Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek tasca in vse skup

tasca in vse skup

Tud ce nicesar ne bi naredila, me nima pravice udarit in se na mene zdirat. Ne, saj ni s tezavo obesala oblacil ampak glede na zlom, bi lahko počivala, jaz pa bi namest nje. Zdaj poznate itak sam mojo plat, ampak taka je resnica. Delala sem veliko, služila svoj denar pa ni bilo dovolj. Itak vsi, ki jo poznajo vedo kak je…ona ni starejsa oseba, stara je 50. To se niso taka leta, da bi upravicili njeno zlobo. Res ne razumem, da nikol ni dovolj kar jaz naredim.

Ne nam, sebi obelodani resnico. Mi smo nepomembni, lahko le po svoje komentiramo a miru ti ne moremo prinesti. Sebe v srce vprašaj kako je bilo, kakšna je bila ona, kakšna ti, kako se je vse vrtelo, da ti bo lažje se skušaj dati v njeno kožo in se vprašaj kako bi se počutila ti na njenem mestu.
Morda boš videla tudi kaj, kar sedaj odbijaš od sebe. Svet se vrti, tudi naši otroci rastejo in preden se človek zave se znajde v vlogi tašče in tasta in zgodovina se ponovi. Včasih še krutejša.

Ja, se strinjam 🙂 Sicer pa upam, da nikoli ne bom tako ukazovalna tašča … to, da bi snaho udarila … do tega zagotovo ne more priti. Ne trdim, da jaz delam vse prav, ker ne delam … ampak sama sem si kriva, da sem pustila, da je ona predaleč šla … jo pa vsi poznajo po tem, da je ukazovalna in da gre “preko trupel” kar se dela tiče, to so pa besede njenih sorodnikov …

nova
Uredništvo priporoča

Pa verjemi, da tudi dedca ni, ki bi ime TEBE tako rad, da bi živel s TVOJO mamo!!!!!

New Report

Close