Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tale teorija zarote se sploh ne sliši več tako butasta

Tale teorija zarote se sploh ne sliši več tako butasta

in okolici en teden minus 60 stopinj C bom mogoce tudi jaz razmisljal v tej smeri kot jo navajas.Do takrat bom pa popolnoma miren,ker vremenski pojavi do sedaj so popolnoma v mejah normale…..[/quote]
Saj praktično sploh ni potrebno, da bi za dosego določenega vojaškega cilja bili potrebni neki iber močni vremenski ekstremi. Odvisno kakšno akcijo hočeš izpeljat ali doseč. Malo mraza, malo ledu, malo vode itd….kar posledično pripomore do zmrzovanja narave in podlage – s tem se omeji gibanje, pride do poplav in izpada elektrike itd….in ker “zarotnik” med tem časom izvede neko drugo operacijo, je nasprotnik lahko zaradi tega premagan. Pravzaprav je vse zelo simpelj.
A res niste sposobni razmišljat malo širše?

Samo eno vprašanje za vas ovce – s čim so delali chemtraile, HAARP in podobna jajca leta 1899 nad Slovenijo, ko je bil najhujši žled v zgodovini ?
Dajte no, pamet v roke.[/quote]
Tudi sneg je nekaj čisto naravnega, ampak zdaj vemo, da se ga da tudi umetno naredit. Zakaj se po tvojem ne bi moglo naredit leda?[/quote]

Saj ne pravim, da se ga ne da. Seveda se ga da.
Ampak teoretiki zarote NATO in podobni to utemeljujejo z visokotehnološkimi rešitvami tipa HAARP in chemtrail.
Moje vprašanje je za normalnega človeka popolnoma razumljivo in enostavo – kako so tak žled lahko naredili pred 120 leti, če je to nekaj nenaravnega in potrebuje visoko tehnologijo in letala ?


Tudi sneg je nekaj čisto naravnega, ampak zdaj vemo, da se ga da tudi umetno naredit. Zakaj se po tvojem ne bi moglo naredit leda?[/quote]

Saj ne pravim, da se ga ne da. Seveda se ga da.
Ampak teoretiki zarote NATO in podobni to utemeljujejo z visokotehnološkimi rešitvami tipa HAARP in chemtrail.
Moje vprašanje je za normalnega človeka popolnoma razumljivo in enostavo – kako so tak žled lahko naredili pred 120 leti, če je to nekaj nenaravnega in potrebuje visoko tehnologijo in letala ?[/quote]

reptiljanci delal z orgonskimi topovi iz redisca zemlje.Oni se ze miljon let skrivajo v srediscu zemlje in nas bodo tut napadli en dan :)))))

New Report

Close