusil in še in še vulgarnosti in se potem z njim zmeni, da se nekje dobita. Ampak seveda, on ne bi bil nič kriv. Ja, sveta preproščina, no.

Saj vem, da nima smisla karkoli pisat, kar se tebe tiče: ti itak ničesar ne boš doumel, ker si psihopat in imaš pred očmi samo cilj tvoje patologije, namreč mladoletnice. Ampak za druge, če je že zate brez veze: 13-letnica lahko tudi izgleda kot 19-letnica, ni pa (v glavi) zrela kot 19-letnica in jo zato psihopati – pedofili in sadisti kot si ti, megaboy, ne smete zlorabljati.

Hahaha, torej so bili pred 100 leti vsi moški pedofili, pa še danes so v nekaterih kulturah. A to hočeš povedat? Zanimivo, potem se je torej pedofilija po naravni poti zmanjšala, ne pa samo zato, ker je to danes kaznivo? :))))

A ti pripopam gor sliko kakšne 13-letnice, take prsate in razvite, pa da vidim, ali je ne bi tudi ti položil.:)))

Razlog, da je ne položiš, je samo ta, da se bojiš kazni. Če bi te pa kakšna taka rajcala in izzivala in prosila, da jo položiš, pa ne bi bilo nobenih negativnih ukrepov, me prav zanima, če bi se obrnil in šel stran. Dejstvo, dragi moji, je, da imaš 13-letnice, ki zgledajo kot 19-letnice.[/quote]

Razlog, da ne polagam 13 letnic je, ker se to ne dela in mi niti malo ne “potegnejo”. Če se pa 13 letnica obnaša tako kot ti praviš, je pa to alarmantno in je ob tem nemudoma potrebno obvestiti CSD, ne pa jo položit KAPIŠ, ta otrok je po vsej verjetnosti že bil zlorabljen! In če poznaš kakšno tako in ne pomagaš si sokriv, KAPIŠ?

Saj vem, da nima smisla karkoli pisat, kar se tebe tiče: ti itak ničesar ne boš doumel, ker si psihopat in imaš pred očmi samo cilj tvoje patologije, namreč mladoletnice. Ampak za druge, če je že zate brez veze: 13-letnica lahko tudi izgleda kot 19-letnica, ni pa (v glavi) zrela kot 19-letnica in jo zato psihopati – pedofili in sadisti kot si ti, megaboy, ne smete zlorabljati.[/quote]

Miška, sem 50-letna ženska s 3 otroki, ena od njih ima 16 let. Nimam nobenih apetitov do 13-letnic, samo hočem povedat dvoje:

1. tudi mladostniki so odgovorni za svoja dejanja!!!

2. pred leti je bil seks s 13-letnico nekaj čisto normalnega in običajnega, pa to ne pomeni, da so bili takrat moški pedofili, pač pa pomeni, da zadeva ni bila kazniva in je večina seksala s fizično razvitimi mladoletnicami, ker je pač lahko in ker to moške, pa če si še tako zatiskate oči, največkrat zelo privlači.

Naučite otroke odgovornosti, pa takih zadev ne bodo doživljali. Jasno? Ne, saj vem, da nima smisla.:))

V nekaterih kulturah obrezujejo ženskam klitorise, v nekatrih kulturah je kanibalizem vsakdan, pred 150 leti so v danes najbolj razviti državi sveta – ZDA – imeli sužnje, s katerimi so lahko počeli karkoli, tudi seksali z desetletnicami ali jih ubili, če so hoteli. Danes in tukaj pa je seks s trinajstletnico pedofilija. Sprijazni se ali pa se odseli nekam, kjer je to družbeno sprejemljivo. In še enkrat: zakaj si danes inkognito?

Otroci do 14 let niso odgovorni za svoja dejanja. Če 13 -letnik nekoga ubije, ni odgovoren, ker pri nas ne obstaja kazenska odgovornost za otroke do 14 let starosti. razumeš ti, pedo medo? nehaj se delat, da si ženska, ker nisi.

In če pecaš 13-letnice, si kriv ti sam, pedo medo, ne pa 13-letnica.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

Kot že večkrat danes, jaz nisem miška, sem moški.

Pri pedofiliji je podobno kot pri prometni nesreči, kjer se drugi avto zaleti v pred njim vozečega. V vsakem primeru je kriv tisti, ki je vozil zadaj, ker ni imel varnostne razdalje. Podobno je vedno kriv odrasli pedofil in ne mladoletna oseba, pravzaprav iz istega razloga: ker ni upošteval varnostne razdalje!

Samo kopiram: V nekaterih kulturah obrezujejo ženskam klitorise, v nekatrih kulturah je kanibalizem vsakdan, pred 150 leti so v danes najbolj razviti državi sveta – ZDA – imeli sužnje, s katerimi so lahko počeli karkoli, tudi seksali z desetletnicami ali jih ubili, če so hoteli. Danes in tukaj pa je seks s trinajstletnico pedofilija. Sprijazni se ali pa se odseli nekam, kjer je to družbeno sprejemljivo.

Mladoletnike največkrat spolno zlorabljajo pedofili, ki imajo tudi sicer v otrokovem življenju neko avtoriteto, otroci pa so v podrejenem položaju: učitelji, župniki, očetje, strici. Prelaganje odgovornosti na otroke je bizarno!


Po tej logiki tudi dejanja undercover kriminalistov, ki na dan privlečejo številne dilerje, ne bi smela imeti nobene teže.

Pedofil ni vedel, da se na oni strani ne nahaja odrasla ženska, temveč je bil prepričan, da gre za mladoletno osebo. Od sodne prakse je odvisno, kako se bo zadeva razvijala vnaprej, doslej namreč nisem našla nobenih komentarjev in pojasnil na ta konkretni člen. Torej ali bo relevantno to, da bo na oni strani dejansko oseba, mlajša od 15 let ali pa bo relevantena “dobra vera” (v tem kontekstu se ta besedna zveza ful narobe čuje) pedofila, da je šlo za osebo, mlajšo od 15 let.

kako lahko nekdo zagovarja sex odraslega človeka z otrokom?
Kaj če ta isti one to počne s svojim otrokom? Je ta otrok sam kriv?
Nobenega izgovora ni za tako bolano stvar. 13let stara punca še obiskuje osnovno šolo.

In ker še obiskuje OŠ lahko nekontrolirano peca stare tipe in jim obljublja svojo muco ter se dobiva z njimi. Saj je vseeno, če jih dobijo, je itak on kriv.

me zanima, kaj bi rekli svoji mladoletnici, ki se slači na netu in razkazuje muco ter peca starkelje. Da ni ona nič kriva in da je odgovornost samo na tipu ki jo je hotel napičit? naj kar nadaljuje in da ni nič narobe naredila? saj ni čudno, da toliko mladoletnikov izkorišča internet.

Otroci do 14 let niso odgovorni za svoja dejanja. Če 13 -letnik nekoga ubije, ni odgovoren, ker pri nas ne obstaja kazenska odgovornost za otroke do 14 let starosti. razumeš ti, pedo medo? nehaj se delat, da si ženska, ker nisi.

In če pecaš 13-letnice, si kriv ti sam, pedo medo, ne pa 13-letnica.[/quote]

daj ne mešaj sodno pravno odgovornost in moralno odgovornost. 13 letnik, ki se izživlja nad 4-letnikom recimo in ga potem ubije, je še kako moralno odgovoren in ravno zato, bi bil do konca življenja zaznamovan. Poleg tega bi šel v popravni dom za mladoletnike oz. otroke, obstaja, veš.

Ne moreš vsega stlačit v pravne kalupe.

In ker še obiskuje OŠ lahko nekontrolirano peca stare tipe in jim obljublja svojo muco ter se dobiva z njimi. Saj je vseeno, če jih dobijo, je itak on kriv.

me zanima, kaj bi rekli svoji mladoletnici, ki se slači na netu in razkazuje muco ter peca starkelje. Da ni ona nič kriva in da je odgovornost samo na tipu ki jo je hotel napičit? naj kar nadaljuje in da ni nič narobe naredila? saj ni čudno, da toliko mladoletnikov izkorišča internet.[/quote]
Ti si bolan. Si že pozabil, da si bil nekoč star 13 let? Si pozabil, kako si bil takrat naiven? Kako enostavno se da otroka zmanipulirati? Deklica, ki bi počela takšne stvari “obljublja svojo muco”, “nekontrolirano peca stare tipe”, “se slači na netu”, je zagotovo že bila zlorabljena. Povprečen otrok tega ne bo počel.

In ker še obiskuje OŠ lahko nekontrolirano peca stare tipe in jim obljublja svojo muco ter se dobiva z njimi. Saj je vseeno, če jih dobijo, je itak on kriv.

me zanima, kaj bi rekli svoji mladoletnici, ki se slači na netu in razkazuje muco ter peca starkelje. Da ni ona nič kriva in da je odgovornost samo na tipu ki jo je hotel napičit? naj kar nadaljuje in da ni nič narobe naredila? saj ni čudno, da toliko mladoletnikov izkorišča internet.[/quote]

Seveda je kriv, če nasede tej igri. Kolikor toliko priseben moški bi se ob podatku, da ga takole mami 13-letnica, zahvalil za sodelovanje, pa če ima ona magari dve muci. Ampak ne vem, če sploh dojemaš ta koncept.

V konkretnem in sorodnih primerih naj ne bi bilo nobenega dvoma o odgovornosti. Pravno gledano (pravniki tu gor, povejte, če si kot laik prav razlagam) je temelj krivde svobodna volja. Voljnost ravnanja oziroma namen (stik) je bila tu z njegove strani jasno in nedvoumno izražena kljub temu, da se je oziroma bi se moral zavedati okoliščin, ki njegovo ravnanje opredeljujejo kot protipravno (povedala, da ima 13 let). Če bi se izdajala za 19-letnico in bi se dobil z njo, bi to lahko opredelili kot zmoto v bistveni lastnosti, tako pa ni dvoma.
Pravno gledano 13-letnica ne nosi odgovornosti za svoje ravnanje. Kar pa v reali ne pomeni, da gre za nedolžnega otročiča, ki ne ve, zakaj jo ima. Se take punčke med seboj rade pohvalijo: “kaj sem zadnč enga zrajcala …”. V izogib kasnejšim problemom bi ji temeljit pogovor in kakšna okoli uhov kar prav prišla. Pa tudi kakšnemu od staršev.

Naklep v kombinaciji z zavedanjem, da gre za protipravno ravnanje, ja.

Pravzaprav je veliko primerov, ko je kazniv že sam NAMEN, kaj šele NAKLEP in nato celo POSKUS. Pred samo izvršitvijo osnovnega KD obstaja še veliko stopenj prej.

No, in točno to sem hotela povedat tistim, ki v en glas kričijo, kako bi bilo treba tipu jajca odrezat, o nedolžni mucki, ki je nedolžna samo zato, ker je stara 13 let, pa nič.

Seveda je jasno, da ima tip maslo na glavi, o tem ni dvoma. Je pa ravnanje “nedolžnih” 13-letnic, od katerih že veliko seksa, tudi potrebno dobro prevetriti in mlado damo tudi konkretno kaznovati – s strani staršev, se razume, če se jo pri takem početju dobi.

In tisti, ki menijo, kako se po netu ponujajo samo zlorabljene mladoletnice, pojma nimajo. Dajte raje male pobrskat po zgodovini na računalnikih vaše mladine.:)

A si se ti ponujala starim tipom, ko si bla stara 13? Če je po tvoje to tak normalno in vsakdanje? Večina jih je zagledanih v dečke, primerne svoji starosti, ne pa neke 35 letnike. In verjetno, da je naraven odziv deklice ob fotografiji starca (ja, starca, cause that’s what u are while chasing at 13 yo) samo ewwww fuj. Zato pa taki starci pošiljajo samo sliko tiča, tam se ne vidi njegova starost. Če si pogledala tist video zgoraj, lahko vidiš, da nihče ne pošlje slike obraza, ker vejo, da na ta način ne bojo prišli nikamor. Lahko pa grema zdaj na tote frende, pa se obe logirama kot smiljan_38 in ana_12 pa bova videla, kako je na stvari.

New Report

Close