Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Tarča: bratje Dalton proti lepoticama

Tarča: bratje Dalton proti lepoticama

Na RTV očitno ne morejo pasti niže. V zadnjih soočenjih imamo na eni strani zabite grdobce proti pametnim lušnim ženskam na drugi strani. Včeraj so v Tarči ‘bratje Dalton’ pogoreli na vsej dinamitni vrvici. Dve lušni in pametni ženski sta jih ugnali v kozji rog. Predlagam, da se Daltoni preimenujejo v Pogoreliče.

Evo jih:

.https://cdn1.creativecirclemedia.com/marshfield/original/20210319-115026-ac6b7231903dc2a98bb9c04946ef58b3.jpg

😀

Ker je zgornja slika stara več kot 100 let, je tu novejša

.https://www.regionalobala.si/data/albums/news_width/6-fiw27zuxoaeyofk.jpg

 

nova
Uredništvo priporoča

Je bil to (jagodni) izbor plesnivih jagod desnice? In potem se čudimo zakaj ima desnica takšno piškavo podporo?

A tretji z leve še vedno napada ženske s psi?

Meni je bolj zgledalo bratje Earp plus doc Holliday vs barske plesalke kan kana, lol.

Kateri lepotici pa sta bili prisotni? Očitno sem ju jaz zamudila….:) Sta šli že pred oddajo  domov.

Odgovor na objavo uporabnika
My moon, 26.11.2022 ob 08:42

Na RTV očitno ne morejo pasti niže. V zadnjih soočenjih imamo na eni strani zabite grdobce proti pametnim lušnim ženskam na drugi strani. Včeraj so v Tarči ‘bratje Dalton’ pogoreli na vsej dinamitni vrvici. Dve lušni in pametni ženski sta jih ugnali v kozji rog. Predlagam, da se Daltoni preimenujejo v Pogoreliče.

 

 

Je bila včeraj Tarča? Na SLO1 ? Je ne najdem.

 

Odgovor na objavo uporabnika
kkk169, 26.11.2022 ob 11:13

Kateri lepotici pa sta bili prisotni? Očitno sem ju jaz zamudila….:) Sta šli že pred oddajo  domov.

Ljubiteljica jahanja Urška Klakoćar in tista Švarc Pipan, ki ima bicepse kot rudar.

Na Mon po novem ne znate citirati, pardon, to Mon zamoči, prilepiti vir. Kr neki, da se dogaja v zraku menda  ☺

Po fb kroži par odlomkov…tist, ki se bo znajdu, naredil angleške podnapise pa dal zadevo na youtube al pa tiktok, bo miljonar. Samo naj ne pozabi dat opisa, za kaj bre, ker bo folj mislu, da gre za zrežirano komedijo.  Noro , kaj smo dočakali.

S to tarčo je desnica končno naredila intelektualni pre(u)boj! Že pri prejšnjih soočenjih na RTV je bilo opaziti, da je razmerje govornikov 2:1 v korist desne opcije. No, glede na blamažo, ki so jo vsakič deležni, bo naslednjič razmerje udeležencev vsaj 3:1 v korist desnice. Samo kaj, ker tudi to ne bo dovolj 😀

Odgovor na objavo uporabnika
včeraj tarča?, 26.11.2022 ob 11:22

 

 

Je bila včeraj Tarča? Na SLO1 ? Je ne najdem.

 

 

Kakšna tarča?

 

V bistvu je bilo soočenje o zakonu o vladi namesto Tarče. Komedija.

🤣🤣🤣

Ha, saj sem vedela, kdo je nastopal v tem šovu, samo lepotic nisem videla:).

Malo sem pogledala. Grimsa se ni dalo ….ni šlo.:). Pa še par izjav še nekaterih.  Škoda časa.

Odgovor na objavo uporabnika
kkk169, 26.11.2022 ob 18:56

Ha, saj sem vedela, kdo je nastopal v tem šovu, samo lepotic nisem videla:).

Proti tistim šestim, sta bili kot miss sveta. Obe. In še miss IQ. OBE.

Odgovor na objavo uporabnika
My moon, 26.11.2022 ob 17:35

S to tarčo je desnica končno naredila intelektualni pre(u)boj! Že pri prejšnjih soočenjih na RTV je bilo opaziti, da je razmerje govornikov 2:1 v korist desne opcije. No, glede na blamažo, ki so jo vsakič deležni, bo naslednjič razmerje udeležencev vsaj 3:1 v korist desnice. Samo kaj, ker tudi to ne bo dovolj 😀

Dokazujejo, da kvantiteta ni povezana z kvaliteto!

Odgovor na objavo uporabnika
Jaz pa takole, 26.11.2022 ob 19:02

Dokazujejo, da kvantiteta ni povezana z kvaliteto!

IQ govornikov se ne povečuje z večanjem števila udeležencev, prej obratno.

Daisy, bid faca pa dej kakšen link na FB. Noro iščem, a sem sam enga z Uršiko našla. Od Daltonov pa nobenga 🙁

Odgovor na objavo uporabnika
Koprčan, 26.11.2022 ob 17:54

V bistvu je bilo soočenje o zakonu o vladi namesto Tarče. Komedija.

Menda je bila bizarna komedija.

 

Odgovor na objavo uporabnika
Sta jim dale tinte pit, 26.11.2022 ob 19:02

Proti tistim šestim, sta bili kot miss sveta. Obe. In še miss IQ. OBE.

Tudi proti kkk169 bi onidve zmagali. Že zato, ker je kkk169 zelena v obraz od foušije.

Odgovor na objavo uporabnika
Daisy, dej link, 26.11.2022 ob 19:22

Daisy, bid faca pa dej kakšen link na FB. Noro iščem, a sem sam enga z Uršiko našla. Od Daltonov pa nobenga 🙁

Na prvi sliki imaš Daltone, naprej je pa video, kako jih je Urška okarala.

https://www.mladina.si/220902/urska-klakocar-zupancic-cetici-na-desnici-to-ste-vi-poglejte-si-svojo-podobo/

 

Kaj je hotel Primc povedati s tem, ko se je naštimal v kurenta… dolg rdeč jezik pa to?

New Report

Close