Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Tarča, fitnesi najpomembnejša dejavnost.

Tarča, fitnesi najpomembnejša dejavnost.

Vedno fitnesi, najbolj agresivni, kot da svet na njih stoji. Slabo se nam piše, pa ne zaradi ukrepov.

Sami fičfiriči in lenuharji cvilijo, ni nobenega podjetnika med cvilečimi, ki dejansko kaj koristnega dela.

Dej STFU debil zabit ce se ti ne rekreiras se ne pomen da se ostali ne. Enim pomeni fitnes isto ko teb neko podjetje ko ga vodis.. pa se grem stavit da si nek zavaljen jadnik k sam hejta na folk k dejansko neki naredi za svoj telo in izgled in ne tko kot zgleda da ti.. average af!

nova
Uredništvo priporoča


Mehkužcem vam ni ravno prihodnost pisana na kožo. Vaših pet minut inkubatorja se izteka.

Večja podjetja so bolj organizirana. Večinoma so včlanjena v takšne in drugačne zbornice zadaj so sindikati in tako lahko pred državo precej več dosežejo. Na drugi strani imaš majhne neorganizirane skupine, ki se jih namerno ali nenamerno spregleda.


Jaz pa placujem zate, da sploh lahk zivis. In ce bi se spopadla bi te natolkel kot se noben. Napihnjeni mali poscanec zakompleksan proteinski. Teli fitness fantje imajo telo kot piscanci iz hitre reje. Moci pa nobene, da o mozganih raje sploh ne govorimo. Zdej pa hitr proteinski pit in ostale dodatke, bebec

Kolikor jaz vem so fitnesi in ostale športne dejavnosti zaprte, tako kot večina drugih nešportnih.

Za telo lahko skrbiš tudi doma.
Sam povem.

Za telo lahko skrbiš tudi doma.
Sam povem.
[/quote]

…lahko trenirajo doma, brez problema. Sobni bicikl, steper+ malo utezi, kaksna multifunkcijska …kolebnica..
Ce ze govorimo o sobnih dejavnostih

Ti fitnes galofax jokavcki pa ne morejo.
Ker oni rabijo 3 stransko ogledalo in se tri galofax budije da jim potrjujejo kje se vidi nova misica al pa da se z oljckom mazejo😛 pogledas jih v fris vsi podobno zgubani, en drugemu najlepsi…

Kako gre temu bedaku viharnemu rekreacija ba živce, ker je debeluh brez lajfa.


Jaz pa placujem zate, da sploh lahk zivis. In ce bi se spopadla bi te natolkel kot se noben. Napihnjeni mali poscanec zakompleksan proteinski. Teli fitness fantje imajo telo kot piscanci iz hitre reje. Moci pa nobene, da o mozganih raje sploh ne govorimo. Zdej pa hitr proteinski pit in ostale dodatke, bebec
[/quote]

Viharni “pogum” te povabim na “zmenek”, da mi pokazes svojo moc… ce si pol toliko mocan, kot z besedami bos dostojen nasprotnik…


Jaz pa placujem zate, da sploh lahk zivis. In ce bi se spopadla bi te natolkel kot se noben. Napihnjeni mali poscanec zakompleksan proteinski. Teli fitness fantje imajo telo kot piscanci iz hitre reje. Moci pa nobene, da o mozganih raje sploh ne govorimo. Zdej pa hitr proteinski pit in ostale dodatke, bebec
[/quote]

zakaj tega bedaki nikoli ne upate nikomur v obraz reči?

…lahko trenirajo doma, brez problema. Sobni bicikl, steper+ malo utezi, kaksna multifunkcijska …kolebnica..
Ce ze govorimo o sobnih dejavnostih

Ti fitnes galofax jokavcki pa ne morejo.
Ker oni rabijo 3 stransko ogledalo in se tri galofax budije da jim potrjujejo kje se vidi nova misica al pa da se z oljckom mazejo😛 pogledas jih v fris vsi podobno zgubani, en drugemu najlepsi…
[/quote]

Kakšna pa je to “multifunkcijska kolebnica” ? A taka, da sploh vrvi ne preskakuješ, pa da šteje kalorije, ko rokce mal vrtiš, pa na koncih cungljev obešene dve kugli za utež ? :))). OK, razumem, povezava s pametnim telefonom in prenosom podatkov, ampak lej – tudi take kolebnice, kot spodaj, za preskakovanje brez vrvi obstajajo: 😛
https://www.aliexpress.com/item/4000903689941.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.67c746f02rygRw&algo_pvid=fca10b02-bdf6-45f4-a44c-90d9e8c24986&algo_expid=fca10b02-bdf6-45f4-a44c-90d9e8c24986-4&btsid=0bb0623d16076895672843222e1da5&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

V bistvu je fora ogledal v fitnesu, da se vidiš, če prav vajo delaš. Samo tega bedaki nikoli ne razumete. Vi vidiite samo negativo. prvo, pa moraš premagati kompleks, češ, kaj si bo zdaj kdo mislil o meni, da se gledam.

Kakšna pa je to “multifunkcijska kolebnica” ? A taka, da sploh vrvi ne preskakuješ, pa da šteje kalorije, ko rokce mal vrtiš, pa na koncih cungljev obešene dve kugli za utež ? :))). OK, razumem, povezava s pametnim telefonom in prenosom podatkov, ampak lej – tudi take kolebnice, kot spodaj, za preskakovanje brez vrvi obstajajo: 😛
https://www.aliexpress.com/item/4000903689941.html?spm=a2g0o.productlist.0.0.67c746f02rygRw&algo_pvid=fca10b02-bdf6-45f4-a44c-90d9e8c24986&algo_expid=fca10b02-bdf6-45f4-a44c-90d9e8c24986-4&btsid=0bb0623d16076895672843222e1da5&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_
[/quote]

Kot sem jaz razumela multifunkcijska, presledek, pikice , kolebnica.

Multifunkcijska naprava. 😉

Pri nas jo imamo tudi. Orbitrek, sobno kolo, nekaj utezi . Steper pa improviziram na stopnice
ne pogresam fitnesa.

Vsak kakor mu paše. Jaz pač nardim neki zase tko da grem pač v hribe, sprehod, mal potelovadim(joga) itd.

Kot sem jaz razumela multifunkcijska, presledek, pikice , kolebnica.

Multifunkcijska naprava. 😉

Pri nas jo imamo tudi. Orbitrek, sobno kolo, nekaj utezi . Steper pa improviziram na stopnice
ne pogresam fitnesa.
[/quote]

😉

Ja,ampak fora je, da multifunkcijske kolebnice tudi dejansko že obstajajo – dokaz priložen z Aliexpressa.😉

Napihovalčki, ki ne morete brez fitnesa ste v življenu sicer popolnoma neuporabni, smo imeli enega takega v firmi pa smo mu dali da nekaj nese 3 nadstropja visoko, mogoče 20 kilski žakelje, pa je omagal v drugem nadstropju. :))))

Da bi takemu dal za skidat hlev, raje ne, ga 70 letna babica nese pri tem. 😀

Kot sem jaz razumela multifunkcijska, presledek, pikice , kolebnica.

Multifunkcijska naprava. 😉

Pri nas jo imamo tudi. Orbitrek, sobno kolo, nekaj utezi . Steper pa improviziram na stopnice
ne pogresam fitnesa.
[/quote]

V stanovanju ali ste si uredili mini fitnes v hiši?

Bedaki, ki celo življenje fizično delajo in si uničujejo hrbtenico, na stara leta hodijo k fizioterapevtom in fitnes svetovalcem, češ: sestavi me, da bom uporaben.

V stanovanju ali ste si uredili mini fitnes v hiši?
[/quote]

😉

Ja,ampak fora je, da multifunkcijske kolebnice tudi dejansko že obstajajo – dokaz priložen z Aliexpressa.😉
[/quote]

Spregledala link. Hvala 😃 zanimivo!

V stanovanju ali ste si uredili mini fitnes v hiši?
[/quote]

V hisi , soba , pritlicje zraven garaze saro smo pospravili na deponijo pa je mini fitnes ratal
P.s. ( zbija ja 😄, ce prehitro spustis. Je bil namen vprasanja to ? ) zavzame pa niti ne toliko prostora.

New Report

Close