Najdi forum

Splash Forum Style.Over.Net Opravljivka Tanja Zagar

Tanja Zagar

Men se je ta zenska tko zamerila.Pa ne za to,ker ima partnerja Mikija ind.itd.
Ampak zato,ker je se nedolgo nazaj v Zvezdanini oddaji tako gorece govorila,da ona nima partnerja,da se pravega ni srecala.A imela ga je ze zlooo dolgo.To laganje v ekrat vsem njenim poslusalcem.Zato mi je ogabna.

ali ima kakšnega ali ne? je to tvoja stvar? a bi rada tud da ima kamero v spalnici da boš lahko gledala kaj počne tam in v kakšnem položaju seksa?


A, kako je lepo brskati po tujem dreku!?

Teh oddaj ne gledam. Tanja mi je na splošno simpatična, tudi dobro poje ( sicer nisem njen fen). Tudi dobro izgleda. Katerega partnerja ima me pa pravzaprav sploh ne zanima.


A, kako je lepo brskati po tujem dreku!?
[/quote]
zakaj pa potem sploh odpiraš, če te tuj drek nič ne zanima? Jaz rada kaj preberem in tudi odprem. Če me ne zanima, grem naprej, pa je lahko sam Franc Jožef.


Imaš dober nick, res si čudna, Tanja je super punca. Zakaj bi ravno vsiljivim novinarjem in tebi morala pojasnjevati osebne stvari.


Imaš dober nick, res si čudna, Tanja je super punca. Zakaj bi ravno vsiljivim novinarjem in tebi morala pojasnjevati osebne stvari.
[/quote]

Ne, ni super punca. Ne vem od kdaj je postalo super, če ima ženska dolgoletno razmerje s poročenim moškim. In še visoko noseča je zanikala, tako da, ne, ni super. Kakšna je pa kot pevka, pa ne vem. Mi tudi ni pomembno.

Meni njen glas ne sede. Zal. Kot cloveka sem jo pa vseeno cenila, da se trudi, da dejansko miga in se ne slepa tko kot ene…vse dokler ni postalo jasno da ocitno ima nekoga v zivljenju, da je ta porocen in da je to trajalo vec let…nope mim tega pa ne gre niti v prijateljskih krogih,odrezem prec. Gledas v oci in govoris nekaj, resnica pa je druga….zato je ne podpiram vec.

saj se goni s poročenimi….važno je, da je bogat

A ja ta jugos Šarac bogat?

Kot pevka mi ni nič extra, moralno pa ja, saj vemo. Lagala o samskosti in se dajala dol s poročenim- po letih skorajda bi ji bil lahko očka.

Tako da prej me ni brigala, zdaj me še manj. Je dosti boljših pevk od nje.

Odkar je prišlo na dan…marsikaj.

Zakaj je sploh rabila govorit da je samska, lepo bi odgovarjala, da se o ljubezni pač z mediji ne pogovarja in je to to.
..
Je pa ena zadeva čudna.. Slovenski narod je glede varanja in razdiranja družin zelo obsojajoč, kako to da ima ta c*** še vedno polne koncerte in nastope??

kdo že je ta tanja ? Aja tista katera neke ćefurske takte ubira, brezveze, zame kot da ne obstaja, ali kot se je zgodilo pred leti pri skupnih prijateljih ko je not vletela Natalija in moj sin je vprašal tako na pol naglas… Kdo je to?, ni hujšega za estradnika kot če te ne poznajo…

Zanimivo ,tudi meni se je zamerila, če ne celo zagabila ko sem zvedela da je razdrla družino in s tem prizadela mnogo ljudi.Ne prenesem več pogleda na njo.


Če že kdo, potem je bil v tem primeru ON tisti, ki je razdrl SVOJO družino! Ona ni bila nikomur ničesar dolžna ali odgovorna.


Če že kdo, potem je bil v tem primeru ON tisti, ki je razdrl SVOJO družino! Ona ni bila nikomur ničesar dolžna ali odgovorna.
[/quote]
Se strinjam, da je on tisti, ki je razdrl družino. Strinjam pa se tudi s tistimi, ki Tanji zamerijo laži. Vrsto let je govorila, kako je samska, ker še ni srečala pravega, v isti sapi pa se je dol dajala z menedžerjem.

Za sebe se brigaj! Njo pa pusti pri miru.

Samo v vednost – Miki in njegova žena sta bila narazen že dolgo nazaj, veliko prej, predno je Tanja zanosila.

Hodi zdaj pet precej na Hrvaško, kjer nastopajo tisti tamburaši…Slavonija


In to je zate dokaz, da razmerja nista imela, dokler je bil še poročen? Eni bi pa res morali ponoviti osnove biologije.


Ne bodi špilferderber – Tanjo je treba pribiti na križ, pa če je kriva ali ne!

Jaoo.. Bo pa baje plesala v zvezdah letos, v enem intervjuju je to ze potrdila, na yt.. Pa se bo spet prikupila

Meni pa je ona taka pozitivka, da še nisem srečala takega človeka. Nič ne komplicira, rada kuha peče… Res en sončni človek!
Pa kdo ste ve, da vam bo razlagala osebni lajf? Tepke!


Se strinjam, da je on tisti, ki je razdrl družino. Strinjam pa se tudi s tistimi, ki Tanji zamerijo laži. Vrsto let je govorila, kako je samska, ker še ni srečala pravega, v isti sapi pa se je dol dajala z menedžerjem.
[/quote]

Saj ni lagala, povedala je, kakor je takrat bilo. Bi rekel, da takrat še ni vedela, kako bo z Mikijem, kako se bo odločil in govorila je, da je samska ampak ni osamljena. Meni je bilo jasno, da ima nekoga. Pač ni se prikazal boljši, ki bi morda imel šanse, da Tanja pusti Mikija.

New Report

Close